Блоги → Перегляд

Сьогодні 18-та річниця Всеукраїнського референдуму про незалежність України

Вівторок, 16:25, 01.12.09

Рейтинг
13 4
Переглядів
2503

0
0

Вісімнадцять років тому українці довели, що ми єдина і неділима нація, що ми хочемо будувати власну незалежну демократичну країну.

І скільки б ми не дискутували який шлях обрати і що потрібно Україні і нам - українцям, насамперед, маємо радіти і дякувати Богу, що маємо власну незалежну країну. Так, вона ще молода і нам треба прикласти багато зусиль, щоб поставити її на ноги. Але вона в нас є, наша прекрасна Україна!

Вітаємо тебе, Україно!

*Всеукраїнський референдум у пройшов 1 грудня 1991 року в один день з першими виборами президента України. На референдум було винесено одне питання - «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». У голосуванні взяли участь 84,18% що мають право голосу громадян України (31 891 742 особу). 90,32% з них (28 804 071 чоловік) підтримали Акт проголошення незалежності України. Таким чином проголошення незалежності України було підтверджене всенародним голосуванням.

Коментарі

А есть ли ещё поводы для радости кроме того, что мы якобы "имеем независимую страну"?
+2

Є. По-перше, це набагато краще, ніж якби ми були у складі Росії.
По-друге... відродження культури, мови, історичної пам'яті; запровадження власної грошової одиниці; збільшення народжуванності, виплат на народження дітей.
Звичайно, могло би бути тих здобутків більше, і мені дуже хотілося б, щоб цей список був значно більшим. Але... Ну, є до чого прагнути, Хав'єре :)
-1

Насчёт культуры и языка - сколько газет/журналов издавалось на украинском при СССР, а сколько сейчас? Про фильмы я скромно умолчу:) А театры как, тоже развиваются? Литература?
Увеличение рождаемости - насколько увеличилась? А то вот общее число населения за период независимости уменьшилось на 6 миллионов.
+3

Так, це мінуси, але є і плюси, відбудовуються церкви, пам'ятки часів козацтва, той же Батурин, Чигирин. А скільки українців говорило тоді україською і скільки зараз? Народжуваність на початку дев'яностих дуже скоротилася на всьому пострадянському просторі, бо тоді була дуже складна економічна ситуація. Добре, що в останні роки ця тенденція пішла на спад, і відбувається зростання народжуваності.
Я не стверджую що все супер, є багато проблем, а є і невеликі здобутки.
Просто мені дуже хотілось би, щоб Ви не тільки нарікали, що все не так і все погано, а зуміли побачити, що є трохи хорошого, і, найголовніше, прагли, щоб хорошого було якомога більше :)
+1

То-то и оно, что хорошего я почти ничего не вижу:)
Не могу сказать, что прямо всё хреново, уныло и безвыходно, но по сравнению с 1991-м Украина сделала несколько громадных шагов назад.
+3

Два назад, один вперед, спочатку завжди важко, головне, щоб далі кроки вперед були :)
+
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі