Блоги → Перегляд

Російський стандарт туалету

Четвер, 23:13, 07.05.15

Рейтинг
4 0
Переглядів
5035

0
0

На ruinformer.com нещодавно (4 травня 2015) опубліковали новину: "Положение в севастопольской медицине: "Всё стало в тыщу раз хуже, чем при этой проклятой Украине"" (http://ruinformer.com/page/polozhenie-v-sevastopolskoj-medicine-vsjo-stalo-v-tyshhu-raz-huzhe-chem-pri-etoj-prokljatoj-ukraine)

Серед коментарів від мешканців Севастополя до цієї новини були невдоволені коменти, у тому числі проілюстровані фотографіями, щодо змін останнім часом стану та доступності туалетів в севастопольських поліклініках.

Ті коментарі і сьогодні (7 травня 2015) можна там побачити - очевидно через те, що палке бажання жителів Севастополя користуватися в поліклініках більш-менш цивілізованими туалетами наразі все ще значно переважає російське правило "нє винасіть сор із ізби".

Однак модератори цього ресурсу розцінили коментар, в якому була згадка про допустимість сьогодні в Севастополі таких туалетів, які починають бути влаштовані згідно їх російського стандарту, як намагання перейти через "порєбрік" дозволеного.

Схоже потенціал тематики швидкого переходу севастопольських поліклінік на російський стандарт туалету розповсюджується далеко не тільки на місцевий севастопольський контекст, раз модератори ruinformer.com моментально видалили здавалося б ну зовсім безневинну репліку, і то зовсім не на ненависній українській мові, а цілком російською: "Правильно, есть ведь такое понятие: "российский стандарт туалета", почему ето в теперь вроде как российском Севастополе должен бить другой стандарт?"

Тому модераторів ruinformer.com не так вже й важко зрозуміти. Адже навряд чи знайдеться хтось хоч один, не тільки серед модераторів, хто би, будучи знайомим з російськими, тобто з підконтрольними московській банді убивць реаліями, не відчував, що дух російського стандарту туалету безпосередньо стосується далеко не тільки власне туалетів, і то далеко не тільки в севастопольських поліклініках.

Насправді "дух російського стандарту туалету", в підконтрольній Москві зоні, означає саму основу, стержень і фундамент всюди впроваджуваних московською бандою убивць людських взаємин.

Зауважимо при цьому, наскільки круто змінюється значення багатьох слів, коли вони вживаються в московському контексті. Слово "зона" наприклад, починає так розпиратися його московським значенням з колючим дротом, що інші значення цього слова, основні всюди в немосковській зоні, витісняються десь далеко на малозначиму периферію його сприйняття. Дух російського стандарту туалету віддзеркалює сприйняття цього та багатьох інших слів.

Сприйняття російського стандарту туалету, як свого власного рідного стандарту, це як та обов'язкова московська скалка в очах, як те зле чаклунство, коли весна і все таке інше із серця виймається, а зима люта туди вкладається. Ну щоб бачити і розуміти все як воно є, але оцінювати його по-іншому, по московському.

Тому без російського стандарту туалету, у тому числі в його безпосередньому предметному розумінні, московська пропаганда, тобто московська інфоканалізація, наповнена тим брехливим інфолайном, без постійного уживання якого ніхто в Криму не міг би мати навіть і найменшого бажання бути в московській зоні, просто неможлива.

Отже не загострюйте увагу на російському стандарті туалету, шановні севастопольці. Він же всюди там у вас зовсім не якась незначна дрібничка - він справжній, реальний, непідробний, величний московський символ. Ну і гарантія вашого бажання бути під московською рукою. Намагаючись же ним скористатися, стримуйтесь і терпіть.

Коментарі

mart mart 23:25
+2
+1
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі