Середа, 13:20, 17.02.16

Рейтинг
1 0
Переглядів
1285

0
0
У цій статті згадуються


А хто в українському політикумі зможе конструктивно зміцнити державу і державність України.

Ющенко не скористався  підтримкою та порадами посилити державність через системні зміни в структурі влади.

Це підтверджує закон відповідності з системології, котрий показує:

Дослідження, вивчення, керування складними об'єктами може адекватно виконувати складна система вищого рівня. В умовах стабільності достатньо рівнорангової системи.

Це добре видно по мільйонам прикладів та конкретному житті українського народу. 

i283726789516178663._szw1280h1280_.jpg

Янукович переоцінив своє положення і не встигав за динамікою змін в суспільстві. Тому при наближені обумовленої прозорості законодавства та економіки ЄС і розвернувся на 180 градусів  і пішов під Путіна, котрий готувався до приватизації України більш послідовно...

 Порошенко в своєму виступі з питання перезавантаження визнав вимоги народу справедливими, але про Шокіна та кабмін не сказав про їх основний недолік. Нічого не робити вони не могли, так що ніхто, в тому числі і президент не співставив зроблене з невиконаним. А це вже симптоматично. Ось підсказка ...

Суб'єкти Оцінка
зробленого %
Оцінка
незробленого %
Результати
ВРУ 30 50 Втрати держави і народу
Президент 30 40 Втрачено ініціативи в геополітиці
КМУ 15 60 Народ у злиднях
Корупція зросла
ГПУ 10 80 Корупція діамантових та "відпускників"
Суди 20 30 "Вимушена" довіра безальтернативності

Радикали оцінили зроблене 10% а 90% невиконаного. Радикали пропонують свою обгрунтовану програму. Безумовно треба цінувати не порожню критику, а реальні пропозиції та сили що роблять все для досягнення позитиву...

Криза через "домовленості" при наявності промосковської чи антиукраїнської "опозиції" (антиукраїнське лоббі та фігуранти) створюють реальну загрозу. Пролблема влади в сумісництві.

Про сумісництво ВР вже не вперше... Послаблено та навіть блокований статус  Конституційних зборів при безвідповідальності законодавчих функцій парламенту.

Сумісництво з бізнесом при владі взагалі стало нормою і називається корупцією...

i283726789516178608._szw1280h1280_.jpg

Що зараз повинен зробити розумного народ для власного самозахисту і збереження державності...

Зібрати і провести Всеукраїнськ збори з делегаціями по три депутата від районів на яких лигітимізувати нову систему влади розділивши корумпуючу складову сумісництва ВРУ (Конституційні збори та ВР як законодавчий орган).

Така структура не потребує додаткових витрат крім командировочних для делегатів на період зборів та аренду залу Палацу Україна планово раз на рік: слухання та затвердження проектів та планів, прийняття клятви та проектів посадовців і слухання виконання таких. КЗ лигітимізують подальшу роботу чи заявляють імпічмент чи відставку посадовцям. Це гарний механізм профілактики криз  через кадрові питання і профілактику корупції. 

Чи знову буде майдан і безневинна кров мирних людей...

Конституційні збори є самим конструктивним рішенням для подолання СИСТЕМНОЇ КРИЗИ УКРАЇНЬКОЇ ВЛАДИ...

 

Відсутність оцінок та коментарів, на жаль, свідчить про неготовність читача до серйозного обговорення такої теми і на такому рівні, саме по закону відповдності (системологія).

Коментарі

Криза штучна. Отже горстка технократів можуть вказати шлях її подолання. Далі люди мають самі думати і діяти.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі