Блоги → Перегляд

“Всі, хто візьме меча, від меча і загинуть”

Понеділок, 06:56, 09.02.15

Рейтинг
1 2
Переглядів
3371

0
0

 

Можливо, цей пост не сподобається декому з яструбів, оскільки він націлений проти війни, але всі ми мусимо докладати зусиль для повернення до миру.

Cвята Істина, яку відкрив людям Бог в особі Спасителя, не потребує ані збройного захисту, ані примусу. Ненасильницьким шляхом вона завойовує людські серця і панує над світом, забезпечуючи мир, стабільність, добробут, благополуччя тощо.

Натомість, брехня й окозамилювання не можуть існувати без підтримки за допомогою кровопролиття, насилля та ще більшої брехні.

Господь промовив дуже важливу й актуальну для нашого бурхливого часу фразу: Всі, хто візьме меча, від меча і загинуть (Мат. 26:52). Ця істина майже так само проста, як закони геометрії, тому що встановив її сам Господь. Вона наповнена пацифістським змістом. Зброя не приносить користі, а все на світі вирішується на користь добра лише при наявності віри в Бога. Покладатися на зброю при розвязанні проблем значить провокувати ще гірші наслідки. Лише там, де панує брехня, є необхідність підтримувати її за допомогою примусу та збройної сили.

З цього приводу, виникають інші міркування. Який сенс захищати те, що прогниле й не має майбутнього?

Будівля, збудована на хиткій основі, постійно хитається з одного боку в інший і ось-ось рухне. Чи не те ж саме відбувається з нашою державою? Раціоналізм, матеріалізм, меркантилізм, волюнтаризм, етноцентризм та інші ізми, з яких складається ідеологія сучасного суспільства і які людьми мудрими й знаючими визнані помилковими, далеко не сприяють становленню української держави.

А чи є держава взагалі? Замість держави, яка захищала би інтереси народу, є лише корупційна система.

Є система грабунку нас із вами за допомогою несправедливих податків, численних тіньових схем, кумівства, домовленостей між чиновниками і олігархами.

Є військова машина, доволі застаріла, яка потребує ще більше й більше гарматного мяса.

Є багатотисячна армія тих, хто не вільні у своєму виборі, не здатні мислити самостійно, чию свідомість невпинно пресує пропаганда примітивних, суто земних цінностей, як от любов до землі.

Те, що прогниле наскрізь, потребує не захисту або перебудови, а демонтажу. Тобто знищення. Існує тисячі разів перевірений на практиці закон економіки: вигідніше побудувати нове, аніж ремонтувати, перебудовувати, доводити до ладу старе, а потім хвилюватися, щоби воно не розвалилося остаточно.

Тому ніхто і не збирається запроваджувати реформи в Україні, а більше говорять про реформи, аніж роблять. Робити реформи в таких умовах просто недоцільно, невигідно.

Отже, псевдодержава з назвою Україна приречена? Хай не ображаються завзяті захисники існуючої влади та нинішнього устрою, виходить, що так. Країна завмерла в тривожному очікуванні колапсу.

Вже зараз українці не бажають ані працювати, ані навіть жити тут. Чимало хто, а таких мільйони (!), давно виїхали, а ще більше тих, хто щиро бажають виїхати звідси якомога подалі. Тому що прогнила, корумпована, совкова країна не має майбутнього.

Демократія то влада народу. Український народ не має влади, а всім розпоряджаються олігархи й корумповані чиновники. Вони обкрадають і грабують нас із вами, вони розвязали війну на сході країни, війну, яку можна було  зупинити мирним шляхом.

За таких умов ми мусимо всіляко прагнути миру. Лише повернення до істинної духовності, до християнських цінностей, може забезпечити мир в цій багатостраждальній країні.

Попри все, треба віддати належне Порошенкові. Він був правий, коли нещодавно заявив, що українці не хочуть воювати. Вони дійсно цього не хочуть. Нормально прагнути миру й благополуччя. Отримувати задоволення від насилля та кровопролиття - то збочення.

Але мудрість, любов, благополуччя, гідне життя усе походить від Бога і є плодами віри в Христа. Доки українці не зрозуміють важливість суто християнських духовних засад, Україна буде прообразом Пекла і негативним прикладом для інших країн. Значить, і надалі чимало з тих, хто могли би працювати на користь економіки, втрачатимуть здоровя і гинутимуть безцільно, захищаючи інтереси олігархів, а народ оплачуватиме шалені витрати на безглузду війну.

Стереотипи, просто життєві помилки, хибні уявлення, прояви радянщини в свідомості і скрізь треба виправляти. Може, не все одразу, а поступово, але починати треба негайно.

PS. Пропоную всім небайдужим долучатися до участі в поширенні цього та інших подібних матеріалів заради досягнення миру й торжества християнських цінностей у нашій країні.

Paul Magogan © 2015

Коментарі

ПНХ
За твердолобость и дурь!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі