Блоги → Перегляд

Порошенка запитують що він робить в Україні?

Четвер, 12:02, 04.02.16

Рейтинг
2 1
Переглядів
3476

0
0
У цій статті згадуються

До Петра Порошенка з відкритим листом звернувся відомий громадський діяч, керівник громадської організації «СПАС» Олег Пилипенко. Про це повідомили в ГО «СПАС». 

У листі Президента України запитують, чи є у нього проект «захисту українців»? 

Текст листа:


«…У світлі подій останніх років в Україні і наочних результатів вже 24-річної практики державництва у пострадянській Україні, до діючого керівника країни виникає одне просте питання. Чи є у Вас проект захисту українців?

Історично, Україна була і монархією, і аристократією, і республікою. Ми є кістка від кістки і плоть від плоті тої людності, яка мешкали на цій землі раніше і будувала у свій час та у свою епоху свою Україну.

 

Отож люди мають знати, для чого вони живуть саме в цій країні і що саме будують. Майбутнє своїх дітей і онуків? Які звуться українцями та продовжують плани розбудови власної державності для існування власного народу і у власній країні? Чи ми будуємо інтернаціонал, космополітизм; майбутнє олігархам, міжнародним корпораціям та іноземцям?


Міжнародні конфлікти у світі і пов’язані з ними переміщення значної кількості людей – біженців, відсутність вітчизняних масштабних інвестиційних проектів, лімітовані можливості фінансової системи України, нехтування потребою у реанімації історичної правди про українців та їх державність у підручниках з історії, консервативна військова доктрина. Все це чинники, які змушують замислитися, яке буде обличчя України навіть в недалекому майбутньому? Чи пануватимуть українці у своїй сторонці?». 

У разі негативної відповіді, Олег Пилипенко обіцяє створити та очолити Рух «За справжню Україну»… 

«Для мене дуже важливе є питання, підняте мною у листі до Президента Петра Порошенка. Проект «захисту українців» я розумію як систему заходів внутрішньої політики і законодавчих змін, дипломатичних зусиль, - на яку покладається завдання забезпечити функціонування національної держави. Справжньої правонаступниці держав українців в минулому», - наголосив голова правління ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

12645035_1252897034727262_1447503725310735416_n.jpg?oh=d317bce35237c6ab565dd031b8e863ba&oe=57428035

 

 

 

Коментарі

І саме звернення і слова у зверненні формально правильні, за винятком того, що Україна була колись "і монархією, і аристократією, і республікою..." А якщо й була, то дуже і дуже незначний час, що недостатньо для утворення державності. На прикладі інших країн ми спостерігаємо, що державність може скластися лише упродовж декількох сторіч. А ви хочете все відразу і сьогодні. Президент Петро Порошенко не чаклун і не ілюзіоніст, щоб за декілька років створити те, чого не існувало протягом багатьох сторіч. Якщо у людини мізки запливли жиром, вона правильно мислити не може: тоді вона "мислить" не розумом, а шлунком.
Порошенко делает то, что и толпа проживающая на этой территории.Смотрим друг на друга и каждый делает, что считает нужным
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі