Блоги → Перегляд

Одеського директора фірми-прокладки готують в керівники «Укрпоштою»

Четвер, 15:50, 30.04.15

Рейтинг
2 0
Переглядів
1572

0
0
У цій статті згадуються

Відомий одеський хабарник і радник Прем’єр-міністра Олександр Малін намагається утримати контроль над «Укрпоштою» і завести туди оновлену команду корупціонерів. 

Новим генеральним директором «Укрпошти» Малін планує зробити свого земляка – нічим не примітного Дмитра Нікітіна. Принаймні, є інформація, що Олександр Малін обговорював цю кандидатуру з міністром інфраструктури Андрієм Пивоварським. 

Хто ж такий цей Нікітін? Він особа відома в Одесі. Відома приналежністю до корупційних схем, і до Партії регіонів. Саме цю партію представляв Нікітін, коли був заступником голови Одеської облради. 

Після цього Нікітін працював в компанії ГЕРЦ «Городской единый расчетный центр» - монополісті, через якого проходили всі платежі одеситів за комунальні послуги. Класичний приклад фірми-прокладки. 

З кожного платежу ГЕРЦ залишав собі 2,4% - дуже прибутковий бізнес, враховуючи мільярдні обороти в ЖКГ. Далі ГЕРЦ заснував фірмочку ТОВ «Аверс-процессинг», яку пізніше перейменували на ТОВ «Городские энергетические системы», і очолив її Дмитро Нікітін. 

Нехитрий бізнес цієї компанії-прокладки полягав у наступному: прокладка встановлювала в будинках теплолічильники, купувала у теплокомуненерго теплову енергію і перепродувала її ЖЕКам. Тобто, вона була посередником між двома комунальними підприємствами. Затим вчинився скандал через приписування Нікітіним зайвих гігакалорій, і цей аналог фірми «Роги і Копита» разом із директором зник з інформаційного поля.

Ось цього «комунальника» Дмитра Нікітіна, управлінський досвід якого зводиться до керування одеською фірмою-прокладкою, витягнув з небуття і намагається проштовхнути на посаду генерального директора «Укрпошти» недолюстрований радник Яценюка – Олександр Малін.

Виявляється, саме Нікітіна мав на думці Малін, коли казав, що гендиректором «Укрпошти» буде людина яку «ніхто не знає, проте вона не заплямована корупцією». 

Одеські журналісти на це дотепно пожартували, що неможливо бути людиною Маліна і не бути заплямованим корупцією.

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі