Вівторок, 23:52, 16.02.16

Рейтинг
0 0
Переглядів
908

0
0

Український оборонпром отримає інвестиції саме через війну...

США передадуть Україні найсучаснішу систему контролю за кордоном, а згодом – технології для розгортання власного серійного виробництва таких систем на підприємствах "Укроборонпрому"

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу "Укроборонпрому".

Унікальні "охоронці кордону" містять багатофункціональну радарну систему, що "бачить" на відстані понад 40 км. Кожен з пристроїв оснащений спеціальною камерою, яка здатна автоматично визначати та відстежувати ціль.

За словами члена американського Конгресу Лоретти Санчез, США пильно стежать за агресивними діями з боку Російської Федерації. Аби підсилити позиції України, американці передадуть Україні не тільки необхідне обладнання, а й технології для розгортання його серійного виробництва.

"Ми підтримуємо Україну в умовах, коли вона тримає східний фронт. В оборонному бюджеті США є кошти на оборонні технології та обладнання для України. Україна має повернути свої території. Ми надамо системи контролю за кордоном, але важливо допомогти Україні виготовляти потрібні речі самостійно", – наголосила вона.
http://espreso.tv/news/2016/02/16/ssha_peredadut_ukrayini_tekhnologiyu_vyrobnyctva_system_kontrolyu

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі