Блоги → Перегляд

Вишнева міськрада прийняла звернення до дипкорпусу РФ з вимогою звільнити Надію Савченко

П'ятниця, 19:12, 11.03.16

Рейтинг
0 0
Переглядів
1597

0
0
У цій статті згадуються

Як можна вести нормальний діалог з країною, керівництво якої впродовж всієї своєї історії паразитує в Україні ?!

10 березня 2016 року Вишнева міська рада одна із перших в Україні міських рад зібралася заради одного питання - проголосувати за звернення від громади міста з вимогою звільнити Надію Савченко та всіх громадян України, яких РФ переслідує суто з політичних мотивів.

Враховуючи критичний стан здоров’я та фактів показового судилища над Н.Савченко, акцій підтримки по всій країні та заклику активістів я, як депутат Вишневої міської ради, висунув пропозицію, яку підтримали міський голова та депутати - провести позачергову сесію Вишневої міської ради з питаннями про звернення депутатів Вишневої міської ради до Тимчасового повіреного у справах України в РФ та до Генерального консула України в Ростові-на-Дону щодо звільнення з тюремного утримання громадян України.  

Якщо взяти лише період з 1991 року, РФ постійно втручається у внутрішні справи України та Українців, займається газовим шантажем, намагається впливати на зовнішньо-політичний вектор розвитку, віроломно відтяпала Крим, проводить бойові дії на Донбасі  та… можна навести ще багато загальновідомих усім фактів.

Але окрім скоєння Росією воєнної агресії, зараз гостро стоїть питання щодо громадян України, яких так звані "правоохоронні органи РФ" переслідують та незаконно утримують суто з політичних мотивів.

Весь світ спостерігає над "театром абсурду" під назвою "судовий процес" над Надією Савченко. Вся цивілізована світова спільнота включаючи ПАРЄ, ООН, США, Канаду, країн ЄС та близького сходу закликає особисто президента РФ до негайного, невідкладного звільненню Надії Савченко. Вона - справжній герой, її не зламати, вона справедлива, вона впевнена у своїй невинності, тому дозволяє собі сміливо говорити за гратами правду про Путіна, про путінський фашистський режим та путінську Росію, яка заганяє себе за колючий дріт. Надя готова йти до кінця, готова віддати життя за Україну, але не скоритися. Надія разом з Олегом Сенцовим та ще із сотнями, по звірячому викраденими, нашими патріотами - справжні символи української нації . Зараз Надія - заручник іншої держави, і її судить агресор - країна, від якої вона захищала Україну.

6-го, 7-го, 8-го, 9-го березня відбулися акції підтримки Надії Савченко біля посольства РФ у Києві, на Майдані Незалежності та по містам України. Прості люди вийшли на акцію на знак протесту проти влаштованого «органами правосуддя» Росії незаконного показового судилища, ініційованого та підтримуваного вищими органами влади Росії щодо громадян України, які піддаються протиправному переслідуванню та ув’язненню з боку так званих «правоохоронних органів» РФ, і суто з політичних мотивів та підстав стали жертвами тоталітарного режиму. Присутні на акції закликали владу вжити всіх доступних заходів щодо звільнення Н.Савченко та громадян України, яких утримує серед своїх заручників Російська Федерація.

Маємо Надію, що вже в недалекому майбутньому ми побачимо на Українській землі Надію Савченко та всіх громадян України, кого незаконно утримує РФ.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі