П'ятниця, 06:24, 26.02.16

Рейтинг
1 0
Переглядів
1583

0
0
У цій статті згадуються

Сейчас идут споры, кто был прав и как надо было действовать при окупации Крыма...

***

Офіцер переконує, що під час анексії Криму його військові не були деморалізовані.

Командир гірсько-піхотного батальйону 36-ї бригади берегової оборони у Криму (2010-2014 рік) Юрій Головашенко заявив, що під час анексії його військові не були деморалізовані. Навпаки, вони не отримали ыз Киэва належного наказу.
На питання ведучого програми "Право на владу" Олександра Моторного щодо того, чи була можливість силовим шляхом відстояти Крим, український офіцер відповів:


"Я б не сказав, що військові у Криму буди деморалізовані. Особисто мій батальйон повернувся з тактичних навчань 4 жовтня 2013 року. Виконував завдання щодо організації блокування та знищення НЗФ у гірській місцевості. Повернувся батальйон із нормальною оцінкою. Батальйон існував 4 роки та виконував завдання кожен рік.

Батальйон виходив по тривозі зі всією технікою із боксів. Він був повністю укомплектований контрактниками . Ще була танкова рота, гаубична самоходна батарея. Тому сказати, що там не було нормально підготовлених військ – це не вірно", - заявив Головашенко.

Нагадаємо, що РНБО розсекретила стенограму історичного засідання під час анексії Криму. Завдяки стенограмі стало відомо, що під час засідання Олександр Турчинов єдиний проголосував за введення воєнного стану в Україні.
У Криму були боєздатні війська, готові дати відсіч окупанту – військові півострова.
http://tsn.ua/ukrayina/viyskovi-z-krimu-rozpovili-chi-bula-mozhlivist-silovim-shlyahom-vidstoyati-pivostriv-599158.html

Глава МЗС України назвав позицію Турчинова патріотичною.

25 лютого, глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що він підтримує позицію Олександра Турчинова під час засідання РНБО, коли вирішувалася доля Криму.

Зазначимо, що під час засідання Турчинов єдиний проголосував за введення воєнного стану в Україні.

 
"Росії ніколи не можна йти на поступки. Оскільки найменша поступка потім забувається, а відлік починається знову. Тому, як голосувати за два роки потому – сказати дуже важко. Але я дуже симпатизую позиції членів РНБО, таких як Олександр Турчинов. Я вважаю, що це справжня патріотична позиція. Я б мислив у тому ж розрізі", - заявив міністр в ефірі програми "Право на владу" на каналі 1+1.

Нагадаємо, що РНБО розсекретила стенограму історичного засідання під час анексії Криму.
Україна має двоелементну стратегію повернення Криму – Клімкін 
http://tsn.ua/politika/klimkin-pidtrimav-poziciyu-turchinova-na-istorichnomu-zasidanni-rnbo-pid-chas-aneksiyi-krimu-599095.html

 

Коментарі

mart mart 04:03
+1
+1
mart mart 04:04
+1
може путін підплатив?
Основна проблема - українські верхи у нас ЗДАВНА РАДІСНО ПРОДАЖНІ. Це навіть їхня мета.
До того ж, ще й досі вся Україна просякнута кремлівськими агентами та їхніми добровільними помічниками з меншовартісних українців.
0

Паталогоанатом помиляеться бо діагноз і спостереження реальності можуть не співпадати.

Нацменшини-"компрадори" (росіяни, евреї, армянські та грузинські чи інші "горські евреї-хозари) завжди викрористовувалисчя в антиукраїнських варіантах колонії...з часів Святослава, котрий востанне зібрав Руські землі розгромивши Хозарський каганат, сателіта Константинополя.

Поки українці не відновлять самоврядність української національної еліти, Україна не буде успішною і через паразитичне ставлення компрадорів. Ось чому дискредитують і провокують підставляючи наніональні рухи відродження України і української нації...

Дмитре! Чи ви Протоколи МСМ не читали, чи хоча би Катехізіс ЕСССР...
Таам все прописано. Прочитайте і співставте як Яценюк і Порошенко з клерками добре і послідовно виконують сценарій і рекомендації колоніального правління в Україні... Тому вони і крадії, і продажні, і антиукраїнці по суті...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі