Субота, 02:18, 12.03.16

Рейтинг
3 0
Переглядів
3962

0
0

CdSpRBUW4AEAayg.jpg

 

У Дебальцевому зафіксовано підрозділ ЗС РФ, який виводять з Донбасу. Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» (ІО) та нардеп Дмитро Тимчук на сторінці у мережі Facebook.

За його словами, підрозділ перебуває у вкрай негативному морально-психологічному стані через понесені втрати.

«До Дебальцевого прибув підрозділ ЗС РФ для повернення в Росію. Чисельність підрозділу - до роти. Зазначено вкрай негативний морально-психологічний стан особового складу цього підрозділу. Разом з особовим складом до РФ відправляться до 10 трун зі знищеними російськими військовослужбовцями підрозділу», - зазначили в ІО.

Як повідомлялося, минулої доби ворог тричі відкрив вогонь з танку в районі Авдіївки.
http://tyzhden.ua/News/160459

Коментарі

Будущее покажет, а не доброе ли дело делает шелудивое чмо Пуйло, прилагающее все силы к сокращению кацапского поголовья. И применимо ли понятие "геноцид" к подобным особям?

По-моему, этот термин - из другой оперы!
Підірвати фінансування Путіна і його війни дуже легко - досить просто почати нищити корупцію. Але у кого з нас є повноваження для цього?

Отже слід почати робити це (нищення корупції) без повноважень і стояти один за одного як стіна - іншого виходу вони нам не залишили..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі