Середа, 20:55, 27.05.15

Рейтинг
0 1
Переглядів
1305

0
0

Семiнар "Глобальний свiт i глобальнi виклики" в м.Баеса (Iспанiя). 
Першу сесію відкривав комісар з прав людини в Раді Європи (1999-2006) Альваро Хіль-Роблес. 
Мабуть, найбільш адекватний коментар з приводу ситуації по Україні, який я чув коли-небудь від європейського політика. Частину відповідальності за події в Україні сеньйор Альваро покладає на Європу.
На запитання Лідера Студреспубліки Павла Вікнянського про можливості європейських інститутів впливати на ситуацію в Україні, він говорить, що антисовєтські «яструби» продовжують думати, що Росія – це алкалоїд усіх світових зол. Євросоюз потрапив до цієї пастки. Відмова у свій час Європи від соціально-економічної кооперації з Росією – це безумство, яке і послужило тому, що Росія пішла на Україну.
«Потрібно поважати ідентичність України», - говорить екс-комісар.
Альваро Хіль-Роблес впевнений, що на Заході повинні залишити антиросійську політику, а на Сході зі своїми «яструбами» – антизахідну, а то поміж цим знаходиться Україна і страждає… Треба дати шанс Україні будувати євросолідарну і російськосолідарну державу, а не зі зброєю в руках.

 

 

Коментарі

Панове студреспубліканці, чому ви так старанно підлизуєтеся до всіляких базік?
Невже їхні гранти так для вас важливі?
0

Шановний пане Дмитро! Ми грантів не освоюємо.
А пан Альваро - дуже поважна і авторитетна людина, засновник інституту омбудсменів Ради Європи.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі