Блоги → Перегляд

Медвідь Сергій " СРСР - 1991 - Україна - 2015"

Вівторок, 00:27, 10.03.15

Рейтинг
0 0
Переглядів
2409

0
0
У цій статті згадуються

СРСР  -  1991   - Україна - 2015.

  Прочитав статтю  Андрія Сенченка в газеті "День" - "Как предотвратить третий Майдан", питання поставлені правильно, але на мій погляд може бути  по іншому.  15 квітня 2014 року я написав статтю " Это мы уже где то видели, а результат..?" в якій зокрема писав: "То что происходит сейчас очень напоминает годы перестройки в СССР. И вы все знаете чем это закончилось. Есть много версий почему так произошло, но некоторые элементы распада страны скрываются и до сих пор, потому что это не выгодно правящему классу. А ведь распад, в самом деле шел не снаружи, а изнутри страны. Помните с чего началась перестройка - гласность, демократия, и это всем нравилось. А результатов не было. И тогда стало понятно, что главная причина наших бед это партийная номенклатура и чиновники. И вот когда встал вопрос о сокращении чиновников и упразднении партийной номенклатуры, тогда и закончилась перестройка и начался скрытый саботаж, а в результате, всё закончилось разделом страны, где та же номенклатура сохранила за собой тёплые места но уже в отдельно взятых государствах. То же происходит и сейчас, и здесь страх перед люстрацией и антикорупционным комитетом, а там и сокращением объеденяет коррумпированных депутатов, правохранителей, чиновников, олиархов в одну команду для которых будущее Украины ничто по сравнению с их сытной и богатой жизнью."  

     Пройшов рік і зараз справи в Україні і дії її керівництва мені нагадують дії чиновників і керівництва СРСР у 1991році. А тепер уявіть собі, і не дай Бог якщо так станеться, виходять люди на майдани, спочатку тарифні, а далі хто його зна. Довіря до центральної влади не має, та вона немов би навмисне і сама робить поступки які приводять до втратив довір’я. Потім виникає якесь ГКЧП яке ще більше підсилює невпевненість у народу до центральної  влади. Аж тут появляються уже підготовлені регіональні «лідери» які пропонують повну федералізацію і спокій, а там дивись і за лояльність Путін дасть газ по 50 дол. т.д.  

     Країна може розколотися. Одні підуть під Путіна, інші ще під когось.

      З України створюється декілька князівств (місцеві "еліти" вже до цього готові). І саме головне у цих новостворених князівствах - ніякої люстрації, ніяких антикорупційних законів, прокурори на місцях,судді, чиновники усі при владі. Ніяких розслідувань приватизації на рівні держави(приватне майно священне), Керівництво держави уже не при ділах, та і не буде кому  з них про, що і питати. Кожен із простих людей буде більше думати, вибачте, як спасти свою власну дупу. А всі, хто до цього довів, повернуться до свого бізнесу, тільки вже у окремо взятих князівствах, Ось так можуть і розрубати «гордіїв вузол» України. Всі залишаться при своїх інтересах і тільки українці які мріяли про – єдину і неподільну, пропадуть ні за цапову душу.

     Хтось може сказати, що це дурниця, дай Бог щоб я помилився.  Але коли я у 2007  році видав першу, а у 2009 році другу частину = "Сценарий для Украины" і щоб нікого не злякати написав своє попередження  у художній формі, то багато говорили що це фантазії і в Україні нічого подібного  не буде. А що ж зараз? Тому і пишу і дуже хочу щоб те про, що написав вище так і залишилося  тільки витвором моєї фантазії.

       "...Промовив же Він і до народу: «Як побачите хмару, що з заходу суне, то кажете зараз: «Наближається дощ» - і так буває. А коли віє вітер південний, то кажете: «Буде спекота», - і буває. Лицеміри, - лице неба і землі розпізнати ви вмієте, чому ж не розпізнати часу цього? "(Євангелія від св. Луки 12. 54-56)

             Сергій Медвідь                     09.03. 2015 р.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі