Блоги → Перегляд

Чи стане 2016 роком порятунку від війни?

Вівторок, 17:37, 29.12.15

Рейтинг
1 0
Переглядів
2517

0
0

Минає 2015 рік воєнного лихоліття.

Цьогорічні смертельні протистояння та затяжні криваві події показують безсилля у застосуванні Україною вогнепальної зброї, перевага у якій не на користь нашої держави. Війна не покращує, а навпаки демонструє урядове безсилля у економіці країни. Такий плачевний стан викликає хіба що роздратування серед пересічних громадян України. Невже насправді такий плачевний стан на двох українських фронтах і не можливо нічого вдіяти? Людина по своїй природі істота немічна та безсила. Навіть та, що нажила на всенародній біді свої криваві мільярди. Як ще один яскравий доказ безсилля, навіть здавалобся всесильного Майдану і тих, котрі опиралися на нього, замість самого Господа Бога. Бо скажіть, хіба всемогучий та всесильний буде звертатися за чієюсь сторонньою допомогою, як останньою соломинкою для потопаючого. Звісно, що ні. Тим паче до Бога, не віруючи точно у його існування. А ось безсилля, немічність, безвихідь - це причини того, що люди рано, чи пізно звернуться до Всемогучого Творця за допомогою. Тому, для українців теперішнє безсилля - це велике благо, на відміну від наших ворогів, котре може надати країні, при умові його застосування, великий поштовх, як у військових, так і у економічних справах. Якщо 2015 року можна приписати євангельські слова:"Досить тобі моєї благодаті", а наступаючому 2016 року:" бо моя сила виявляється в безсиллі" (ІІ до Кор. 12,9), то у нас точно все получиться. Скажете, що ти конкретно маєш на увазі. Відповім. Військову та економічну проблему обєднує вимушена пора використати в односторонньому порядку більш ефективний вид зброї, котрої противник проти нас застосовувати не буде. Це рослина - продукт Божого Задуму, котрий зєдує минуле із сьогоденням, небо із землею. Більш детально про це описано у моїй публікації:"Де взяти Україні 60 млрд. кубів газу, щоб перемогти у війні ?!" Чи стане запропонований мною варіант порятунку від війни залежить у більшій мірі від Вас, а не від мене? Минає 2015 рік, щоб нас збаламутити Григоріанським чи Юліанським календарями. Але ми українці спокусі з плином часу вносимо свої власні містичні корективи. Бо без містики Бога не буває. Для цього у нас є власний прилад для вимірювання часу. Це - Годинник прозріння. Прийдіть усі збаламучені 31.12 до нього. Цього дня Пресвята Богородиця відправить у небуття лихоліття 2015 року, тіню сімки Своєї Стопи на циферблаті хронометра. Це Вона зробить не просто так, а тому, що сума чисел цього дня дає сімку. У наступаючий 2016 рік Пречиста впустить нас усіх під тіню сімки свого Покрову, як суми двох останніх чисел року. Це буде тривати протягом усього Нового року, таким чином спонукаючи нас до порятунку від війни. Чи прислухаємося до Богородичного Покрову?  Думаю, що пора. Бо нагода минеться і  нам залишиться лише жалкувати, що вона втрачена. Шлю усім своє Новорічне пророче благословення. Амінь. Пророк:  Мирослав Копак 29.12.2015 року Божого  

Коментарі

Марновірство ще гірше ніж омана.

Проти омани можна боротись правдою, а от проти марновіства нема гуманної зброї - тільки удар в писок може повернути марновіра до життя, та й то - не факт.. (
+1

Кажуть, що найкраще мислять кровю. Але для українців, на мій погляд і це не підходить. Якби нас кров щось навчила, то ми б уже далеко просунулись. Тому, потрібно всякі способи застосовувати.
+1

Росіяни казали, що всі країни "вистрелили собі в ногу", коли ополчились проти Росії.

Рогозін вже вистрелив собі в ногу - чекаємо на решту російських політиків..
Знаєте, в якій країні ми живемо?

2 млрд доларів (коштів Кіотського Протоколу) не встигли вкрасти укр.чиновники - прийдеться повернути всі ці гроші Японії.

В Україні вже розпочато процес покарання чиновників за брак фантазії і незграбність - другий раз треба красти швидше!
"Де взяти Україні 60 млрд. кубів газу, щоб перемогти у війні ?!"
==========
Це 1/2 газу Дашавського Газородовища, або 1/2 Шебелінського Газородовища. Необхідно просто прогнати Фірташа з Прикарпаття та Гепу-Допу з Харківщини - от і все - газу буде в рази більше ніж нам треба..
Мирославе, а чого ти сам навчився за ці 24 роки Незалежності і з чого це видно?
0

Мій життєвий шлях за роки Незалежності мігби бути зовсім іншим. Але Господь мене направив по своєму шляху. Я шукав хто я. До якої родини я належу. В результаті я вияснив що я належу до славетної української родини - Сліпих. Бо моя рідна сестра - Сліпа родина Блаженнішого Йосифа Сліпого. Шлю своє Різдвяне пророче мирне благословення. Веселих свят.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі