Субота, 01:29, 27.02.16

Рейтинг
3 0
Переглядів
1257

0
0
У цій статті згадуються

Принуждение к дружбе у Путина с Китаем не сработало. Китай знает, что такое экономика, государственность , финансы ...

Путин слишком много злоупотреблял доверием восточного соседа.

***

Китайские банки не только отказывали российским компаниям и физлицам в выдаче кредитов, но и вынуждали закрывать счета и переводить средства в другие места. Китайские банки встроены в глобальную экономику и ценят отношения с американскими банками, поэтому де-факто они присоединились к финансовым санкциям против России.

“Сейчас китайцы стали требовать во многих компаниях контроль, раньше этого не было,— замечает Максим Соков, гендиректор компании En+, рассказывая об одной из сделок компании.— Они говорят, мы готовы инвестировать, но нам нужно 50%+1 голос”.

http://newsonline24.com.ua/udar-v-rylo-kitaj-prisoedinilsya-k-sankciyam-protiv-rossii-smi?_utl_t=tw

Коментарі

mart mart 01:41
+4
+1
а він на халяву думає дурити всіх аби протриматись
У Пуйла одна идеология - чекистско-комуняцкая. Он создавать ничего не способен, зато разрушать - за милую душу. Сам дурак и дело привык иметь с дураками, отсюда и постоянное фиаско. При дураке начальнике жизнь ещё возможна: ОНО скомандовало, умные подчиненные подкорректировали и сделали. Он же себе подобрал по-комуняцки, чтоб не подсиживали, окружение поглупее, да и народ при нем отупел просто в поразительных масштабах. А это уже - полная жопа: сверху - дураки, снизу - дураки.

Ведь интеллект способность нежная и норовистая: оч-ч-чень медленно растёт, но околевает быстро и навсегда. Так что быдлостан Чмоландия ещё очень долго будет выхаркивать и отплёвываться от всего, чего наелся за последние полтора десятилетия НКВД-шного комуняцтва. В 1914 году, с которым так любили сравнивать все свои достижения в Кремле, население-то поумнее было, нежели сейчас. И поактивнее, и пооборотистей...
+1

Добре хоч наші очільники так щиро прагнуть до мудрості, та ще й підданих до цього всіляко схиляють.
+1

Невже Дмитре готуєшся в Европу безвізово і англійську вчиш?
0
Надя Савченко про путіна якось сказала що він або дурак, або падлюка, мені ж вважається що на самому ділі він не те і не те, ми явно не знаємо всих розкладів, можна тільки робити припущення, те що він робить на перший погляд здається алогічним, та і на другий теж, те що він учворив в відношенні до України, ну зовсім не лізе ні в які рамки, ці дії геть зовсім не стикуються ні з чим, або що крім вади психіки, але ж в кацапії народ радо "повівся" за повністтю маразматичними ідеями, значить в глибині їх душ незважаючи на будь-яку пропаганду цей шлак був. Причина не в путіні, причина в діях заходу, точніше це вони злили рашу ще тількино путін прийшов до влади, всі вважали що якраз такого кацапам і треба, тобто крадій, бандит, єдина мрія которого набити свої кармани і кармани друзів баблом, і це всих влаштовувало, росіяни генетичні раби, це відомо давно, алеж і неможна допустити розвалу раші, держачи її в противагу набираючому силу Китаю, тому залишили пуйлу контроль над ядерною зброєю, закривали очі на жорстке наведення закону в Чечні, все пробачали, він був вигідний західним архітекторам світу, раша сама по собі з бандитського раю сама ніяк не могла вибратись, і ослабнути до розвалу теж, захід цим вирішував декілька питаннь, противага Китаю, пугало для свого лекторату, і розвиток свого ВПК на основі цього пугала, ще і джерело різноманітних ресурсів, все було чікі-чікі, росія була залишена в своєму г*ні, за допомогою створеного хаосу між добуваючих країн арабських був створений дефіцит на нафту, (непідконтрольну).
Іот тут щось пішло не так, або так, ми на знаємо, тут можна гадати будь що, і все має варіації бути як правдою так і ні.
всі дивилися фільм про путіна, всі знають де його банда гроші тримає, так бандит він чи ні?, раз бандит, якому крім бабла свого і його дружків нічого не треба, то на який хер йому вєлічіе і крим?, НАТО і не думало розширятися, в Германії он аж цілих 12 бойових вертольотів,:), ЧОМУ йому це так засвербіло чогось?, глупо адже, або ми чогось дуже дуже значущого не знаємо
0

Янукович був відчизняним компрадором, українофобським колаборантом і придурком, а цей московський придурок такий же колаборант російської нації і політичний авантюрист шизопат.., та обоэ деструктивні руцнівники державності пострадянського совкового взірця...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі