Блоги → Перегляд

Прошу верховенства євреїв трудящих замість сваволі сіоністів в Україні (ДОПОВНЕНЕ)

Понеділок, 15:39, 09.03.15

Рейтинг
7 1
Переглядів
2209

0
0
У цій статті згадуються

ПРОШУ  ВЕРХОВЕНСТВА  ЄВРЕЇВ ТРУДЯЩИХ  ЗАМІСТЬ  СВАВОЛІ СІОНІСТІВ  В  УКРАЇНІ

 

Передмова

Дехто може здивуватися, а чому це автор тиснеться у відчинені двері? 

Адже й так у нас склалося цілковите і повсюдне верховенство якраз і тільки євреїв. Причому у всіх сферах і за найактивнішої та свідомої підтримки самих українців. Ба більше: основна частина національного багатства українців зараз вже є власністю євреїв навіть на паперах, тобто, цілком законно. То якого додаткового  підвищення ролі євреїв у нашому житті автор просить ще?

Гаразд, тоді  це питання конкретизую: я прошу верховенства євреїв нормальних замість євреїв–сіоністів.

При цьому євреями нормальними я вважаю тих із них, хто у всьому діє на основі примату доцільності економічної. Тобто, діє так, як йому вигідніше. Але зауважу, що зараз, в умовах глобалізації довгострокова вигода може бути тільки взаємною та симетричною. Тому в підсумку євреї нормальні мимоволі діють з користю і для інших етносів.

А сіоністи – це також євреї, можливо навіть недавні євреї нормальні. Котрі, однак, під впливом сіоністського агітпропу почали ставитися до українців і відповідно діяти на основі ненависті до них. І більшість із сіоністів справді вірить у те, що чим гірше українцям – то тим краще євреям. І добросовісно діють в цьому напрямку.

 

Просите факти?

Добре, нате вам факти типові (як узагальнення безлічі фактиків конкретних), як наслідки дії сіоністів.

Українці як демографічна основа нашого суспільства в останні роки почали прискорено вимирати і деградувати.

Маємо доказовий опис та пояснення наукове шкідливих етнічних рис українців і пояснення того, як ці риси шкідливі замінити конкретними рисами корисними. Маємо також розгалужену і численну державну систему освіти і виховання,

яка аж кишить педагогами-новаторами та мужами надвисокої вченості.

Проте наше МОН не лише не береться за цю справу, а й взагалі свідомо її замовчує. І навіть ще гірше – саме чиновники МОНу офіційно очолюють похід войовничого мракобісся проти укрновизни взагалі і науково обґрунтованих реформ своєї галузі зокрема. При цьому відомо про панівне становище у нашій педагогіці, науці та освіті саме євреїв. Тому пріоритетна деградація саме українців і є результатом свідомого впливу якраз сіоністів.

Швидше всього якраз сіоністи також цілеспрямовано просувають на керівні посади якраз найдурніших українців, з найяскравіше вираженими шкідливими етнічними рисами, тобто, меншовартісних запроданців і підлиз та ворогів укрновизни.

Можливо, що таку ж підтримку одержують і вроджені укрпатріоти, які безграмотно й тупо, зате дуже нахабно нав’язують всім власне самодурство. Цим вони приносять величезні збитки українству та ще й взагалі дискредитують ідею українського патріотизму як таку.  Або ж, у кращому випадку, з їхнього масового прикладу решта українців робить підсвідомий висновок про те, що українські патріоти вже за визначенням  зобов’язані бути придурками, дармоїдами і паразитами. Що теж аж ніяк не сприяє етнічному прогресові українців.

Дуже ймовірно також, що сіоністи на офіційному рівні (звісно ж, потай)  взяли спілку із путінською бандою з метою знищення українського етносу. І практика показує, що ця їхня спільна мета близька до завершення.

Згадайте, як ще недавно всі говорили про крайню потребу виявити та нейтралізувати хоч основну частину путінських шпигунів та наших зрадників добровільних. Яких у нас тьма тьмуща. І говорили це люди, які знали про наявність відповідних і достатніх методів для цього, причому, навіть нетравматичних. Проте зараз про це всім патріотствуючим різко заціпило?!

Чому?  Та саме від їхньої меншовартісної продажності. Бо так їм, бач, мудрі сіоністи порадили…

Більше того, вже  маємо добре узгоджене і масштабне фізичне винищення патріотичної частини населення кацапською (кацапи – це найгірша частина російського населення, свідомі бандити і загарбники) бандою на Донбасі.

Причому, зауважте, за очевидної підтримки сіонізму світового. Бо через що ж інакше міжнародна нам допомога така свідомо делікатна до агресора?!...

І якщо українці й далі керуватимуться меншовартістю та свідомою власною бездумністю і покірністю, то так і буде розвиватися.

Так звана прогресивна громадськість буде й надалі лицемірно завивати про крайню потребу миру. Але при цьому одностайно і цілком свідомо та вороже  з порогу відкидатиме розроблену українцями загальну стратегію взаємовигідного замирення.

А путінська банда від нашої офіційно боязкої оборони та постійного виправдання  лише безмежно нахабніє. І активно посилює свою наступальну потугу. І вже от-от готова до наступного етапу нападу.

То стає цілком реальною перспектива, що десь до кінця року Україну поділять на кілька резервацій під контролем країн-сусідів та ООН.

І будете ви цілком вільною робочою худобою для всіх бажаючих. Все одно ж ви ніякої іншої спільної мети перед собою і не ставите.

А все тільки гасаєте по світу із благаннями допомоги і захисту. То таким ненадійним істотам навіть ризиковано допомагати – все розкрадете і продасте за безцінь навіть тій же путінській банді.

 

А що ж потім?

А потім союз путінської банди і сіоністів автоматично лусне. Від внутрішніх суперечностей. І почнеться між ними все гостріше протистояння.

Кацапи бездумно продовжать свою стратегію знищення всього і вся, в тому числі і самих себе. До того ж, вже зараз у них налагоджена значна військова співпраця із ворогами Ізраїлю. І після України вони спрямують свої орди на Близький Схід. Спочатку дадуть свою сучасну зброю арабам. А потім – своїх військових радників і т.п. Словом, все буде, як з Україною. І тоді сіоністи знову полохливо сховаються за спини євреїв трудящих. Але вже буде пізно – через років 2-3 сьогоднішня територія Ізраїлю знову стане занедбаною Палестиною.

Бо ж серед арабів людей нормальних, із пріоритетом доцільності економічної, ще менше, ніж серед євреїв. А зброї та ісламського фанатизму у них стане в рази більше.

Не допоможе ізраїльтянам навіть їхня атомна зброя.

У кращому випадку під егідою ООН їх просто всіх вивезуть з Ізраїлю по всьому світу. Але навряд чи в кращі та вже адаптовані для них місця. І з неминучістю швидкої та остаточної асиміляції з місцевим населенням.

 

Та хто про подібне думає?

Справді, і сіоністи, і кацапська банда зараз перебувають у  гарячковій ейфорії від омріяної і швидкої, як їм здається, перемоги над здавна ненависними українцями. І цю перемогу, повторюю, вони справді безумовно і швидко одержать.

І святкуватимуть. На награбовані в українців гроші, як завжди.

Однак все і всяке награбоване має кепську звичку швидко закінчуватися. З тієї причини, що незаробленого не шкода і його відверто розтринькують.

А де ж їм брати гроші далі?...

Нагадаю, що на цей час з українцями як етносом буде успішно покінчено. Тому й не буде хоч тупих і продажних, але все ж працьовитих і добросовісних наймитів. Активних і думаючих виб'ють кацапи, спритніші та хитріші втечуть за кордон, а лишаться тільки соціальні відходи – непрацездатні фізично та лінивці й махінатори психологічно. Тобто, просто вже не буде кому працювати на переможців.

До того ж, у процесі загарбання України путінська банда зробить з нашою територією те, що й із Донбасом – економічну пустелю.

Самим кацапам, зрештою, до руїн та безладу не звикати – навпаки, почуватимуться як вдома.

А от тутешні євреї звикли до певного рівня комфорту. До того ж, абсолютна більшість наших євреїв під впливом радянської дійсності панічно боїться фізичної праці. Тому вони й зосередилися зараз у непродуктивних, зате розумових видах праці - культура, освіта, медицина, чиновники, юристи тощо.

Але коли кацапи зруйнують промисловість і аграрний сектор, то на інші галузі просто не стане коштів. Як казали в СРСР: базис формує надбудову.

Ситуацію для євреїв ще додатково погіршить зрослий в рази антисемітизм. Бо ж слідом за окупаційною кацапською армією прийдуть трофейні команди, чиновники і агітпропівці. І вони блискавично все тут окацаплять своїми псевдозаконами матеріально, морально і духовно. Приблизно так, як в Криму, тільки в рази швидше і масштабніше. Тож навіть для сіоністів життя тут стане нестерпним.

Звичайно, наша земля пустуватиме недовго – її швидко заповнять мусульмани і азіати. Які, на відміну від меншовартісних українців, мають міцну етнічну солідарність.

Тому вони працюватимуть тільки для своїх і голосуватимуть тільки за своїх. А до євреїв, а тим більше – сіоністів, ставитимуться відверто неприязно.

Отже, загальний висновок: спільна перемога сіоністів та кацапів над Україною близька й неминуча. Українці однозначно зникнуть із демографічного реєстру землян.  Проте ця перемога лише прискорить і завершить деградацію самих кацапів, а життя всіх наших євреїв зробить гарантовано нестерпним.

 

Сіоністська "мудрість"

А вона у них споконвіку одна-єдина – командувати ґоями і жити їхньою працею. Тож вони і всіх євреїв псевдопатріотично, а насправді тупо прагнуть перевести на життя паразитичне, в т.ч. і за рахунок українців. Тим більше, що останні й самі цього щиро й відверто прагнуть.

На жаль, самі сіоністи не розуміють марності своїх людиноненависницьких ідеалів в силу низького освітнього рівня. Зате вони твердо впевнені у перевазі релігії та ідеології над наукою. З тієї простої причини, що в реальному житті науково грамотні люди в силу своїх психологічних особливостей  бездумно і покірно слухаються саме людей безграмотних, зате нахабних і агресивних. Ба гірше, сіоністи навіть цілком щиро приписують сьогоднішнє піднесення Ізраїлю виключно собі.

Хоч насправді Ізраїль піднявся виключно завдяки євреям-трудящим. Людям насамперед праці фізичної. Звичайно, у значній мірі на кошти закордонні, в т.ч. й українські.  Проте вони ці гроші не пропили і не розікрали, як свого часу зробили радлюди із 1 000 000 000 000 (трильйоном!!!) нафтодоларів?!

Ба більше, і зараз, в умовах спричиненого саме сіоністами ворожого оточення, євреї-трудящі бурхливо розвивають не лише галузі праці розумової, а й фізичної. Щоправда, також високотехнологічної. Адже одним горбом та мозолями не досягнеш, наприклад, світового лідерства у виробництві молока: http://il4u.org.il/blog/about-israel/economy/izrailskie-korovy-obognali-gollandskix-i-amerikanskix

Адже тут теж треба всім працюючим глибоко знати, прекрасно вміти і головне – любити свою роботу.

А порівняйте це з євреями нашими, які фізичної праці бояться як чорт ладану. Правда, кажуть, що один тільки Фіма Звягільський добросовісно працює шахтарем. Але й той для заспокоєння потребує численних жертвоприношень ґоїв.

 

Неприємна правда про абсолютну більшість українців

Назву лише основні проблеми й болячки, які є прямим і неминучим наслідком українського світобачення.

Всі начитані люди знають, що українці крайні егоїсти та одноосібники. А від цього вони свідомо байдужі та жорстокі до ближнього. Недаремно ж у нас за роки незалежності безпритульних алкоголіків і наркоманів тільки різко збільшилося. Хоч давно вже всім бажаючим українські науковці пропонують доказове пояснення світоглядних причин цих недоліків та шляхів гарантованої нормалізації.

Проте шановному товариству (авжеж, шануймося, бо якраз цього й варті!) болячки суспільства глибоко ззаду. Для них існують лише дві цінності в світі – власна шкура і власна ж кишеня.

Є, правда, ще групка вроджених крикунів та скандалістів, які цю свою діяльність тупо величають патріотизмом. Проте вони вивчати вже наявне пояснення суспільних проблем свідомо не хочуть, а керуються лише бульканням тваринних гормонів, а звідси – і власним самодурством в асортименті.

Українці не мали в минулому періоду товарного виробництва. Тому у них і нема навіть зародків спільноти економічної  та не виробилося поняття матеріальної цінності ближнього. Тому вони не вміють і не хочуть вміти жити надіндивідуальним і спільним розумом.  Тому в ситуаціях  незалежності від зовнішніх наглядачів і погоничів вони дуже швидко починають конфліктувати між собою, аж по криваві міжусобиці включно.

До речі, якби злодій і бандит Путін був хоч трошки грамотнішим, то він помітив би, що другий Майдан впевнено і неминуче сам собою переходить у війну громадянську.  І через кілька місяців він міг би ввести свої війська  в Україну навіть на прохання ООН. А так його грубе загарбання Криму цій громадянській  війні запобігло і навпаки – навіть згуртувало основну частину населення.

Хоч світоглядних негативів українців це згуртування і не торкнулося. Наприклад, у розпалі путінської агресії та економічного занепаду наші святкування будь чого стали тільки масовішими.

Відсутність надіндивідуального "МИ" дозволяє всім чужинцям дуже легко маніпулювати українцями. Наприклад, на часті громадянські війни українців легко підговорювали переважно росшовіністи і сіоністи. Вони ж гарантовано задурили егоїстичне мислення українців з тим, щоб ті своїми руками замордували голодом 99% жертв серед одноплемінників. ВОНИ Ж І ЗАРАЗ УСПІШНО ЗАГІТУВАЛИ УКРАЇНЦІВ НА ВЗАЄМНЕ ВИНИЩЕННЯ на Донбасі.

Проте найсумніше те, що самі українці якраз цим і задоволені. Гірше того, українці, і найперед укрпатріоти, вороже ставляться до найменших спроб просвітництва в цьому напрямку та й взагалі ненавидять всяку укрновизну та її авторів.

А від усвідомленої меншовартості тільки до всіх підлизуються та продаються за безцінь. Та й обирають собі зверхників українці виключно із такими ж рисами. Причому цілком серйозно вважають такі свої слова і дії єдино можливим варіантом укрпатріотизму.

І навіть ще гірше, 80% меншовартісного населення України, українці етнічні,  цілком стихійно та підсвідомо нав’язують цю меншовартість навіть нашим правлячим євреям. І ті теж мимоволі починають вважати все наше населення придурками і невдахами. А тому й на буцімто пріоритетні для реформ високі посади цілком офіційно  протизаконно і улесливо  запрошують  іноземців?!?!?!

І майже всі наші громадяни свідомо, з найкращими сподіваннями та у всьому покладаються на чужий розум. І якраз тому дружно й радісно чимчикують на смітник історії. І дуже близькі до успіху…

 

Надія - на трудящих євреїв

Справді, більше нам сподіватися нема на кого. Хоч зараз ніби десятки країн і народів щиро прагнуть нам миру та успіхів у реформах. І посильно у цьому навіть допомагають. Але…

Але всі вони при цьому сумно констатують нашу інтелектуальну неспроможність і навіть ще гірше – свідоме небажання жити власним розумом. А це взагалі рівносильне небажанню жити.

На жаль, саме так. Адже людина – це істота колективна. Тому й успішно розвиватися вона може тільки спільно.

І людство давно вже створило такий механізм успішного колективного розвитку - це товарне виробництво і реалізація цих товарів ринковими механізмами. Спочатку тисячоліттями спроб і помилок, а років 200 тому вже й обґрунтувало цей шлях доказово, у вигляді науки політекономії.

І на планеті таким чином вже давно збудували б  справжній комунізм, якби не дикі й припадочні кацапські більшовики. Які, зрештою, теж від нашіптування сіоністів,   тупо й нахабно замінили цей механізм примітивним колгоспом. І цим не лише принесли страшні біди людству, а й на століття дискредитували навіть саму мрію про побудову справді світлого майбутнього.

Тому й досі весь т.зв. цивілізований світ вважає криваві суспільні проблеми та кризи навіть обов’язковими для людства. Хоч і ніхто в світі не хоче з такими гострими проблемами миритися. І ніби й інтенсивно та масово ведуть дослідження цих сумних явищ, які вже давно злилися в одну суцільну цивілізаційну кризу.

Проте із дуже конкретних причин всі ці їхні дослідження приречені на невдачу. І саме тому, що вони шукають пояснення свідомо і виключно поза межами діамату та політекономії. Які і справді були дискредитовані більшовиками. Проте не як науки, а всього лише як прекрасний, необхідний та достатній інструмент у дурнуватих руках.

Бо мавпа, як відомо, порве газету всяку. Тож вроджені послідовники більшовиків безграмотно, зате нахабно і навіть жертовно  продовжують криваво рвати ці науки й по сьогодні.

А так звана прогресивна громадськість підло й улесливо пнеться вгамувати їх вкрай облудним плюралолібералізмом. Котрий, до речі, і є теоретичною основою українського добровільного тупика.

Однак у нас все ще живе чимало євреїв. І все ще навіть світове єврейство з ініціативи сіоністів все ще добряче доїть Україну. Тож євреям, попри сіоністську ненависть до нас, суто економічно втрачати таке корито дуже збитково.

До того ж, євреї, етнос із чи не найвищим освітнім цензом у світі, більше трьох(!) поколінь ніяк не можуть зрозуміти природу ненависті арабів. А відтак і не можуть знайти рецепту життєво необхідного для них гарантованого замирення.

 

Хоч пояснення і рецепт такі  є!!!

І створені вони більше 30 років тому в Україні. Українцем. Та ще й укрмовою. До того ж, вони навіть продубльовані у науково-популярному варіанті, у вигляді нового літературного жанру – онтологічної публіцистики. Але теж укрмовою. І все це десь близько 1000(!)  разів пропонували всім, в т.ч. і російським та єврейським організаціям.

Проте заздрість та ненависть до українців бере гору. Бо  сам цей факт світового новаторства українців кричуще нестерпний для кацапів, сіоністів та їхніх прихвоснів. Причому, нестерпний настільки, що вони готові навіть миритися із власними жертвами і втратами доти, доки не вкрадуть цю новизну у нас.

Проте цю наукову новизну вкрасти дуже важко, бо вона дуже складна. Бо навіть для її глибокого осмислення треба роками вчити багато складних наук і дисциплін. А кацапи і сіоністи вчитися принципово не хочуть. Вони ладні звично цю новизну вкрасти чи вирвати в українців навіть силою, як вони це роблять по всьому світі здавна і успішно.

Проте й тут кацапам та сіоністам облом – всі ці відкриття укрноватори давно вже їм пропонують відверто. Ні з чим не криючись. Повністю і до останньої коми. Тим більше, що Інтернетом їх пересилати просто й дешево.

Правда, до дискредитації всякої укрновизни добряче приклалися й самі меншовартісні українці. Бо ж якраз вони першими наввипередки намагаються свого одноплемінника-новатора чимшвидше знеславити і оббрехати перед всім світом.

Тут вже й іноземці починають вагатися. Мовляв, щось у цьому є, коли десятки мільйонів(!) українців так старанно і добросовісно дискредитують одноплемінника та його новизну. То, мабуть, вона й справді ніц не варта…

 

Але іншого задовільного виходу просто не існує!

Локальні конфлікти, а з ними і криза цивілізаційна задовільно розв’язуються лише одним-єдиним чином – тільки взаємовигідно!

Хоч виходів незадовільних взагалі-то повно. Але всі вони неминуче дуже збиткові та криваві. Що й бачимо у світі. І не лише на прикладі третього світу, а й за активної участі найцивілізованіших країн та під егідою ООН.

Тому вже 4-у поколінню євреїв в Ізраїлі життя у війні з арабами просто набридає. Навіть суто біологічно не може  популяція так довго жити у постійному стресі – вона неминуче розбігається із даної екологічної ніші та вироджується. Причому, починаючи якраз із 3-5-го поколінь. І жоден сіоністський агітпроп цьому не в змозі запобігти.

Тож лишилося тільки довести до відома євреїв-трудящих про наявність наукового пояснення їхнього протистояння з арабами та гарантованого і остаточного замирення. Адже замирення взаємовигідного.

Але рецепт цей виключно українського походження. Ба більше, без перевірки його дієвості на прикладі кацапської агресії ним просто неможливо скористатися.

Тому загальна схема дуже проста: євреї під егідою ООН реалізують це наукове досягнення для взаємовигідного замирення України із РФ, а потім адаптують цей метод для власного замирення з арабами та в решті гарячих точок світу.

І ще одна дивовижа для радлюдей. З діда-прадіда у вашій голові крутиться більшовицька заповідь для новатора: якщо сам придумав, то сам і впроваджуй.

Проте у світі нормальному панує спеціалізація й кооперація вузьких фахівців. То там і всяку новизну впроваджує не новатор самотужки, а  колектив вузьких фахівців. У тому й запорука їхнього успіху.

Тож і для цієї укрновизни спочатку потрібна підтримка самих українців. Для її агітації та доведення до порогу чутливості хоч певних суспільних та професійних груп.

Проте я й досі не зустрів хоч кількох українців, готових за передовими  зразками підтримати одноплемінника-новатора.

Тому вкотре пробую знайти хоч євреїв-трудящих.

 

10 березня 2015р.  Клець Дмитро Васильович, фахівець із суспільних та світоглядних проблем.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

mart mart 17:39
+1
Пане Дмитре---а хто такі сіоністи?
я маю от що:
Сіоні́зм (івр. ציונות‎) (від гори Сіон) — єврейський націоналізм, рух європейських євреїв кінця 19 ст. за створення єврейської держави. Головна мета сіонізму виявилася досягнутою в 1948 р., коли була утворена держава Ізраїль, що визнала за всіма євреями право жити в межах його кордонів. З цього моменту сіонізмом можна назвати підтримку держави Ізраїль. Подібно до інших форм націоналізму, особливим різновидом якого він є, сіонізм припускає значне розмаїття ідеологій.

У 1947 році Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію 181, що передбачає створення на території Палестини двох держав — єврейської і арабської, забезпечивши таким чином досягнення основної мети сіонізму.

Проте 10 листопада 1975 року ХХХ сесія Генеральної Асамблеї ООН зусиллями СРСР (за підтримки арабських і «неприєднаних» країн і на тлі нафтової кризи 1973—1974 років) ухвалила (за-72, проти- 35, утрималися-32) резолюцію 3379, яка визначила сіонізм як «форму расизму та расової дискримінації».

16 грудня 1991 року на вимогу США і Ізраїлю (що поставив відміну резолюції 3379 умовою участі країни в Мадридській конференції) це визначення було відкликане резолюцією 4686 Генеральної Асамблеї ООН (за — 112, проти — 25, утрималося — 13).

Міжнародний сіонізм
Міжнародний сіонізм являє собою форму єврейського націоналізму, яка панує в Державі Ізраїль та єврейських спільнотах низки розвинених країн. Політичний сіонізм — це напрямок, який безпосередньо пов'язаний з ідеєю утворення єврейської держави. Він виник в кінці XIX ст. Для цього періоду було характерне посилення національного тиску, з одного боку, а з іншого — поява численних ідеологічних течій. Сіонізм відображає уявлення того часу про шляхи вирішення проблем, які стоять перед єврейськими спільнотами в країнах їх проживання.
mart mart   17:49
+1

Бо ви маєте інше пояснення---то дайте на хлопський розум найпростіше.

Крім того--ви вживаєте термін"кацапи"--а це по моєму образлива назва всіх росіян.
Я пропоную "москалі"--це російськомовні шовіністи.Приклади зверху---Сталін,Катерина ІІ-га,Путін....,

знизу:Свєта Алборова ,єроха,ангел,об лом,...москалі Криму що проголосували проти України..,

на середньому щаблі--керівництво і командири днр -лнр ,Козіцин,апарат путіна...
0

Всі знають, що серед російського населення є найгірша частина населення, для якої Путін та його методи - ідеал.
Я називаю їх кацапами.
Але згоден, що їхню назву треба якось узгодити для загального вжитку.
А сіонізм - це єврейський націоналізм, який пропагує існування євреїв за рахунок експлуатації всіх решти, людей другорядних, гоїв.
mart mart   18:18
+2

А сіонізм - це єврейський націоналізм, який пропагує існування євреїв за рахунок експлуатації всіх решти, людей другорядних, гоїв.
--------------------
Тоді у нас різнобій у поясненні. Де можна знайти таке пропагування крім "Протоколів сіонських мудреців " які є російською чорносотенною фальшивкою і подібної літератури типу Геббельса?
mart mart   18:19
+2

шукаю польську антисеміт літературу
mart mart   18:27
+3

Antysemityzm w Polsce

http://sirserafin.w.interia.pl/prace/Antysemityzm_w_Polsce.html

Celem niniejszej pracy stało się wyjaśnienie dlaczego w Polsce, kraju praktycznie bez Żydów, nadal można zaobserwować przejawy silnego antysemityzmu.

метою праці є пояснення чому в польщі краю практично без євреїв і далі можна бачити прояви сильного антисемітизму
mart mart   18:28
+2

«Протоколи сіонських мудреців» (точна назва — «Протоколи засідань Всесвітнього союзу франкмасонів і сіонських мудреців») — всесвітньо відома історична фальшивка; збірка текстів, яку публікатори представляли як документи всесвітньої єврейської змови, за ствердженням Сергія Нілуса складеними з доповідей учасників напівтаємного першого Сіоністського конгресу у Базелі 1897 року. Згідно наступним історичними дослідженнями, протоколи були сфабриковані російською таємною поліцією з метою перенести відповідальність за політичні й соціальні проблеми на єврейські громади Росії. Відомий своєю прихільністю до антисемітизму цар Микола ІІ, дізнавшись про те, що «протоколи» сфабриковані людми з його таємної поліції, заборонив їх публікацію в Росії
mart mart   18:30
+3

Восени 1901 р. до рук письменника Сергія Нілуса потрапив рукопис французькою мовою — протоколи 24 секретних засідань керівників чи то таємничої масонської ложі, чи то з'їзду «Загального Союзу Ізраелітів» (скорочено — Аліт). Нілус збирався видати ці документи, але його випередили. У 1903 році журналіст Паволакій Крушеван надрукував документ у петербурзькій газеті «Знамя», а потім Георгій Бутмі (Кацман) видав текст ПСМ окремою книжкою під заголовком «Корінь наших бід». Всього вийшло шість петербурзьких видань Бутмі (з 1905 по 1907 роки) під назвою «Викривальні промови. Вороги роду людського», у Казані — одне видання в 1907 році під назвою «Витяги з давніх і сучасних протоколів Сіонських мудреців». Були й анонімні видання.
Російський текст «Протоколів» під редакцією Нілуса з'явився у 1905 році як додаток до його книги «Велике в малому, або Антихрист як близька політична можливість», і справив сильне враження на російське суспільство. В результаті першої революції багато людей щиро були схильні шукати коріння проблем у світової сіоністській змові. Особливо з огляду на значний єврейський прошарок у середовищі революціонерів. У 1911 році і в 1917 році Нілус двічі передрукував «Протоколи» в друкарні Трійце-Сергієва монастиря.
У 1906 році «Протоколи» дійшли до царя Миколи II, який поставився до них з довірою. Міністр внутрішніх справ Петро Столипін призначив комісію з розслідування справи про походження цього «твору». Комісія провела клопітку роботу і зробила висновок, що «Протоколи» є фальсифіковані, бо вперше вони з'явилися в Парижі в антисемітських колах французькою мовою у 1897-1898 роках.
Столипін поїхав з доповіддю про фальшивку до царя, і повідомив йому, що має намір офіційно заборонити розповсюдження «Протоколів» в Росії.[1] Цар схвалив доповідь, «Протоколи» були заборонені, і більше не могли відкрито публікуватися. Не всі в суспільстві погодилися з версією про підробку, але справа зійшла нанівець, і великого поширення «Протоколи» в Росії не отримали.
mart mart   18:31
+2

Вивезена з країни російськими емігрантами частина примірників книг Нілуса «Близ есть, при дверех», що залишилася, почала поширюватися Європою та Америкою. З 1919 року текст ПСМ почали перекладати на іноземні мови. «Протоколи» перекладено на 80 мов. Темі «Протоколів» у світі присвячено не менше чотирьохсот книг і чотирьох тисяч статей.
Про автентичність та авторство «Протоколів сіонських мудреців» існує кілька думок. Несправжній характер протоколів вперше показав в 1921 році ірландський дослідник Філіп Грейвз, опублікувавши дослідження в газеті The Times, де продемонстрував очевидну схожість протоколів на сатиру французького юриста Моріса Жолі про Наполеона III, опубліковану в 1864 році під назвою «Діалог у пеклі між Монтеск'є і Макіавеллі». Подальші дослідження, зокрема, російського історика Володимира Бурцева, показали, що протоколи були скомпоновані посадовими особами російської таємної поліції з текстів сатири Жолі, фантастичного роману (Біарріц) Германа Гедше (1868), та інших джерел. Вчені Делевський, Бурцев, Кон і їхні послідовники запевняють, що авторами ПСМ були співробітники шефа російської таємної поліції Петра Рачковського — Головинський і Манасевич-Мануйлов. Останні нібито сфабрикували ПСМ в Паризькій національній бібліотеці за зразком памфлету «Діалог в пеклі між Монтеск'є й Макіавеллі».
За іншою версією ПСМ є справжнім документом; він перебуває в ряду подібних ж таємних документів XIX століття «Послання Загального Союзу Ізраелітів» (1860), «Послання Всесвітньої ради масонів» (1871), «Сну кайзера» (1890), що вийшли з середовища єврейських і масонських організацій.[2]
У Швейцарії єврейські організації виступили проти публікації «Протоколів» місцевою організацією нацистів і подали на видавців до суду. На процесі, який проходив у Берні в жовтні 1934 і травні 1935, було проведено розслідування походження «Протоколів». Процес викликав величезний інтерес у всьому світі, на ньому були присутні численні журналісти. В якості свідків викликалися, в числі інших, російські емігранти, котрі мали в кінці XIX століття контакти з працівниками паризького бюро російського Охоронного відділення. Згідно зі свідченнями Катерини Радзівілл, «Протоколи» були сфабриковані за вказівкою голови паризького філії охранки П.І.Рачковського. Катерина Радзівілл стверджувала, що російський журналіст Матвій Головинський показав їй у її паризькій резиденції копію Протоколів, яку він написав у 1904-1905 роках за допомогою Рачковського і Мануїлова. Ця версія, однак, суперечить тому, що перший варіант «Протоколів» з'явився у пресі в 1903 році в журналі «Знамя». Один з координаторів Бернського процесу історик-архівіст Борис Ніколаєвський у приватному листі писав, що "Рачковський ні за яких обставин не міг бути причетним до підготовки протоколів", однак висловлювати свою думку на суді не став, бо "це був би удар в спину для російських експертів і об'єктивно дезорганізувало б кампанію проти Гітлера".[3][4]
mart mart   18:32
+2

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8_%D1%81%D1%96%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D0%BC%D1%83%D0%B4%D1%80%D0%B5%D1%86%D1%96%D0%B2
mart mart   18:33
+2

http://znaimo.com.ua/%D0%9A%D1%80%D1%83%D1%88%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D0%BD_%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%BE_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
+3

Чоловіче, ви пробуйте порівнювати слова і діла не лише окремих людей, а й цілих організацій.
Поцікавтеся, де і звідки беруться гроші в Ізраїлю, наприклад.
І з чого багатіють укролігархи?
І який розподіл нашого національного багатства за етнічною ознакою?І за чиї гроші збудована найбільша в Європі синагога в Дніпропетровську?
І ще безліч подібних конкретних питань.
А написати я говорити можна що завгодно.
Наприклад, промови Сталіна і його ж Конституція в основному дуже гуманні і навіть прогресивні.
Тому ще раз прошу: порівнюйте слова й діла одних і тах же дюдей.
mart mart   19:34
+2

де і звідки беруться гроші в Ізраїлю,
---------------------------------
якщо нас так цікавлять чужі гроші---то прошу

але почну здалека-

Незалежність держави проголошено 14 травня 1948 року, на підставі резолюції Генеральної Асамблеї ООН № 181 від 29 листопада 1947 року.

Згідно з Декларацією Незалежності, Ізраїль є єврейською державою.[4] Водночас Ізраїль є багатонаціональною та демократичною державою, де, разом з євреями, рівні права мають всі інші релігійні та етнічні групи: араби-мусульмани, араби-християни, друзи, бедуїни та ін. Зокрема, арабські партії та депутати представлені в Кнесетію

Офіційними мовами в країні є єврейська (іврит) та арабська. Поширені серед населення також російська, англійська, їдиш та інші європейські й азійські мови.

Етнічний склад
На 2004 рік в країні проживало:
Євреї — 76,4%, з них народжені в Ізраїлі — 67,1%, Європі та Північній Америці — 22,6%, Африці 5,9%, Азії 4,2%
не євреї — 23,6% (головним чином араби, черкеси, вірмени)
mart mart   19:36
+2

Економіка
Ізраїль вважається однією з найрозвиненіших країн південно-західної Азії.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Країна займає перше місце в рейтингу Всесвітнього банку «Легкість ведення бізнесу»[25] та в рейтингу Всесвітнього економічного форуму «Світова конкурентоздатність». В рейтингу «Кращі країни для ведення бізнесу» журналу Forbes Ізраїль займає 16 місце у світі[26]. Ізраїль займає 2 місце у світі після США за кількістю новоутворених компаній та має найбільше представництв у списку компаній NASDAQ за межами Північної Америки.
mart mart   19:43
+2

Промислові вироби: високотехнологічні продукти, деревина і папір, фосфати, їжа, напої, тютюн.
Рослинництво: цитрусові, овочі, бавовна.
Тваринництво (2004): 400 тисяч голів худоби; 40 мільйонів курей; кози — 64 тисячі; свині — 195 тисяч; вівці — 390 тисяч.

-==============Наиболее важные отрасли сельского хозяйства: производство цитрусовых, овощей, хлопка, говядины, мяса птицы, молочное животноводство[110].
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Средняя израильская корова дает в год 10 208 килограмм молока (данные 2009 года), что превышает среднюю удойность американской коровы (с удойностью 9331 кг в год) и европейской коровы (6139 кг в год). Общее производство молока в 2010 году в Израиле составило 1304 миллиона литров[274].
Рекордный годовой удой в Израиле составляет 18900 литров в год при жирности 5 %[275][276].
Общая площадь посевов составляет 440 тыс. га, из которых орошаемых 255 тыс.[277] Сельскохозяйственный сектор потребляет 60—72 % воды[277]. Это связано с тем, что на 60 % территории страны вести сельскохозяйственную деятельность можно только при условии круглогодичного искусственного полива[277].
Собственный сельскохозяйственный сектор обеспечивает Израиль продуктами питания на 95 %, при этом большое количество продукции экспортируется. Импортируются в страну некоторые зерновые и масличные культуры, мясо, кофе, какао и сахар[277]. В сельском хозяйстве при этом занято 3,5 % работающего населения страны[277].
Каждый человек, работающий в этом секторе, в состоянии прокормить 95 соотечественников. Для сравнения: в США этот показатель равен 1:79, в России — 1:14,7, в Китае — 1:3,6
mart mart   19:45
+2

Сельское хозяйство в Израиле представляет из себя высокоразвитую отрасль народного хозяйства: Израиль является крупным экспортёром свежих продуктов и
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
мировым лидером в области сельскохозяйственных технологий несмотря на то, что география Израиля является далеко не оптимальной для ведения сельского хозяйства.

Более половины площади Израиля приходится на пустыни, а климат и нехватка воды не содействуют ведению хозяйства. Только 20 % земли в естественных условиях пригодна для ведения сельского хозяйства.[1] На сегодняшний день сельскохозяйственная продукция составляет 2,5 % ВВП и 3,6 % от экспорта.[2] Только 3,7 % рабочей силы Израиля занято в сельском хозяйстве, при этом Израиль на 95 % обеспечивает собственные потребности, импортируя только зерно, масличные культуры, мясо, кофе, какао и сахар
mart mart   19:46
+2

чи важко науковцю уявити що я акцентую?
mart mart   19:48
+2

Производство сельскохозяйственной продукции выросло на 26 % между 1999 и 2009 годами, тогда как число занятых в сельском хозяйстве сократилось с 23 500 до 17 000 человек. Потребление воды для выращивания урожая также снизилось, сейчас используется на 12 % меньше воды при увеличении объёмов производимой продукции на 26 %
mart mart   19:49
+2

Израиль является одним из мировых лидеров по производству и экспорту цитрусовых,[11] включая апельсины, грейпфруты, мандарины и помелит, гибрид грейпфрута и помело, разработанный в Израиле.[12]
В Израиле произрастает более сорока видов фруктов. Кроме цитрусовых здесь выращивают авокадо, бананы, яблоки, черешню, сливы, персики и нектарины, виноград, финики, землянику ананасную, опунцию, которую называют цабар, хурму, шесек и гранаты.[13] Израиль является вторым в мире производителем шесека (Мушмула японская) после Японии
mart mart   19:51
+2

В 1973 году два Израильских учёных, Хаим Рабинович и Нахум Кедар, вывели сорт помидор с более медленным, чем у обычных помидор сроком созревания в условиях жаркого климата.[15] Их исследование привело к разработке первого в мире коммерческого сорта помидор длительного хранения.[16] Это открытие преобразовало сельское хозяйство Израиля, содействуя экспорту овощных семян и переходу к высокотехнологичному сельскому хозяйству.[17] Это открытие произвело также глобальное воздействие на сельское хозяйство, позволив увеличить масштабы производства благодаря предотвращению порчи продукции. Ранее фермеры были вынуждены отбраковывать до 40 процентов своей продукции.[17]
mart mart   19:51
+2

Израиль выращивает цветы на экспорт в больших масштабах. В 2000 году объём экспорта цветов превысил 50 миллионов долларов.[19] Под розы в Израиле отведено 214 гектаров земли.[19] В дополнение к цветам, традиционным для Запада, таким как лилии, розы и тюльпаны, Израиль экспортирует также некоторые виды цветов, произрастающих в пустыне. Он стал одним из основных игроков на мировом цветочном рынке, особенно в качестве поставщика традиционных европейских цветов в зимние месяцы.[20]
mart mart   19:52
+2

Израиль является мировым лидером в области сельскохозяйственных исследований и технологий, которые привели к резкому увеличению количества и качества сельскохозяйственных культур страны. Необходимость повышения урожайности и качества зерна привело к разработке новых семян и сортов растений, а также таким инновациям, как кондиционирование почвы, использование вермикулита, который при смешивании с местной почвой повышает урожайность и капельное орошение
mart mart   19:53
+2

Государственное регулирование
Излишки сельскохозяйственной продукции были почти искоренены в стране, так как хозяйства имеют квоты на производство и потребление воды для каждой культуры, что помогло стабилизировать цены.[2] Существуют квоты на молоко, яйца, птицу и картофель.[2] Израильское правительство также поощряет снижение затрат на сельское хозяйство путём поощрения специализированного сельского хозяйства и прекращения производства сельскохозяйственных культур, для которых нет достаточно прибыльных рынков сбыта.[2] Министерство сельского хозяйства Израиля курирует сельскохозяйственный сектор страны, в том числе в сфере поддержания стандартов здоровья растений и животных, сельскохозяйственного планирования, исследования и маркетинга
mart mart   19:55
+2

Туризм
Туризм, в особенности паломничество, также является важной статьёй доходов Израиля. Благодаря жаркому климату, достопримечательностям и уникальной географии — от заснеженной вершины горы Хермон, где расположена горнолыжная база, и лесов Галилеи до сафари в Иудейской пустыне и пустыне Арава Израиль привлекает большое число туристов[279]. Дополнительное количество туристов было привлечено путём политики отмены виз для российских туристов. Визовый режим с Украиной отменён 9 февраля 2011 года[280].
В 2012 году Израиль посетили 3,5 миллиона человек, что на 4 % больше, чем в 2011 году. Самое большое количество туристов прибыло из США — около 610 000 (18 % от всего туризма в стране), это на 4 % меньше, чем в 2011. На втором месте Россия — 590 000 туристов, что на 20 % больше, чем в 2011-м[281].
В 2013 году доходы от туризма составили 40 миллиардов шекелей (11,5 мрд. долл.). В отрасли занято 195 тысяч человек — 6% от числа занятых в израильской экономике
mart mart   19:58
+2

Оздоровительный туризм
Мёртвое море является природной лечебницей, помогающей при многих заболеваний, особенно кожных и ревматических. Сочетание минералов с тёплой, солнечной погодой, грязевые ванны и чистый воздух, насыщенный кислородом, способствуют излечению многих болезней, включая кожные болезни. Курорты Мертвого моря не имеют мировых аналогов в связи с исключительностью этого водоема. Прохладный воздух Арада помогает больным астмой и другими заболеваниями дыхательных путей. Горячие источники Хамат-Гадер, облегчающие боли в суставах, были известны ещё древним римлянам, построившим здесь бани. Бассейны с термоминеральной водой в Хамей Гааш являются главным бальнеологическим курортом Израиля.
mart mart   19:59
+2

Сельский туризм
В последнее время сельский туризм в Израиле приобретает всё больший размах. Возможность отключиться от городской суеты или провести романтическую ночь в сельских домиках, называемых в Израиле «циммерами», привлекают не только израильтян, но и зарубежных гостей. Чистый воздух и свежие продукты делают сельский туризм альтернативой обычным формам в туристической отрасли.
mart mart   20:00
+2

Тель-Авив - это курортный город и центр отдыха мирового масштаба. Тель-Авив является не только культурным центром, но и центром молодёжи всего мира. Город расположен на берегу Средиземного моря, с отличными пляжами и бурной ночной жизнью. Десятки тысяч молодых туристов посещают Тель-Авив ежегодно. «Город который никогда не спит» - этот девиз уже стал синонимом Тель-Авива. Символом этого девиза стало празднование «Белых ночей», которое проходят в последний четверг июня. Этот праздник стал новоиспечённой традицией. В эту ночь рестораны и культурные учреждения открыты допоздна, во многих местах действуют скидки, на пляжах проходят вечеринки, на улицах — представления.
mart mart   20:01
+1

Общее количество туристов, посетивших Израиль в 2010 году составило 3,275,692 человек и выросло по сравнению с 2009 годом на 22 % (2,671,340 человек в 2009 году) .
Основная масса туристов приехала в Израиль из Европы — более 63 % въездного потока, в том числе 16,83 % из России. На втором месте — Америка (Северная и Южная) — более 25 % въездного потока, в том числе 18,93 % туристов из США
mart mart   20:03
+2

Средние расходы туристов в Израиле (включая платежи, сделанные за границей) составляли в 2010 году $ 1083.
58 % въездного туризма было представлено христианским туризмом (около половины приезжих — католики), 23 % — иудеи, остальные представлены прочими конфессиями.
mart mart   20:09
+1

Валовой национальный продукт Израиля в 2011 году, по оценке ЦРУ, составил свыше 239,8 миллиардов долларов США.
В то же время, по мнению аналитика Клайда Марка, израильская экономика не является самодостаточной и зависит от субсидий и помощи из-за рубежа, в первую очередь из США. Израиль лидирует по общей сумме помощи, полученной от США после Второй мировой войны[266]. В 2011 году Израиль получил от США 3,029 млрд долларов, 3,0 млрд из этого — на оборонные расходы[267]. Американская помощь составляет 4,4 % бюджета и 1,2 % ВНП Израиля.
По данным Центрального статистического бюро, уровень безработицы в Израиле в ноябре 2012 года составил 6,7 %
mart mart   20:10
+1

Государство Израиль ведёт политику субсидирования предприятий, занятых исследованиями и внедрением новых технологий, ежегодно на эти цели выделяется около 400 млн $. При министерстве промышленности и торговли существует Бюро Главного учёного. При условии успешной реализации продукции выплачиваются компенсации министерства в виде процентных отчислений[273].
Израиль не покупает электроэнергию. В 2005 году было выработано 46,85 млрд кВт·ч и потреблено 43,28 млрд кВт·ч. Продано 1,663 млрд кВт·ч (Палестинской автономии
mart mart   20:11
+1

Экспорт продукции высоких технологий в первом квартале 2008 года составил 4 млрд $[272].
mart mart   20:13
+1

Ну то звідки беруться гроші в Ізраїлю ?
+2

Років 10-15 тому один багатий єврей відправив у Ізраїль 700-кілограмову золоту(1) менору.
Чому б вам не поцікавитися , з чийого вона золота?
І головне: для чого ви засмічуєте цей текст БЕЗГЛУЗДИМИ коментами?

Я ж ніби ясно сказав, що Ізраїль підняли євреї-трудящі. І навіть один приклад вказав.
То для чого це нескінченно пережовувати?
І кому яка користь від ваших подібних коментів?
mart mart   22:26
+1

ви написали:Поцікавтеся, де і звідки беруться гроші в Ізраїлю, наприклад.

я вам вельми чітко пояснив. а ви маєте інше пояснення?
0

Так, пережовувати не треба. Якби була така можливість, варто було б просто відправити тебе на переробку у щось корисне. Та, боюся, що й мило з тебе вийде занадто смердюче!
-1

Дивіться як євреї виховують своїх дітей.
Вони їм задають запитання і не дають відразу відповіді на ці запитання. На запитання дітей знову задають нові запитання. Це дуже стимулює власне мислення дитини, а у ньому ВСЕ
Оце, Дмитре, я, нарешті, переконався, що ти - цілковитий бовдур!!! Бо антисемітизм - перший і беззаперечний симптом, що у людини замість голови - срака.
Звинувачувати будь-кого за національною ознакою може лише істота, у якої голова набита не мозком, а тим, що періодично проситься назовні із сідниці. Коли це були твої дурнуваті "наукові" перли, це ще можна було пробачити. Але це...
-1

Миколо, я ніде нікого не звинувачую за національною ознакою. А ти просто свої висновки брехливо (чи тупо?) приписуєш мені.
Негарно так робити на схилі літ.
-1

Ні в чому так яскраво не проявляється меншовартість радлюдей, як в обговоренні єврейського питання. Тут совки проявляються наче картка з "Поляроіда" ))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.