Блоги → Перегляд

Нова редакція Конституції позбавляє Народ КОНСТИТУЦІЙНОГО ПРАВА

Неділя, 17:58, 05.04.15

Рейтинг
4 0
Переглядів
5558

0
0
У цій статті згадуються

Знову нашу вату цікавлять тільки ціни на газ та світло, та дешева ковбаса. Про Конституцію згадають лише тоді, коли вже стануть рабами.

13022829_2e2c794b.jpg

Конституційна комісія проведе перше засідання 6 квітня за участю Порошенко-вальцмана

poroshenko_7_10_650x410.jpgКонституційна комісія України проведе своє перше засідання завтра, 6 квітня, за участю Президента України Петра вальцмана. Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

"6 квітня 2015 року, в 11:00 Президент України Петро вальцман візьме участь у першому засіданні Конституційної Комісії", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 31 березня Президент України Петро вальцман затвердив склад Конституційної комісії.
Згідно з указом Конституційну комісію очолив голова Верховної Ради Володимир Гройсман, а до її складу увійшли екс-президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко, гарний набір негідників, ще до них потрібно було додати й якуновича-зечару, який всрався та й втік.

Крім того, до комісії також увійдуть міністр юстиції Павло Петренко, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, голова фракції "БПП" Юрій Луценко(пальовий командиг), нардеп від "Батьківщини" Юлія Тимошенко(побрехенька).

Також Порошенко вирішив залучити до роботи Конституційної комісії ряд міжнародних консультантів і спостерігачів. Зокрема, серед них голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Армен Арутюнян, керівник політичного відділу Представництва Європейського Союзу в Україні Ганнес Шрайбер та член Європейської комісії "За демократію через право" (Венеціанська Комісія) Ганна Сухоцька.

 

Коментарі

mart mart 19:07
+2
Мені цей Порошенко від початку ніби щось робить---але більше на показ, удавано.
mart mart   19:09
+1

Ну а ви ,Ю.Овод---кого б пропонували доброго на президента?
+1

На мою особисту думку, Президент України, по першому повинен бути Українець.
mart mart   23:22
+2

українців мільйони. я пошукав про Порошенка.прізвище Вальцман не можу підтвердити.
Олексі́й Іва́нович Порошенко (* 11 червня 1936, Саф'яни, Румунія) — український господарський і політичний діяч. Герой України, заслужений працівник сільського господарства України. Батько п'ятого Президента України Петра Порошенка.
У період навчання одружився 1956 з Євгенією Сергіївною Григорчук (після заміжжя — Порошенко)

я був проти нього. по моєму ,при такій системі виборів еліта пропихає когось без народу. якось. при допомозі грошей і знайомств--знаний радянський спосіб.
0

Президентом може бути хоч собака, хоч кіт - закони мають діяти!
А у нас не діють закони - про що тут ще може бути мова?
mart mart 00:38
+1
Юро. У вас цікавий талант.462 особи прочитало --це феноменально,як подивитись на мої звичайні 17--33 але ніхто не оцінив ні на плюс ні на мінус. я не оцінив бо не знаю конституції. хм. треба глянути.
mart mart   00:49
+1

Преамбула
Верховна Рада України від імені Українського народу — громадян України всіх національностей, виражаючи суверенну волю народу, спираючись (триндять ,коротше...
Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ

Стаття 1. Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.

{Офіційне тлумачення положення статті 1 див. в Рішенні Конституційного Суду № 3-рп/2012 від 25.01.2012}

Стаття 2. Суверенітет України поширюється на всю її територію.

Україна є унітарною державою.

Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.

........................
Стаття 5. Україна є республікою.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

;;;;
Стаття 7. В Україні визнається і гарантується місцеве самоврядування.
...#
Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.
....
В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.
/////
(курва--то чого москалі п9здЯть шо їм мову утискують?)
.......
mart mart   00:54
+2

Жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов'язкова.

Цензура заборонена.
'''''
(як же тоді компартію заборонити?
-----,,,,,,,
Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
///
Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

////
(значить що єврей може бути президентом)
mart mart   00:58
+2

Стаття 42. Кожен має право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом.

Підприємницька діяльність депутатів, посадових і службових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування обмежується законом.

Держава забезпечує захист конкуренції у підприємницькій діяльності. Не допускаються зловживання монопольним становищем на ринку, неправомірне обмеження конкуренції та недобросовісна конкуренція. Види і межі монополії визначаються законом.

///
(це можна проти олігархів)
mart mart   01:03
+2

Розділ XI
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

Стаття 140. Місцеве самоврядування є правом територіальної громади - жителів села чи добровільного об'єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста - самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України.Особливості здійснення місцевого самоврядування в містах Києві та Севастополі визначаються окремими законами України.Місцеве самоврядування здійснюється територіальною громадою в порядку, встановленому законом, як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування: сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи.Органами місцевого самоврядування, що представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ та міст, є районні та обласні ради.

Питання організації управління районами в містах належить до компетенції міських рад.


Сільські, селищні, міські ради можуть дозволяти за ініціативою жителів створювати будинкові, вуличні, квартальні та інші органи самоорганізації населення і наділяти їх частиною власної компетенції, фінансів, майна.
//////////////////

---і що телепні хочуть тут змінити?
....
mart mart   01:11
+2

Коментарі щодо пропонованих змін до Конституції України (статті 140-143)

Адміністрація Президента намагається кулуарно, уникаючи публічних обговорень, проштовхнути зміни до Конституції України. Чинна редакція основного закону дає величезні можливості для здійснення народовладдя через територіальні громади – об’єднання жителів сіл, селищ та міст. У пропонованій редакції права територіальних громад та і саме поняття територіальних громад вилучається. В народу намагаються забрати право на самоуправління.

Давайте подивимось на пропоновані зміни до статей 140-143.
-----(давайте бля подивимось нах)

http://terhromady.info/komentari-schodo-proponovanykh-zmin-do-konstytutsii/
Пропонована редакція
Стаття 140. Місцеве самоврядування є правом і спроможністю жителів громад у межах Конституції і законів України самостійно вирішувати питання місцевого значення в інтересах місцевого населення як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування.
?????
Бачимо, що поняття територіальної громади зникає. Якщо за чинної конституції територіальна громада це юридична особа публічного права, яка має свій статут, може виступати власником і суб’єктом господарських відносин, то «жителі громад» у пропонованій редакції ніяк не зможуть претендувати ні на роль власника, ні на роль суб’єкта господарських відносин.-----------
-------------------------------------
(і дійсно бля---шось тут зникає)
mart mart   01:17
+2

і тп ---див на сторінку.
-------

А тепер фокус! Слідкуйте за руками! Оп! І вже власником стають не територіальні громади, а районні та обласні ради. Тобто якщо раніше вони лише управляли майном територіальної громади, то тепер вони стають власником. Кращого способу легалізувати дерибан на місцевому рівні годі придумати!


----------------------
ну так---але якби це хтось не розжував то хєр би ми це помітили

-----------------

то це Порошенко так махлює?????
+1

mart mart, він з самого початку своєї діяльності махлює, а з грудня 2013 року, коли він вдерся на бульдозер(на жаль броньовика не було, з історії ми знаємо одного, тієї ж національності, що і вальцман, вже залазив на броньовик, а що з того вийшло нам відомо), а що може статися після вдирання вальцмана на бульдозер, вже є його особисті надбання, а те що станеться надалі, то ми побачемо. Та ще багато чого, я воював зі своїми побратимами, і на Майдані проти влади олігархів, але на жаль насєлєніє України обрало олігарха собі в Президенти, і на Сході на Донбасі, якби не волонтери, нам би важко було, і з харчами, і з забезпеченням і т.і. Так що у нас залишається тільки пильнувати за діями харантів...
mart mart   02:30
+2

https://www.youtube.com/watch?v=cfxwS2l7x9E
я перед виборами людям це показав--а ніхто мене не підтримав. була спішка щоб залегалізуватись президентом. то що він єврей це мені пох---але він мав великий пост при Януку. то ніби який сенс брати старого як можна було Ляшка? не знаю що він би ...але він хоч радикальний і боровся і бореться. по своєму.
mart mart   02:32
+3

він не похожий на єврея ---для мене це молдавське лице
mart mart   02:44
+2

https://www.youtube.com/watch?v=FHXue8ygw-U

мене дивує що люди не хочуть слухати цю цікаву росіянку. доктора наук.
0

mart mart, так явреї маскуються під Українців, подивіться на це відео, на обличчя явреїв червоненка і вальцмана, невже ще потрібно щось доводити? Ось зсилка: http://video.meta.ua/6348960.video
Панове радлюди, є низка передових країні народів, які живуть взагалі без конституції. І навіть не гризуться між собою на цю тему.
То поясніть мені, будь ласка, чому вони ще досі не вимерли без конституції???
0

Закон (збірка законів) є в кожної країни. Просто у нас нема влади Закону, а є влада Кремля.

Конституція (Основний Закон) приймається, щоб на нього орієнтувалась вся інша законотворчість в даній країні.
щось мені цей "овод"
більш говенну муху нагадує. . .
(що не слово, то перекручування прізвищ,
і з циим про конституцію!?. . . )
Тарас Шевченко в "Юродивому" пообіцяв українцям українського "Вашінгтона з новим і праведним законом".

Також вірю, що приймемо новий податковий закон, який влаштує кожного окрім шкідників і паразитів. По ньому податкувати будуть не творців корисного, а шкідників, і не за корисну діяльність, а за шкоду..
Не вам,
Не вам, в мережаній лівреї,
Донощики і фарисеї,
За правду пресвятую стать
І за свободу! Розпинать,
А не любить ви вчились брата!
О роде суєтний, проклятий,
Коли ти видохнеш? Коли
Ми діждемося Вашингтона
З новим і праведним законом?
А діждемось-таки колись.
wild cxid 17:53
+1
В Україні телевізор остаточно переміг холодильник.
Політичних зомбі годують політикою замість хліба.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі