Середа, 20:12, 17.02.16

Рейтинг
0 0
Переглядів
1087

0
0
У цій статті згадуються

Чим агресивніші спікери від протиставлення політичних сил, тим менше за ними прав...

Тимошенко вже визвала агресивні нападки на  заяву про вихід з коаліції для швидшого переформатування діючого політикуму.

Як хто пам'ятає, то що Тимошенко робила точні оцінки політики Ющенко і попереджувала про Януковича ще за "історичних універсалів Ющенко". Невже то треба було пережити кривавими подіями щоб зрозуміти хто є хто. Саме такий протрібен президент, що діє на випередження проблем, щоб народ не переживав їх кривавими подіями як зараз. Саме Тимошенка зробила оцінку Ющенко і Порошенко як управлінців ше в 2005 році. Всі бачили як Порошенко пробував "відродити" Ющенко в політиці через посередництво на котре згодився Кучма... Тимошенко стала стриманішою, діючи впевнено... Але дивує і те, як стримано і терпляче мінує всі конфлікти, де раніше була активна позиція. Якщо це розуміння підкилимної політики Порошенко з Яценюком, то на добре...

Гріхи БПП накопичуються...

Цікаво як проявляються персоналії в гендерній шкалі.

Пам'ятаєте? Ющенко оцінювали як баба в штанях, а Тимошенко - мужик в спідниці. Є значно складніші і тонкі риси, але навіть в геополітиці то розглядають як ментальність і ситуативні маркери поведінки. (Джерело)

Сила і слабкість гендерної дихотомії

Превалює у побутовій свідомості біполярне, дихотомічне розуміння маскулінності і фемінінності, що безпосередньо залежить від біологічної статі, яка диктує особистісні характеристики, зовнішність, поведінку, одяг, захоплення, інтереси, професійні заняття, освітні фахи, сексуальні та міжособистісні стосунки чоловіків і жінок. Аж до 70-х років минулого століття аналогічні уявлення панували і в науці. Мислителі минулого були переконані, що якщо гендерні характеристики перебувають у злагоді зі статтю, то особистість більш психічно здорова й стійка. Усе, що не вписувалося в суворий гендерний дуалізм, вважалося відхиленням від норми і розглядалося як проблема.

Стереотипи приписують жінкам пасивність, слухняність, емоційність, схильність до кооперації, орієнтування на людей. З погляду переваг, вважається, що жінки цінують любов, спілкування і красу. До істинно чоловічих рис зараховують агресивність, прагнення до лідерства, раціональність, змагальність, орієнтацію на речі (інструментальність). Що стосується переваг — чоловіки прагнуть до влади, цінують компетентність, майстерність і досягнення.

Такий підхід привабливий своєю теоретичною стрункістю і відповідає нашим інтуїтивним уявленням, що називається, на життєвому рівні. Проте він не витримує навіть поверхового порівняння з реальністю. Так, наприклад, чоловіки бувають абсолютно слухняними підлеглими (навіть якщо начальник — жінка), а чоловіки-художники (у найширшому сенсі цього слова) цінують красу не менше за жінок. З іншого боку, жінкам аж ніяк не обійтися без прояву лідерських рис, наприклад, у взаємодії з дітьми, та й краси в будь-якій сфері не можна досягти без компетенції і майстерності.

У сучасному суспільстві повсюди зустрічаються люди, які не вписуються в прокрустове ложе усталених гендерних моделей. Наприклад, жінка може вважати себе повністю фемінінною, але при цьому мати такі маскулінні риси, як раціональність, спортивність і схильність до технічних видів професійної діяльності, чи то інженер, програміст або водій. А чоловік без жодної шкоди для своєї мужності може відчувати схильність до «жіночих» занять на кшталт виховання дітей, шиття чи готування їжі. Причому багато що тут залежить від ситуації. Так, ділова жінка може бути агресивною в бізнесі й ніжною в ліжку... Всі ці та подібні приклади об’єднує те, що люди в них визначають себе у вимірах маскулінності-фемінінності не в чистому вигляді, а в суміші того й іншого.
(Джерело).

Гендерна шкала виміру психологічної самоідентичності (характер)

Феміна +10==========5==========0==========5==========+10 Маслулина

Українська самоідентичність має через міжетнічні стосунки свій вимір:

Украинці:                 6.0  -  6.5  (невже комплекс неповноцінності?)

Меншина росіян:       6.5  -  7.0

Меншина білорусів:   6.5  -  4.5

Меншина евреї:         6.5  -  7.0

Ющенко В.А.            5.5  -  5.5     Воля   5.0  

Тимошенко Ю.В.       6.5  -  5.0               7.5

Янукович В.Ф.          3.0  -  3.5               3.5

Порошенко П.          4.0  -   4.5               5.0

Яценюк А.               3.5  -   3.0               3.0

Путин В.                  4.0  -   4.5               5.5

Медведьев               4.5  -   1.5               3.5

Сам. експерта         6.0   -   6.0               6.5

Оцінки для обговорення...

Воля найбільш показова в виконанні проектів, що потребують жертовносі особистих переваг, благ. Це протидія підкупу, компромісів для вигоди членам сім'ї, оточення, принципова послідовність в досягненні мети.

Службова шкала призначена для вимірювання схильності випробуваного давати про себе соціально-одобряемую інформацію, оцінки достовірності результатів опитувальника в цілому, а також для корекції результатів по змістовним шкалами в залежності від вираженості установки випробуваного на соціально-бажані відповіді.

Шкала схильності до подолання норм і правил призначена для вимірювання схильності випробуваного до подолання будь-яких норм і правил, схильності до заперечення загальноприйнятих норм і цінностей, зразків поведінки.

Шкала схильності до адиктивної поведінки призначена для вимірювання готовності реалізувати адиктивна поведінка.

Шкала схильності до самоповреждающему і саморуйнівної поведінки спрямована на вимір готовності реалізувати різні форми аутоагресивної поведінки.

Шкала схильності до агресії та насильства призначена для вимірювання готовності випробуваного до реалізації агресивних тенденцій у поведінці.

Шкала вольового контролю емоційних реакцій вимірює схильність випробуваного контролювати поведінкові прояви емоційних реакцій.

Назва шкали схильності до деліквентною поведінкою носить умовний характер, так як шкала сформована з тверджень, диференціюють «звичайних» підлітків та осіб із зафіксованими правопорушеннями, що вступали в конфлікт із загальноприйнятим способом життя і правовими нормами і вимірює готовність ( схильність) підлітків до реалізації деликвентного поведінки. Висловлюючись метафорично, шкала виявляє «Деликвентное потенціал», який лише за певних обставин може реалізуватися в житті підлітка.

Для жінок на характер девіантної поведінки суттєво впливає така характеристика, як прийняття своєї жіночої соціальної ролі і весь комплекс очікувань, установок і поведінкових стереотипів, пов'язаних з цим. Це спонукало авторів включити в жіночий варіант методики шкалу, спрямовану на вимірювання ступеня прийняття жіночої соціальної ролі.

Обговорення. Схоже визови  формують особистість в фазі незрілості...

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі