Блоги → Перегляд

Військові бази

Вівторок, 12:07, 23.02.16

Рейтинг
1 0
Переглядів
2783

0
0

Розмістити військові бази США, Франції, Великої Британії в Україні.
Для США пропоную наступні міста: Гостомель, Львів, Одеса.
Для Великої Британії, Франції: Дніпро, Харків, Маріуполь, Донецьк, Луганськ.

Чисельність контингенту, інші параметри розміщення мають бути узгоджені з Верховною Радою України.

Тобто без проведення операції 2007-2008 років в Іраку гіпотетично США мали б необхідні сили для того, щоб реалізувати акт політичного альтруїзму, яким би було б надання Україні ПДЧ. У іншому випадку позитивне для України рішення у квітні 2008 року було б стратегічним самогубством для США.

Чому отримання Україною ПДЧ в НАТО в 2008 році було б стратегічним самогубством для США

«Північноатлантичний альянс дав Анкарі зрозуміти, що вона не може розраховувати на беззастережну підтримку з боку НАТО, якщо Туреччина спровокує збройний конфлікт з Росією», – заявив міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн в інтерв’ю виданню Der Spiegel в п’ятницю, 19 лютого.

«НАТО не повинен дозволити втягнути себе в збройну ескалацію з Росією через нинішню напруженість у відносинах між РФ і Туреччиною», – зазначив Ассельборн.

Ця заява ще раз доводить, що Україна повинна кардинально переглянути свою зовнішньополітичну стратегію. Зокрема, потрібно оголосити табу на розмови в Україні про вступ в цю нікчемну організацію, оскільки ніяких практичних наслідків ці розмови в найближчій перспективі для України не матимуть. Україна не зможе стати членом НАТО, оскільки Европа занадто налякана Росією, щоб йти на ризик через Україну чи будь-яку иншу країну.

Що Україні потрібно знати про НАТО,
Люксембург і своє місце в світі

От тепер все зрозуміло з Будапештським меморандумом і з NATO.

Коментарі

mart mart 18:55
0
+1
поближче до границі і Донбасу і Криму.нащо нам якісь добровольці? нехай буде проф армія нато. і то потиху,без знаків ,без оголошень. гібридно.
це одразу збільшить зайнятість населення.
весь бізнес українців в Росії закрити.
заробітчанам створити місця праці дома.
От тепер все зрозуміло з Будапештським меморандумом і з NATO.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі