Блоги → Перегляд

Пивоварський не оприлюднив декларацію про доходи

П'ятниця, 06:40, 24.04.15

Рейтинг
1 0
Переглядів
1082

0
0

Про це повідомляє INSIDER. Як пише видання, стан деяких членів уряду залишилися невідомими. По-перше, не здали свої декларації міністри-іноземці: глава Мінфіну Наталія Яресько, МОЗ - Олександра Квіташвілі і Мінекономіки - Айварас Абрамавічус. Вони заповнили тільки особисті картки. 

Крім них, видання не змогло знайти декларації «молодих топ-менеджерів»: глави МінАПК Олексія Павленка та Мінінфраструктури - Андрія Пивоварського. Ні декларацій юриста Ігоря Шевченка, який очолив Мінекології та Валерія Вощевського, що став віце-прем'єром.

Андрій Пивоварський вже встиг прославитися власною не ефективністю. 

Міністру інфраструктури Андрій Пивоварський не вдалося домогтися головного - швидко отримати контроль над найбільшими держхолдингу, що входять в галузь. 

По портах досі ведеться аналіз діяльності, до кадрових питань справа не дійшла. 

Конкурс на керівників "Укрзалізниці" і аеропорту "Бориспіль" не завершений. 

Тому всі шишки сиплються на Пивоварського, що не має можливості розділити відповідальність. Також вічно крайнім міністра робить низький авторитет в галузі, про що він простодушно повідав в інтерв'ю "Українській правді": 

"У чому моя проблема До мене приходять багато і кажуть: "Андрій, в Міністерстві інфраструктури - корупція, на підприємствах Міністерства інфраструктури - корупція "Я відповідаю на це:". Хлопці, дайте мені приклади. Я особисто піду до Генпрокурора, я особисто піду до Арсена Авакова, зробимо контрольну закупівлю, заарештуємо на камеру ".

Треба показувати приклади.  Я три місяці тут.  Жодна людина не прийшов і не сказав: ..." Ось він конкретно краде, я готовий публічно про це заявити і готовий виступати в суді ".

Так міністр, що наближений до олігарха Єремеєва, розписався у власній безпорадноті. 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі