Блоги → Перегляд

В коаліції сказали, хто перший кандидат «на виліт» з КМУ

Понеділок, 07:21, 27.04.15

Рейтинг
1 0
Переглядів
1131

0
0
У цій статті згадуються

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський є найбільш імовірним кандидатом «на виліт» з Уряду - про це виданню "Регіон-Інформ" повідомив один з народних депутатів Блоку Порошенко.

Народний депутат розповів, що в Коаліції незадоволені повною відсутністю будь-яких реформаторських кроків у сфері ведення Міністра інфраструктури.

«Складається відчуття, що для Пивоварського головне розставити потрібних людей на держпідприємства і забезпечити компанії WOG перемогу в тендерах на постачання палива. 

В  той же час він не може навіть концептуально сформулювати,  в чому полягають реформи його галузі. 

Пивоварський повністю провалив виконання коаліційної угоди, згідно з якою він повинен був забезпечити створення Національної комісії з регулювання транспорту. Саме цей регулятор повинен був усунути неефективність тарифоутворення, вирішити проблеми з класифікацією вантажів і поламати корупційні схеми перевезень. 

Замість цього Пивоварський організував нове непрозоре підвищення тарифів на залізниці. Не знаю, чи є про нього там власні інтереси, але шишки валяться на Коаліцію - люди незадоволені підняттям цін на пасажирські перевезення. Немає ніякої гарантії, що через три місяці тарифи не підвищаться знову -. Сьогодні ніхто не може зрозуміти як вони формуються, а Пивоварський нічого не робить для того щоб навести порядок в тарифоутворенні», - сказав депутат-джерело "Регіон-Інформу".

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі