Неділя, 13:37, 06.09.15

Рейтинг
0 0
Переглядів
3590

0
0


Вчора заступник керівника Луганської обласної ВЦА Ольга Лішик розмістила повідомлення, в якому йдеться про систематичне небажання заступника сєвєродонецького мера Терьошина співпрацювати з міжнародними організаціями в плані допомоги вимушеним переселенцям. 
https://www.facebook.com/lishyk.olga/posts/868698846517786?fref=nf&pnref=story
Вже нібито й неактуально казати про те, що всій команді міської влади Сєвєродонецька місце за гратами. Адже тепер вони фактично політичні партнери Порошенка і компанії, то ж можна вже і не ховати очі при згадці про договірняки, згідно яких Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне здали кремлівським запроданцям на виборах минулої осені, здають і на виборах, що вчора офіційно стартували.
Повертаючись до переселенців. Є цікавий законопроект, яким передбачається включення переселенців до списків виборців на територіях, де вони офіційно зареєстровані в якості ВПЛ. З довідкою про таку реєстрацію переселенець за умови бажання голосувати може набути такої можливості.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=56262
Зараз абсолютно ясно, що голосування за цей законопроект буде предметом запеклих торгів. Адже саме на Сході дозвіл голосувати переселенцям може стати такою собі міною уповільненої дії. Адже нічого доброго НІХТО з нинішніх можновладців для переселенців не зробив. Кремлівський блок фактично привів війну до наших домівок, здриснувши до власних помешкань у Києві в той час, коли ми поневіряємось по чужих хатах за чималі гроші. “Демократична” ж влада протягом року тільки й робила, що звинувачувала переселенців майже у всіх гріхах одразу та ставила за основну концепцію в роботі з ВПЛ лозунг “донбасяни, гоу хоум”.
Тому мені особисто буде дуже весело подивитися, у випадку прийняття цього законопроекту, як той самий пан Терьошин почне клопотати обличчям і розповідати про свої особисті та всієї команди Сєвєродонецької влади досягнення в “покращенні життя” ВПЛ.
І ще. Пан Терьошин на одному з круглих столів мені повідомив, що в Сєвєродонецькій міській раді нібито створено Координаційний штаб з питань ВПЛ, який він особисто очолює. Але жодного разу мені не довелося натрапити на яку-небудь інформацію про це таємне угруповання. Хто допоможе знайти інформацію — з мене кава)

Коментарі

Вибори ж МІСЦЕВІ. Я розумію, що у політиків інша "логіка", але якщо переселенець має розум і совість - він сам НЕ піде на такі вибори. Бо розумній і совісній людині аж надто ясно, що треба не один рік на новому місці прожити, аби вже претендувати на участь у РІШЕННЯХ.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі