Блоги → Перегляд
Мітки Вибори

Роботящим умам

Середа, 08:16, 21/10

Питання. 

А чи не виникало у вас, мимоволі, відчуття власної неповносправности?

Увесь світ йде до прогресу під лозунгами демократії і загального виборчого права, і лише ми обираємо все гірше і гірше ..йно, що не тільки погано пахне, а і реально заважає жити.

Чим же ми такі унікальні? Де відповідь?

Та там жеж. У минулому. У совку.

Для чого Сталіну потрібно було бавитись з Конституцією, проводити вибори, імітувати демократію?

Правильно - він змавпував це із чуждого Заходу, який збирався поглинути. З метою зниження, такбимовити, культурного шоку бюргера від зіткнення з реаліями практичної реалізації мрії людства.

А от далі, не знаю, як у кого, а в мене, під впливом совкового світогляду, складалось вражіння, що зробив він це якось наполовину. Змавпував процедуру - вибори, депутати, закони. І не надав їм, народним обранцям, жодних реальних важелів впливу. Все вирішувала компартія.

Ось тут і є момент істини.

Йося скопіював усе точно  в такому вигляді, як це є на Заході.

Клоунам дозволяють обиратися, багато говорити, надуватись як індики від власної значимості.

Але ніхто ніде не надає політикам реальних важелів впливу.

Іншими словами, їх надійно ізолюють від грошей.

Їхні, політиків, поїздки на роботу на велосипеді, в громадському транспорті, скромність в побуті, порвані шкарпетки - суть не йно робота на електорат. Це - демонстрація лояльности  до справжніх господарів - ознака вірної служби.

Корупція не тому жорстоко давиться, що цього не любить електорат - це спосіб тримати клоунів в покірності. Наявність значних грошових ресурсів надає політиканам надмірну самостійність, що є небезпечним.

Ось у цьому і є хиба нашої моделі.

Ми надаємо обраним паяцам доступ до грошових потоків. Доки діятиме такий перекос, нікого, крім негідників, серед політиків не буде. А оскотинювання випадкових "чесних" людей, що потрапили туди, буде відбуватись ще швидше, ніж це відбувається з депутатами-вомбатами, борцунами антикорупціонерами, тощо, яке відбувається на наших очах.

 

Коментарі

Чому своїм грошовим потоком має розпоряжатись хтось, а не я і не кожен українець?

Чому/кому/для чого ми платимо податки, штрафи, хабарі, відкати та інші побори?

Тупе мавпування Європи і США нам ніколи не допоможе, бо вони ніколи не були в нашій суч.ситуації!
0

Наявність значних грошових ресурсів надає політиканам надмірну самостійність, що є небезпечним.
==========
У суч.політиків є мета - гроші.
Але швидко, легко заробити велику купу грошей можна маючи всі повноваження+безкарність.
Щоправда, за таке й по гриві можна дістати, тому треба захиститись - треба сила.
Змінювати слід не людей, а Систему - це ж очевидно..

Кожна истема (та, що вже є і та, яка необхідна) характеризується трьома групами показників.
Показники системи виходять одне з одного:
1) Мета, ціль;
2) Задачі, завдання по досягненню мети;
3) Засоби, методи виконання задач по досягненню мети.
+1

Щоб змінювати "Систему", пане Юрку, треба мати ТОЧНИЙ І КОНКРЕТНИЙ ЇЇ ОПИС.
То де це доказове пояснення "Системи" в цілісному тексті?
Щоб знати, що на що змінювати.
0

Пане Дмитре.
Слід мати детальний опис не лише старої Системи, яка вже й так існує (тут уважно читайте Блокера) а і опис тої Системи, яку Ви, пане Дмитре, пропонуєте. Добре мати зведений (порівняльних) аналіз обох систем - старої і нової по всіх пунктах (мета//задачі//засоби).

Але все це без конкретного шляху (без "дорожної карти") переходу від старої Системи до нової Системи - пусті слова.

Уявіть собі - в другій половині 80-х років совєцькі економісти дістали з-під столів чудові "дорожні карти" переходу старої Системи ("Застій") до нових Систем, ще кращих ніж сьогодні є на Заході!

Сьогоднішню Систему називаю "Розграб" - вона ще гірша ніж "Застій". Нову Систему називаю "Новий і праведний закон" - це фраза з пророчого твору Шевченка.
Увесь світ йде до прогресу під лозунгами демократії і загального виборчого права, і лише ми обираємо все гірше і гірше ..йно, що не тільки погано пахне, а і реально заважає жити.
==========
Причини наших проблем у минулому.
Кремль знищував віче-майданну демократію (Новгород, Литву, Україну) щоб обманювати, красти і знищувати. Далі йшло лише зміцнення Кремля і нищення демократії.
+1

Пане Юрку, ви та інші радлюди обираєте на нашу шию тих, кого вам ЗАМАНЕТЬСЯ.
А треба обирати тих, хто вам ВИГІДНІШИЙ.
І коли ви цю різницю втямите, тоді й заживете.
0

Пане Дмитре.
За боротьбу з суч.укр.корупцією мене позбавлено українського громадянства, хоча я українець і ніде з 1991 року не виїздив з України.
Зрозуміло, що обирати і бути обраним в Україні у мене немає права.
Змавпував процедуру - вибори, депутати, закони. І не надав їм, народним обранцям, жодних реальних важелів впливу.
==========
Суч.влада, це повернення до інституції баскаків (збирали Десятину - 1/10) і копєйніків (збирали "Чорний бор" - більше Десятини).
***Увесь світ йде до прогресу під лозунгами демократії і загального виборчого права, і лише ми обираємо все гірше і гірше ..йно,***

Йти під лозунгами - аж ніяк НЕ означає обов’язково КЕРУВАТИСЬ ними.

***Ось у цьому і є хиба нашої моделі.
Ми надаємо обраним паяцам доступ до грошових потоків.***

Василю, обережніше зі словом "ми"! Бо воно ж означає, що ви й себе вважаєте "надаючим". Й нас, ваших на Політико читачів. А це ж ну ніяк не реальність щодо мене - я ще нікому з політиків не давав із рук у руки ні копійки "потоків". І ви, Василю, теж навряд чи надавали. Інакше не пописували б тут цього всього, а вимагали з політиків звіту - не взагалі, а конкретно, за конкретні перед ВАМИ зобов’язання.

І ще - Йося нічогісінько НЕ копіював. Він не дав "депутатам" тих "рад" жодних реальних прав просто тому, що аж надто добре знав межі й напрями їхніх здатностей скористатися правами.
На осяйно демократичному Заході аналогічні "Йосі" (там вони всенеодмінно непомітні, в цьому велика суть!) чинили дуже схоже. Але чинили як можна плавніше й непомітніше.
+1

У підсумку, все-таки ми. треба мати сміливість це визнати.
Але чинили як можна плавніше й непомітніше.
Власне. Наша проблема, що ляльководи чужі. Як територіально, так і ментально.
+1

Ні, Василю, ЗОВСІМ ні, всеодно НЕ МИ.
Ми - породжуємо ті потоки, творимо їх. Але - о велетенське щастя ринковості!!! - породити, то ще в жодній мірі не означає стати власником. У результаті практично всі породжені нами потоки стають НЕ нашими. Й потім у нас буде зовсім не проблема кому й на що надати, а якраз навпаки - чи вдасться від когось хоч щось одержати. На прожиття.
+1

Ми, саме ми. Наша байдужість, інертність, лояльність. Он, Бородатий, повімо, в курсі хто, де коли і як возить чумайдани з чорналом до Путєна. І шо?
0

В 2005 році Луценко поставив начальником МВС у Франківську свою людину - Кузнєцова. Ми йому замельдували головні корупційні схеми в районі. Але він скоро здувся:
- Нема політичної волі..

У 2008 році наша і Львівська області фінансували війну Путіна а Грузії. Перед цим було викрадено світову допомогу постраждалим від повені - збирали її вся Україна, закордонна діаспора - весь світ. Безпрецедентна була крадіжка..

Калуш - збиральна база для чорналу - туди йдуть гроші з Рожнятівського, Долинського та інших районів. Янукович сам приїзжав забирати чорнал - власною персоною.
Найкращий добробут там, де найбільша свобода самореалізації.
Мабуть, це і є щастя..

Але свобода нереальна без справедливості а справедливість неможлива без правди. Ось чому в Росії ніколи не буде гарного добробуту - державна ірархія там завжди бреше і краде!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі