Блоги → Перегляд

Мінські домовленості в дії. Схід і південь України зачищають від націоналістів

Середа, 23:29, 16.09.15

Рейтинг
0 0
Переглядів
2928

0
0
У цій статті згадуються

Схоже, зараз режим Порошенка відкриває карти і демонструє, яких домовленостей було досягнуто у Мінську.

 

Нещодавно міліція проводила арешти націоналістів в Одесі. Був затриманий керівник “Правого сектора” області Сергій Стерненко, його побратим та ще один проукраїнський активіст. Під сильним тиском громадськості (і не виключено, після ультиматумів “Правого сектора”) націоналістів було звільнено із СІЗО. Але їхнє кримінальне переслідування триває.

 

А 16-го вересня арешти активістів “Правого сектора” відбулися в інших південноукраїнських містах — у Херсоні та Миколаєві.

 

Можливо, арешти пришвидшила заява націоналістів про те, що вони разом з кримськими татарам заблокують постачання товарів у Крим. Нинішня українська “еліта” дуже боїться втратити потужне джерело прибутку і посваритися з державою-агресором.

 

Але загалом простежується чітка логіка: режим застосовує репресивні дії проти націоналістів у русифікованих регіонах. Це відбувається напередодні місцевих виборів. Очевидно, в рамках переговорів порошенківської і російської сторін було досягнуто угоди, що схід і південь України повернеться під контроль відверто проросійських сил — регіоналів (так званого “Опозиційного блоку” та інших похідних від Партії регіонів політсил). А націоналістів у цих регіонах потрібно максимально послабити, аби вони не чинили спротиву.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі