Блоги → Перегляд

НАРЕШТІ ПОЛІТИЧНИЙ ПОСТМОДЕРНІЗМ!

Вівторок, 16:32, 21.07.15
У цій статті згадуються
Юрій Бойко
Політик

 

Враження таке, що сутичка в ГПУ змусила сторони не просто активізуватися, а ще й швидко шукати не надто захищених молодих політиків, аби за рахунок їхньої публічності понавбивати зразу багатьох зайців...

Те, що депутат депутатові у нас  не рівня, відомо всім! Але елементи політичного постмодернізму поперли сьогодні зі всіх щілин ! Януковича вже не шукає Інтерпол, Бойко і його вишки лише нарощують імунітет, але політікал джуніор Андрій  Лозовий заполонив весь інформпростір! Лозовий  потрапив на розтяжку - з одного боку він герой Генпрокурора Шокіна, з іншого - герой якогось Дурнєва!  Тут тобі ГПУ, тут же тобі й махач в Чернігові! Полярність  інформаційних подразників рівна 180 градусам! Постмодернізм - штука тонка! Постмодернізм - поняття, що передбачає  інтертекстуальність, тобто надання  відомим текстам, чи сценаріям нових змістів, котрі в новому контексті народжують новий  зміст. В даному випадку постмодернітською поведінкою є одночасно кілька факторів - сліпота Генпрокуратури на багатомільйонні бюджетні грабунки і соколина прицільність до побутового хуліганства. А хуліганство політиків у постмодерністському дзеркалі є більшим злочином ніж розкрадання народних коштів. Коли Генпрокурор розповідає про те що він заважає розкраданню піску чи бурштину, то в порівнянні з вишками Бойка все яккраз і набуває постмодерністського формату. Посадити політичного хулігана Лозового насправді створює  знову ж таки постмодерністську ситуацію - це визнання нинішнього формату ГПУ, її потенціалу вистачає лише на посполитих, на касту  недоторканих її компетенція не поширюється. Щось це  нагадує компетенцію постових міліціонерів - вони ганяють лише бабусь з городиною  із тротуарів  на околицях міст. Тепер зі сценарію з Лозовим на тлі сценаріїв з Бойком і Януковичем - є два виходи : посадка молодого політика Лозового переводить його у  формат політично переслідуваного, а саму РПЛ - в лідера  постмайданіської опозиції Порошенкові, і це  лише посилить переконання  простого громадянина, що хуліганство  Лозового стало настільки політично дієвим, що діяти проти нього можна лише з допомогою прокурорської бити, оскільки справжнього дискутанта проти Лозового влада не має. Але ще комічніший ефект дає посадка Лозового для радикалізованого внаслідок бездарної політики  виборця на місцях!  Бо в кожному райцентрі є свій Лозинський, і, дивним чином він швидко встиг, або вже встигає, перефарбуватися із активіста ПР в активісти БПП»Солідарність». Щонайсмішніше, що особливо старанно перефарбовуються  саме ті, хто грішив підвозом тітунків на Майдан. Тож посадка  джуніора Лозового на тлі всепрощення  тітушковозів перетворює  ситуацію в повний постмодернізм, коли акценти зміщуються в бік гіперболізації  дрібного хуліганства посполитих, але колоду в очу звичайно ж не помічають. Стаючи фактично адвокатами тих,  хто  в розкраданні  державних коштів став  фактично недоторканим. Ціннісна система стає з ніг на голову, а  за політичну біографію сам Лозовий ще й подякує ! Можливо  надгорбка на  Байковому комусь не розіб ' є  з вдячності! 

 

Коментарі

mart mart 16:55
0
Наприкінці XX ст. у політичній науці поширився постмодернізм. Значний вплив на становлення цього підходу мав американський дослідник Рональд Інглегарт (нар. 1934), який досліджував політичні цінності. На підставі аналізу досвіду 43 країн світу він дійшов висновку, що відбувся перехід ціннісної системи людства від матеріалізму до постматеріалізму. Під матеріальними цінностями він розумів вимоги добробуту, фізичної та психологічної безпеки. Постматеріальні цінності характеризувалися параметрами якості життя, можливістю самореалізації особи тощо. Визначальним чинником формування системи цінностей були умови, за яких відбувається соціалізація певного покоління. Зміна системи цінностей настає тоді, коли до активної діяльності приходить нове покоління, яке соціалізувалося в нових умовах.

Постмодернізм асоціюється з культурним детермінізмом. Культура майже повністю визначає досвід людини. Крім того, постмодернізм передбачив відмову від акценту на пріоритетності засад економічної ефективності, бюрократичної раціональності. Наголос робиться на переході до гуманнішого суспільства, де самостійності, багатоманітності та творчості особи надається належний простір. Відповідно постмодернізм постає з критикою теорії модернізації за її відверто детерміністичний характер та вестернізацію моделей суспільного розвитку. Представники постмодернізму наголошували, що зв'язок між економікою, культурою та політикою має взаємодоповнювальний характер. Економічній і політичній системам однаковою мірою необхідна підтримка з боку культурної системи суспільства, інакше вони мали б опиратися лише на застосування фізичної сили, що само по собі є неефективним. У цьому випадку йдеться не про лінійну залежність, а про системний підхід.
mart mart   16:59
0

.....Тож посадка джуніора Лозового на тлі всепрощення тітушковозів перетворює ситуацію в повний постмодернізм, коли акценти зміщуються в бік гіперболізації дрібного хуліганства посполитих, але колоду в очу звичайно ж не помічають. Стаючи фактично адвокатами тих, хто в розкраданні державних коштів став фактично недоторканим.

(щоб не перелітати весь текст--одразу це)
mart mart   17:10
0

Постмодернізм - поняття, що передбачає інтертекстуальність, тобто надання відомим текстам, чи сценаріям нових змістів, котрі в новому контексті народжують новий зміст.
------------
що то є експерт,мало хто розуміє текст ,але---повага що вчено і запутано висловився.

пригадую одного "експерта" з текстом:

Благоденственного і мирного пребиванія!.. (Набік.) Удобная оказія предстала зділати о собі предложеніє на самоті...

Не в состоянії поставить на вид тобі сили любові моєй!.. Когда б я іміл - теє-то, як його - стілько язиків, скілько артикулов в cтатуті ілі скілько зап'ятих в Магдебурськом праві, то і сих недовліло би на восхваленіє ліпоти твоєї!

Ізложеннії в отвітних річах твоїх резони суть - теє-то, як його - для любові нічтожни...

Бачив я многих - і ліпообразних, і багатих. Но серце моє не імієть - теє-то, як його - к ним поползновенія.

///Воля ваша, добродію, а ви так з-письменна говорите, що я того не розумію.///

Moїx діл околичності, возникающії із неудобних обстоятельств, удерживали соділати признаніє пред тобою; тепер же читаю - теє-то, як його - благость в очах твоїх... До формального опреділенія о моєй участі открой мені хотя в термині, патикулярно, резолюцію: могу лі – теє-то, як його - без отсрочок, волокити, проторов і убитків получити во вічноє і потомственноє владініє тебе - движимоє і недвижимоє іміеіє для душі моєй - з правом владіти тобою спокойно, безпрекословно і по своєй волі - теє-то, як його - розпоряжать?
mart mart   17:16
0

іміеіє =іміеHіє
mart mart   17:26
0

Когда человек не такой, как вообще, потому один такой, а другой такой, и ум у него не для танцевания, а для устройства себя, для развязки свого существования, для сведения обхождения, и когда такой человек, ежели он вчёный, поднимется умом своим за тучи и там умом своим становится ещё выше Лаврской колокольни, и когда он студова глянет вниз, на людей, так они ему покажутся такие махонькие-махонькие, всё равно как мыши... пардон, как крисы... Потому что это же Человек! А тот, который он, это он, он тоже человек, невчёный, но... зачем же?! Это ж ведь очень и очень! Да! Да! Но нет!
Главное у человека не деньги, а натурально ХВорма, вчЁнасть. Потому ежели человек вчЁный, так ему уже свет переворачивается вверх ногами, пардон вверх дыбом. И тогда когда тому, одному которому, невчЁному будетЬ белое, так уже ему, вчЁному, которому, будет уже как ну рябое!
Панове радлюди, кому й для чого ви пишете таке ПУСТОПОРОЖНЄ БАЗІКАННЯ?!
mart mart 22:33
0
"експерт" сам вскочив у ефір
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.