Блоги → Перегляд

Чи повідомив Міністр інфраструктури самого себе про недостовірність декларації свого заступника?

Субота, 16:28, 28.11.15

Рейтинг
1 0
Переглядів
2090

0
0

14453.jpg

Наприкінці вересня Державна фіскальна служба (ДФС) України почала перевірку декларації першого заступника міністра інфраструктури України Володимира Шульмейстера. Про це йшлося у відповіді ДФС на запит видання Golos.ua.

«Щодо першого заступника міністра інфраструктури України Володимира Шульмейстера з урахуванням висвітлених у засобах масової інформації відомостей та алгоритму проведення перевірки… в даний час проводиться перевірка достовірності відомостей, зазначених у декларації за 2014 рік», — рівно два місяці тому Golos.ua цитував відповідь ДФС.

Тоді у відомстві уточнили, що в разі виявлення в декларації чиновника недостовірних відомостей, про це письмово будуть проінформовані органи, що займаються антикорупційною діяльністю, а також міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

Як зазначалося, раніше журналісти виявили недостовірні дані в декларації про доходи Шульмейстера. Зокрема, за даними видання, чиновник майже вдвічі занизив площу будинку в Конча-Заспі і не вказав ще один будинок, розташований на його ділянці. Після низки публікацій у ЗМІ, Шульмейстер визнав, що подав невірно заповнену декларацію, назвавши це «технічною помилкою».

Також підкреслювалося, що декларування завідомо недостовірної інформації державним чиновником є кримінальним злочином (ст. 366 КК України «Декларування недостовірної інформації»), за яке передбачено до двох років позбавлення волі.

Раніше на журналістський запит Golos.ua Міністр інфраструктури України офіційно пояснив, що порушення в декларації Володимира Шульмейстера були допущені, оскільки їх не помітили в Державній фіскальній службі. «У разі встановлення за результатами перевірки недостовірності відомостей, зазначених у декларації, центральний орган виконавчої влади письмово повідомляє про це спеціально уповноваженим суб’єктам у сфері протидії корупції, а також керівнику органу, в якому працює відповідний суб’єкт декларування». — написав в своєму листі Андрій Пивоварський. Отже, чи повідомив Міністр «керівника органу, в якому працює відповідний суб’єкт декларування» (тобто самого себе) про недостовірність відомостей, зазначених у декларації Володимира Шульмейстера?

Ця відповідь міністра буда надана журналістам ще на початку вересня, втім Міністерство інфраструктури і досі не повідомило про результати перевірки декларації скандально відомого першого заступника міністра, що само по собі є серйозним порушенням. Якщо Шульмейстер не збрехав і зазначив у декларації достовірні дані — Мінінфраструктури має публічно зняти з нього всі підозри. Але у випадку, якщо цей державний чиновник задекларував завідомо недостовірну інформацію і таким чином здійснив кримінальний злочин — Міністерство не має цього приховувати, адже таким чином воно покриває злочинця.

Нагадаємо, останнім часом Володимир Шульмейстер був замішаний у низці гучних скандалів, пов’язаних із непрозорими конкурсами на посади гендиректорів державних підприємств. Зокрема, його звинувачували в брехні стосовно забезпечення прозорості конкурсу на посаду генерального директора «Укрпошти».

Варто зазначити, що в травні 2015 року виконуючий обов’язки начальника ДАІ України Олександр Єршов був звільнений за те, що не вказав у своїй декларації будинок.

Валентин Иванченко, для SKELET-info

Джерело: "Вільні новини"

Коментарі

Можно подводить итоги "Революции и счастливого плавания Незалежной".
Это:

1. Полное падение экономики Украины. http://blogs.korrespondent.net/blog/business/3590949/
2. Поднятие цен абсолютно на всё.
3. Астрономическое поднятие цен на коммунальные платежи.
4. Потеря территорий.
5. Гражданская война на Востоке, как следствие "дожима" васти.
6. Тысячи погибших и тысячи раненых- калек.
7. Как следствие всего этого- обнищание народа.
8. А так же ещё более глубокий раздел Украины по Днепру.

Прошу пополнять достижения революции, я что-то мог и пропустить.
Старался быть "лаконичным и непримиримым".
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі