Середа, 00:27, 17.02.16

Рейтинг
0 0
Переглядів
927

0
0
У цій статті згадуються

Путін - не Черчілль. На Заході недооцінили його нахабство, але сам цим він виказав свою проблемність. Та він переоцінив свої сили. Черчілль прекрасно розумів, на які ресурси буде спиратися цивілізований світ в своєму протистоянні зі злом. Путін міг спиратися тільки на нафтодолари. І зараз він не поїхав до Мюнхена не тому, що з презирством ставиться до запрошення на конференцію в столицю Баварії. Він не поїхав, тому що програв. Єдине, що тепер може робити російський лідер і не тільки в Мюнхені, - це скаржитися. А для такої місії досить і Медведєва з чебурашками.

Черчілль, коли виступав у Фултоні, спирався на цінності відкритого світу в протистоянні зі світом брехні і "залізної завіси". Остання, до речі, - теж його метафора з тієї промови. І в цьому сенсі виступ у Мюнхені президента Порошенко базується на тій же ціннісній основі.

http://espreso.tv/article/2016/02/14/nanocherchyll_chomu_zamist_putina_v_myunkhen_poyikhav_medvedyev

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі