Блоги → Перегляд

У ДЕНЬ МІСТА НА БІЛІЙ АЛЬТАНЦІ ПРОГРЕСИВНІ ПОЛТАВЦІ ВИСУНУЛИ КАНДИДАТУРУ СВОГО МЕРА

Субота, 00:20, 26.09.15

Рейтинг
0 0
Переглядів
1912

0
0

У ДЕНЬ МІСТА НА БІЛІЙ АЛЬТАНЦІ ПРОГРЕСИВНІ ПОЛТАВЦІ ВИСУНУЛИ КАНДИДАТУРУ СВОГО МЕРА У День Полтави, там, де зародилося наше місто – Білій альтанці на Івановій горі, республіканці й відомі прогресивні полтавці прийняли рішення – висунути кандидатуру голови Комітету модернізації Полтави Олега Слизька в мери!
Під час сімейного свята під назвою «Полтава – колиска України», яке проходило в форматі теплої зустрічі полтавців, виступили відомі виконавці, громадські діячі, відбулася виставка картин талановитих художників та фотомайстрів, ігри для дітей та обговорення майбутнього нашого міста. «З цього місця почалася Полтава, з нього й розпочнеться створення її майбутнього образу! Я йду в мери і беру на себе відповідальність за модернізацію нашого міста!», - оголосив Олег Слизько.

Республіка йде на вибори і має стійку команду, перевірену роками, діяльністю і відповідальністю. Після висування кандидата в мери Олега Слизькана Білій альтанці, почали підходити люди зі своїми ідеями і амбіціями долучитися до Республіки. Ми вирішили дати таку можливість кожному, хто хоче і прагне й тому відкрили виборчий список в Полтавську міську раду й запрошуємо прогресивних полтавців, незалежно від віку, статі, кольору шкіри, національності, посад і статків, увійти до команди енергійних людей, для кого Україна понад усе! Головні критерії: чесність, порядність, творчість в питанні розвитку Полтави, патріотизм і любов до нашого міста! Список відкритий до 26 вересня. Телефон – (099)069-20-34, Роман Широких, e-mail: [email protected] Партія нового типу «Республіка» народилася з найбільшого громадянського руху в Україні – Студреспубліки, проекти якого щорічно охоплюють десятки тисяч молодих активістів та експертів; організації, яка займається розробкою Стратегії-2050 для України і має місію – входження України до ТОП-20 розвинених країн світу. Олена Курішко, прес-служба Полтавської міської організації Партії «Республіка»

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі