Блоги → Перегляд

Сергій Медвідь ""Арихметика" для небайдужих українців."

Четвер, 10:35, 24.09.15

Рейтинг
2 0
Переглядів
2572

0
0

 

 

«А                "Арихметика" для небайдужих українців.

          Часто, розказуючи про відносини України з західними партнерами і США, наші політики говорять – «нас вважають за партнерів…», дехто говорить – « нас мають за добрих партнерів..». Я не знаю як це має бути правильно українською, тому, що дії наших «партнерів» по відношенню до України краще звучить російською – « они нас имеют…».

         Я не буду зупинятися на тому, що ці партнери, які не виконали Будапештського меморандуму, дуже, чомусь,  хочуть щоб ми виконували якісь «Мінські домовленості»  та кредиторські зобов’язання.

         Я хочу для себе, та і можливо і для тих хто ще вболіває за Україну, лише арифметичними діями, вияснити як виглядить реструктуризація зовнішнього боргу України, про який так багато говорять, як про перемогу.

     Візьмемо для обрахунків лише один пункт – Якщо приріст реального ВВП буде більше 4% то Україна має віддати кредиторам 40%,   від приросту  ВВП.

      Давайте, для прикладу, візьмемо приріст ВВП у натуральній величині - 10 мільярдів гривень. 40% це буде 4 млрд. гр. Тобто Україна, якщо буде 10 млрд. гр. приріст ВВП, має віддати  за борги 4 мільярди гривень кредиторам. Так?

           А, що таке ВВП?  Як пише Вікіпедія - "Валовий внутрішній продукт (ВВП) — один із найважливіших показників розвитку економіки, який характеризує кінцевий результат виробничої діяльності економічних одиниць-резидентів у сфері матеріального і нематеріального виробництва. Вимірюється вартістю товарів та послуг, виготовлених цими одиницями для кінцевого використання." 

Ще раз наголошую – «Вимірюється вартістю товарів та послуг, виготовлених цими одиницями для кінцевого використання.»  

            Але, у тих 10 мрд. гривень приросту ВВП України, може бути, наприклад  – 5 млрд. гр. ВВП Ахметова, 3 млрд. гр. ВВП Коломойського ну і т.д.  Але ж Україна має віддати з бюджету - 4 мільярди живих гривень у справжніх американських доларах. А скільки Ахметов, Коломойський і «єже с німі» заплатить до бюджету зі свого ВВП?  Так, правильно, лише податки. То за рахунок кого і чого, будуть виплачуватись ці 40% від приросту ВВП? Ось така «непонятка» українці. Чи, можливо, це має бути якось по іншому?

              24.09. 2015 р.


Коментарі

Ти що, чувак, вумний дуже?
Хочеш укрпатріотів спровокувати на вивчення арихметики?
Не діждешся!...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі