Четвер, 12:29, 07.05.15

Рейтинг
0 0
Переглядів
2565

0
0
rkk.pngРКК.

Ця історія - кейс, як НЕ потрібно лобіювати уряди інших країн. Кейс, який, одначе, має примусити український дипкорпус до обмірковування заходів з контрлобізму Росії.

І хоча лобістські контакти були невдалими для росіян, зовнішньополітичному відомству Клімкіна необхідно задуматися. Наша країна потребує системного моніторингу лобістської діяльності, яка суперечить інтересам Києва, у ключових для Україні столицях світу, зокрема у Канаді.

Чому? Читайте далі.

Коментарі

mart mart 14:29
+1
Чому б нам не попросити Канаду допомогти людьми які мають досвід і правильно організувати державне життя?
Не сша---а саме Канаду.
Я ,дивлячись з-за границі,маю враження що в Україні в політиці сидить великою мірою якийсь набрід випадкових але в міру багатих людей які проводять гру на власне збагачення але аж ніяк не для народу.

А решта,тобто народ--знову ж таки в масі досить примітивний і ведеться то на дурнуваті псевдобандерівські гасла то на москальські.

Втелющили їм Порошенка--вони й проголосували.
За хвилину прийде нова бездумна але підтримана грошима і телевізором пропозиція--вони як вівці попруть куди їх заманюють.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі