Блоги → Перегляд

Затяжні ігри на політичному полі України.

Середа, 22:34, 02.03.16

Рейтинг
2 0
Переглядів
2669

0
0

 

 


   Спостерігаючи за туром Антикорупційного Форуму по містах України., задаюсь питанням,  а яке його завдання і, що виграють від цього українці?

   Адже основна ціль нинішньої влади і головного анти-корупціонера Саакашвілі це продати всі державні підприємства і сільськогосподарські землі України. Тільки у влади для цього є свої виконавці, а Саакашвілі пропонує своїх, які,  на його думку зроблять це прозоріше. І ось тут, виникає закономірне питання, а чи варто, українцям турбуватися які їм дістануться ключки для гольфу, коли відомо, що поле для гольфу уже віддано під будівництво казино?

   В той же час, якщо ми хочемо бути успішною державою, то нам необхідно і вчитися у успішних держав і знати які  активи мають  країни, що досягли значних успіхів у своєму розвитку.

  Так, наприклад США – 25% державних підприємств і до 60% сільськогосподарських земель держава вже скупила і далі продовжує цей процес. Франція, Бельгія - 35% підприємств належать державі і 65% державних с-г земель, які успішно здають в оренду.  В Англії 90% с-г земель належать Пенсійному фонду.  А в таких країнах як Китай, Японія, Ізраїль, Голландія, Данія, майже, вся земля в руках держави і сільськогосподарське виробництво у них ефективне, земля збережена та продуктів удосталь.

   У Німеччині, після об’єднання східної і західної її частин, Федеральний уряд обрав шлях довготермінової оренди земель державної власності замість її продажі. А якщо сказати простіше то капіталістична Західна Німеччина після об’єднання соціалістичною Східною Німеччиною, де землі с-г призначення були у власності держави, дуже зраділа подарунку і «кляті капіталісти», на відміну від українців, не стали паювати ці землі і виставляти їх на продаж, а залишили у власності усього німецького народу.  До того ж, німці вважають, що кожен громадянин Німеччини, при бажанні стати фермером, може прийти до держави і взяти землю в оренду під виробництво.

   А у нас це можливо??? В даний час латифундисти видавлюють останніх фермерів, а про те щоб створити нове фермерське господарство, уже ніхто і не мислить.

   Тому у мене прості запитання, до організаторів Антикорупційного Форуму. Невже все це дійство лише для того щоб поміняти Генерального прокурора та посадити декількох «брильянтових прокурорів», а на їх місце поставити людей, які на вашу думку, більш «прозоріше»  допродадуть Україну?  Яке, для обездолених жителів, буде значення, як ідуть чи не ідуть реформи, у приватизованій Україні? Чи варто уділяти багато часу на підбір гардин для будинку який в тебе уже забрали?

   Яка різниця хто стоїть біля штурвала якщо йому дана вказівка посадити корабель на рифи?

   То, можливо,   необхідно міняти не тільки тих хто за штурвалом, а розпочати  зміну напрямку руху?

    А що ж ми? Що зараз з нами відбувається? Жителі України. Все більше і більше мені нагадують парашутистів, яким на висоті двох тисяч метрів замість парашутів повішали рюкзаки, і давши в руки якийсь шнурок, розказують, що якщо потягнути за цей шнурок, то «парашут»  розкриється. І ми вперто смикаємо за цей шнурок, достеменно знаючи, що у нас за спиною.

  Ми ніяк не хочемо зрозуміти, що держави, жителі яких не аналізують того, що відбувається, а лише спостерігають, як шматують їхню Батьківщину та стають у чергу, щоб підібрати крихти, не зможуть довго залишатися незалежними.

        02 03 2016 року.                                      Сергій Медвідь.

Коментарі

mart mart 22:59
+1
+1
ситуація є така яка є. я пропоную всю систему партій відкинути шляхом виборів знизу без партій.
але у нас люди реагують тільки коли їх б"ють цінами або коли напряму прийде москаль і заткне рот
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі