Блоги → Перегляд

Який народ - така й держава.

Неділя, 20:30, 29.11.09

Рейтинг
16 1
Переглядів
1795

0
0

Я часто замислююся над цим афоризмом, коли починаю згадувати наше минуле, і думати про майбутньому (про наш народ). Я не знаю хто є автором цих слів (Який народ така й держава),але сенс цих слів полягає, в тому що країна буде розвиватися таким чином, як побудує її  народ, а не від впливу зовнішніх чинників.

І наприклад:чому Албанія не живе як Японія, чим гірше албанці, японців? Німеччина після руйнівної війни, краще живе чим СРСР або Росія, і 100 разів краще інфраструктура країни, в чому секрет?

Цікаво, Українці, яку країну ми хотіли б будувати, і на яку країну вона буде схожа, на Голандію або на Бангладеш?

Відповідь у нашому світогляді та менталітеті. Вірю, що ми гідні бути серед лідерів світової спільноти.

Коментарі

+1
Цілком згідна! Ми і тільки ми відповідальні за те, що відбувається в країні.
0

К позиции народа в нашей стране никто не прислушивается... так было всегда.. и так будет всегда...Потому что мы живем в стране где политиков воспитывают политики которые выросли в СРСР и учили их все коммунисты...А при коммунизме ой как хорошо жили те кто был при власте... вот и думайте чему они научили политиков 90-х а политики 90-х чему научать "нове" поколение политиков...
Українці не можуть бути гідними "бути серед лідерів світової спільноти.". Вони або стануть рівними серед рівних, або залишаться там де є. Все залежить від того, що будуть робити. Якщо чекати на дива - то ситуція лише погіршуватиметься, якщо почнуть працювати задля мети - то покращеться.
Само по собі нічого не вийде.
Я б доповнив: який народ, така й влада. Держава не може бути гарною чи поганою, лише як певна територія проживання. Оскільки з політологічної точки зору, визначальними ознаками держави є саме суверенітет нації. Тобто здатність до організації влади та процесів народовладдя. Влада має визначати напрямки суспільного розвитку, створювати державний апарат, владні інститути. А суспільство контролювати дії влади.
0

Какой суверенитет нации??? Когда у нас народная позиция: "Моя хата з краю..."- дальше Вы знаете...
Мы просто живем в такой период который не дасть нормально развивать страну... по этому будем надеется что Наши внуки будут жить в славной стране Украина...

На все нужно время
+3

Ну, это у Вас. Не у всех такая позиция. Знаете, в Украине и 10 лет назад был неблагоприятный период, а 50 и 100 и 200 лет назад так тем более. Так что дальше, прождать еще столько же времени? Для того, чтобы в славной стране Украине счастливо жили хотя бы внуки, то необходимый фундамент нужно строить уже сейчас. И если не мы, то больше некому.
Невідомий користувач 23:07
+1
у нас є 2 менталітети. А ми діємо так ніби є один.
А наші вороги чітко використовують це.
до речі не повністю згідний... в 90-их коли ми здобули незалежність, то багато хто з українських канадців вернулись на Україну, шоб розбудовувати її, намагались зробити свій бізнес, але це було неуспішним, через гопоту, самі знаєте як тоді справи велися......

Хочу сказати, шо українці заслуговують на чудову країну із великим майбутнім і таке інше, але у нас велика проблема, ми не уміємо поводитись адекватно при владі... коли засновувалась Київська Русь, то керувати країною приїхали скандинави Аскольд і Дір... а після нрих всерівно були чвари між князями...
Цікаво, Українці, яку країну ми хотіли б будувати, і на яку країну вона буде схожа, на Голандію або на Бангладеш?
Мені теж це цікаво. Тому я и написав свою програму партії.
Вона буде схожа на Україну!
0
"Вірю, що ми гідні бути серед лідерів світової спільноти."
Лично у меня такой веры нет. Ющенко в 2004 тоже кричал, что он верит в нацию. Прошло пять лет воз и ныне там.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі