Блоги → Перегляд

У львівських школах візьмуться за "Захист Вітчизни"?

П'ятниця, 23:49, 04.03.16

Рейтинг
0 0
Переглядів
2154

0
0
У цій статті згадуються

    На сайті єдиної системи місцевих петицій зявилася нова петиція до Львівської міської ради - “Додаткова увага шкільному предмету “Захист Вітчизни”. Повідомили в прес-службі ГО “СПАС”.
    Автор петиції — відомий громадський активіст Пилипенко Олег.
    В петиції (посилання - http://e-dem.in.ua/lviv/Petition/View/301) звертаються з пропозицією про наступне:
“- додаткові години для предмету "Захист Вітчизни";
- відновлення системи літніх військових таборів для учнів 9-11 класів;
- додатковий інвентар в навчальні класи з предмету "Захист Вітчизни" середніх загальноосвітніх шкіл, в першу чергу для проведення неповного розбирання і збирання АК, ПМ і сучасних зразків;
- інше”.
    “Ми вирішили скористатися можливістю подати електронну петицію до Львівської міськради. Це сучасно і новітньо. Окрім цього, ми відразу і промоціюємо власні ідеї у суспільстві через Інтернет-аудиторію, можемо оцінити підтримку задуму.
    Думка щодо зміни підходів до викладання в школах предмету “Захист Вітчизни” виникла у мене давно. В 2010му році, я промоціював у Львівській міській раді проект “Галицький козак”. Пригадую, його розкритикував колишній очільник департаменту “Адміністрація міського голови” Олег Березюк. Він вважав, що в Галичині були лише опришки, жодних козаків. Хоча проблеми були очевидно не лише у назві, а у значних труднощах в міській освіті в цілому.
    Як громадська організація, яка приймає участь в громадсько-політичній платформі “Воля” ми погодили з іншими учасниками платформи своє рішення про просування наших ідей в шкільній освіті методом створення електронної петиції.
    Раніше в ГПП “Воля” ми ухвалили рішення щодо внесення пропозицій Президенту України Петру Порошенку і у ВР щодо пільг і компенсацій резервістам Збройних сил України», - повідомив голова правління ГО “СПАС” Олег Пилипенко.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі