Блоги → Перегляд

Де взяти Україні 60 млрд, кубів газу, щоб перемогти у війні?!

Четвер, 18:24, 17.12.15

Рейтинг
2 0
Переглядів
2462

0
0

Де взяти Україні 60 млрд. кубів газу, щоб перемогти у війні ?!

Уже більше року триває смертельне протистояння. Затяжні криваві події доводять, що цю війну не можливо виграти вогнепальною зброєю, перевага у якій не на користь нашої держави. Перемога може стати не в радість для тих, хто розраховує лише на застосування вогнепальної зброї.

Тому, очевидно, що наступила вимушена пора використати в односторонньому  порядку, більш ефективний вид зброї, котрої противник проти нас застосовувати не буде. Це аж ніяк не призведе до порушення Мінського мирного  договору, Ця зброя, як знахідка для досягнення миру.

Таку зброю я експонував у Києві 3 червня на виставці "Агро 2015".

Її розміри вражаючі — 3,3 метра висоти, Незважаючи на це, ніхто із багаточисленних пасажирів приміських електричок та метро, котрими мені доводилося транспортувати вантаж та відвідувачі  виставки не запримітили, що я представляв річ, котра є потужним, сучасним, новим видом зброї, за допомогою якої Україна може здобути так бажану Перемогу. І не просто Перемогу, задля Перемоги, а благополуччя та процвітання українському народові.

Не буду втомлювати загадковістю. Це — біо-енергетична зброя… Простіше рослина.

У військових таке озброєння може викликати хіба що посмішку. А ось у противника, котрий формує левову частину свого державного бюджету за рахунок  податків від експорту нафти та газу — реальне занепокоєння, станом ще більшого падіння цін на енергоносії. Бо рослина є доступним та дешевим замінником нафти та газу.

Народи деяких теплих країн щасливі тим, що у них росте унікальне дерево — бамбук. За день воно виростає на 70 см. і досягає 30 метрової висоти за рік. Але воно не технологічне.

Тому, у надзвичайно скрутний для України час — газової війни, гріх не використати  ці унікальні властивості.

Станом на 10 травня, коли на полях ще нічого не посходило, ця рослина досягла 1,85 метра. Урожай із неї можливо використати у першій декаді травня, як уже сприятливій порі для отримання біогазу. Останній успішно використовується для опалення, приготування їжі, заправки автотракторної техніки, тощо. Урожайність — близько 300 тонн з гектара. Культура багаторічна.

Отже, не потрібна техніка та пальне для обробітку грунту і її вирощування. Тільки для збирання застосовують серійні силосозбиральні комбайни.

З однієї тонни сировини можна отримати  близько 200 кубів біогазу. З одного гектара — 60000, вартістю близько 200 тис. гривень за нинішніми цінами на природній газ. Скажіть, з якої ще культури можливо отримати такий високий прибуток?

В Україні знайдеться 1 млн. гектарів непридатних для ріллі: горбистих, кам'янистих, перезволожених та хімічно ї радіаційно забруднених. Ця знахідка рівнозначна 60 млрд. кубів газу.Біогаз — це не тільки паливо, а робочі місця, зарплати, податки для наших людей і бойкот енергоносіїв для агресора.

Для  України — це енергетична незалежність, без якої хитка незалежність державна. Це чудовий комерційний проект.

Але, коли народ уже стомився від війни, проект повинен перейти у інші рамки — використання у якості біо-енергетичної зброї.

Впевнений, що використавши мою пропозицію Україна здобуде і Перемогу, і процвітання.

Чекаю Ваших зауважень та пропозицій за тел. 096 534 63 01.

 

З повагою:  Мирослав Копак

 

03.12.2015 року 

Коментарі

Введення в культуру будь-якої нової рослини - довга та кропітка праця. Можливо, вам потрібно кооптуватись з фахівцями різних галузевих НДІ, ботсадів тощо. Скажімо, Ботсадом ім. Фоміна. Хоча ідея цікава...
0

Природний газ, це і є біогаз. Але площа, де проходить мінералізація карбону (при цьому і виділяється метан) вражає - це половина (якщо не більше) України.
Можна відкрити крани на наших газородовищах - газ і потече.
0

Якщо звільнити Дашавське Газородовище від Фірташа і Шебелінське Газородовище від Кернеса, то отримаємо десь коло 250 млрд. кубів українського газу. З них 60 візьмемо собі, а решту продамо.
0

Енергетика і економіка світу переходять з нафти на газ.

Тому в США з 2008 року газ подешевшав в 4 рази. Якщо ще й Україна розсекретить свої газородовища (зараз їх сховано під "сховища"), то ціна газу ще більше впаде, а Росія розориться.

В РФ за 15 останніх років газ подорожчав у 13 раз бо він далеко від споживачів і його приходиться транспортувати на великі відстані..
Я за фахом - технар. Тому, знаю як в Україні "впроваджуються" технічні новації. Більшість людей думають, що їх обдурюють, щоб виманити гроші. Але у рослинах усі фахівці. Тому переконати людей у ефективності нової рослини значно простіше. Є клапоть землі. Берем корінь, висаджуєм і спостерігаєм за результатом. Китайці даремно нічого не роблять, причому у такій кількості біогазових реакторів - більше 35 млн.
0

Найбільший приріст біомаси не у нас, а в Тропіках.
Біореактор треба гріти. Тут знову ми відстаємо від Тропіків.

Китай є теплішою країною від України. Тому не у всьому слід мавпувати Китай..
+1

У тому тут суть пропозиції. Рослину можна використовувати у першій декаді травня, коли починається тепла погода, а не у вересні чи жовтні, коли уже холодно.
0

Рослини, дрова чи, як зараз кажуть, біопаливо можна використати в піролізних котлах, а не в біореакторах (метантенках).

Взагалі традиційну енергетику назвали "нетрадиційною" порівняно недавно. Цей зомб мав обманути людей, що "традиційна" енергетика, то АЕС.

Так само назвали АЕС "безальтернативними" а все інше (Сонце, повітря, вода) - "альтернативним", хоча всце вірно якщо навпаки..
+1

Як джерела сировини для виробництва біогазу можуть використовуватися як органічні агропромислові чи побутові відходи, так і рослинна сировина - силос кукурудзи, трав'яний силос, зерно і силос злакових культур. Найбільш придатними для виробництва біогазу видами відходів агро-промислового комплексу (АПК) є:

• гній свиней та ВРХ, послід птиці;

• бадилля овочевих культур;

• некондиційний урожай злакових та овочевих культур, цукрових буряків, кукурудзи;

• жом і меляса;

• барда спиртова;

• мучка, дробина, дрібне зерно, зародок;

• дробина пивна, солодові паростки, білковий відстій;

• відходи крахмало-патокового виробництва;

• вичавки фруктові та овочеві;

• сироватка і маслянка.
0

На Сході штрафують якщо викидати гній "на Природу", але його селянам реально нема куди дівати - чонозем не потребує гною.

Добрі були б в селі парові двигуни, але в 1954 році всі локомобілі знищили а паровози замінили тепловозами. В 1954 році вводили "мирний атом"..

В Україні газ зупинили добувати щоб зробити вигідним газ Росії. Але можна скасувати табу, відкрити крани, випустити газ, вода залиє карбон і почнеться мінералізація - потече газ..
Біогаз — це не тільки паливо, а робочі місця, зарплати, податки для наших людей і бойкот енергоносіїв для агресора.
==========
А він хіба є, той "російський газ"?
Російський газ далеко і дорого, тому навряд чи колись був в Україні, той російський газ..
З 1991 року облік газу на Сході України не ведеться - нема засобів обліку (лічильників) на ГТС.
Пане Мирославе, одразу ж вас просвітляю: тутешня публіка - це справжні щирі українці.
Тому вони вас ОСОБИСТО швидко, радісно і надійно обплюють і обкакають. Навіть не вникаючи у вашу пропозицію.
А тільки тому, що ви маєте нахабство пропонувати справді щось потенційно корисне для суспільства.
А вони тут черпають життєву радість тільки у заздрості та неприязні до хоч у чомусь кращого одноплемінника.
Тому на цьому сайті ви іншого не знайдете, крім відвертої неприязні.
Але й це буде вам певний досвід.
0

Пане Дмитре.
Техніка, то не Ваші "гуманітарні вчення". В техніці немає "двох правд". В техніці правда тільки одна. Тому й диспути в техніці дуже короткі і закінчуються повним консенсусом.
vigilante v   20:46
+1

А хто сказав що він-гуманітарій, з його біологічною освітою? Бамбук-це саме його.
+1

Між іншим, бамбук то трава. Спіралі (нитки) для жарівок з бамбуку вічні - доказано Едісоном. Бамбук росте в Криму - я бачив.
Міскантус?
Є енергетична верба чи тополя. Зараз є ГМО (рослини) енергетичні.
Але швидко рослини ростуть там, де є тепло. Тепло в Україні (10 найгарячіших областей) - карта на моїй аватарці.
у противника, котрий формує левову частину свого державного бюджету за рахунок податків від експорту нафти та газу — реальне занепокоєння, станом ще більшого падіння цін на енергоносії.
==========
Тарас Шевченко вже описав в своєму "Журналі", що саме знищить Російську імперію. Своє пророцтво він назвав - Безсумнівне.
Згодом Петро Капіца реалізував це пророцтво. Це є вища генерація теплових машин, яка може використовувати енергію Сонця, що акумулюється в повітрі чи воді.
Енергія Сонця на Землі в 7-8 тис раз більша за енергію самої Землі, а вода може вбирати більше 100% енергії Сонця!
Знайомий закачував в балон природний газ і їздив на ньому - було в 10 раз дешевше ніж на бензині.
Інший робив ерзац-бензин (метанол) для автомобіля з газу і води, з органічного сміття і води. Було вигідно..

Біопроцеси повільні, тому хай йдуть там де багато місця і є дармове (геотермальне) тепло - під землею.
Ось брутоформули утворення флорою з вуглекислого газу протоатмосфери Землі атомосферного кисню і карбону:
СО2→С+О2↑;
А ось утворення природного газу і сланцю з карбону:
С+2Н2О→О2+СН4↑;
Ось утворення нафти з природного газу:
СН4-Н2↑→СН2;
де:
СО2 - вуглекислий газ, помилкова назва - вуглекислота,
Н2О - вода, волога,
С - карбон, вуглець, вугілля, кам'яне вугілля дістало свою назву від вугілля деревного,
О2 - кисень, оксиген - входить в сланець та в інші мінерали,
СН4↑ - метан, природний газ,
Н2↑ - водень, гідрогеніум,
СН2 - (умовно) нафта.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі