Блоги → Перегляд

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський - близький до одіозного депутата

Четвер, 09:13, 23.04.15

Рейтинг
1 0
Переглядів
1044

0
0
У цій статті згадуються

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський був гендиректором групи компаній "Континіум", до складу якої входять, зокрема, і заправки WOG, що належать Ігорю Єремєєву - одному з одіозних нардепів, які пройшли у Верховну Раду. 

Із 2006 року Пивоварський працював в інвестиційній компанії Dragon Capital (Україна) на посаді керуючого директора, директора інвестиційно-банківського департаменту. 

До цього - у московському офісі IFC, де керував інвестиційним портфелем по Центральній і Східній Європі у розмірі $ 100 млн. 

У грудні 2013 року, в розпал Євромайдану, власник групи "Континіум" - заправки WOG, ТМ "Комо", молочна компанія "Галичина" - Ігор Єремєєв разом з близькими до себе депутатами не проголосував за відставку уряду Азарова.

16 січня Єремєєв зі своєю командою проголосував за сумнозвісні диктаторські закони, а вже 23 січня був серед авторів законопроекту про їх скасування.

Гра на два фронти співвласнику "Континіуму" вдалася. На дострокових виборах йому вдалося знову виграти мажоритарний округ на Поліссі та вкотре провести за мажоритаркою кількох своїх бізнес-партнерів.

В результаті, у Раді восьмого скликання Єремєєв очолив власну депутатську групу "Воля народу" з 20 штиками. Для порівняння: у фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко лише 19 бійців.

Група Єремєєва не увійшла в коаліцію, тому висунення на посаду міністра інфраструктури за квотою Блоку Петра Порошенка генерального директора групи "Континіум" Андрія Пивоварського було повною несподіванкою.

Ще більшою несподіванкою стало те, що Єремєєв, не зраджуючи власній стратегії завжди робити дві ставки, не проголосував за такий склад Кабміну.

Таким чином, Єремєєв зумів провернути дивовижну операцію: будучи в опозиції і зберігаючи високу ціну на послуги своєї групи, він примудрився працевлаштувати свого топ-менеджера в одне з найбільш прибуткових міністерств.

Які у Єремєєва транспортні інтереси? Передусім - постачання дизельного пального для "Укрзалізниці". Це суттєві доходи, зважаючи на об'єми закупівель УЗ.

В часи правління Януковича, у 2011 році, в київський офіс WOG увірвалися силовики та заблокували його роботу. Як Єремєєву вдалося зберегти паливний бізнес і продовжувати заправляти залізницю, можна лише здогадуватися.

Втім, уже наступного року компанія WOG AERO JET вперше вийшла на ринок авіаційного пального і почала поставляти продукцію в "Бориспіль", де реалізується половина всього авіапального в Україні, та "Жуляни".

Пивоварський на посту глави Мінінфраструктури, яке опікується "Укрзалізницю", став гарантією, що WOG не витиснуть конкуренти на тендерах.

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі