Блоги → Перегляд

Добра політика – це служіння людям

Неділя, 12:06, 22/03

Рейтинг
0 0
Переглядів
1128

0
0

Хто добровільно стає на дорогу зла, той краде шматок надії в себе, в інших людей та в усього суспільства. 
Ви належите до народу з довгою історією, позначеною складними та трагічними подіями, але ваше життя хоч ніколи не було легким, не було також і сумним, а є вашим великим ресурсом.

Буття, позначене труднощами та випробуваннями, формує культуру життя, яке допомагає завжди підводитися після падінь та дбати про те, щоби зло не мало останнього слова. 
Потрібно ніколи не дозволяти на те, щоб зло мало останнє слово. Адже шлях зла, це дорога, яка завжди краде надію, відбираючи її в чесних і працьовитих людей, але й також – у доброї слави міста та його економіки.

Система, що існує, що позбавляє людину її майбутнього, "лежить не тільки на місті, на державі, але на світові. Тому що існує економічна система, яка викидає людей, немов сміття". 
А неможливість заробити і принести додому хліб є великою проблемою, адже цей стан позбавляє гідності, а тому необхідно з цим боротися, захищаючи свою гідність.

Шляхом надії для дітей та молоді є справжнє виховання та освіта, які відкривають шлях у майбутнє. 
Щодо корупції, то кожен може піддатися зіпсуттю, ніхто не може ствердити, що ніколи не буде корумпованим, бо існує постійна спокуса шукати легкого збагачення. Тому, слід бути обачними, бо корупція є зіпсуттям, і християнин, який впускає у своє серце корупцію, не є християнином.

Добра політика – це служіння людям, а тому – одне з найвищих проявів любові. Завжди треба йти вперед спираючись на надію, загартовану тисячами випробувань, яка стала справжнім і конкретним ресурсом, на який можна розраховувати в будь-яку мить.

* З виступу Папи Римського Франциска, що зустрічався із громадськістю Неаполя (Сицилія) в суботу, 21 березня 2015 року.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі