Блоги → Перегляд
Мітки українці

Українці в Росії та инших країнах

Понеділок, 07:42, 21.03.16

Рейтинг
2 0
Переглядів
2299

0
0

Людина сама вибирає бути рабом чи ні. Є приклад Левка Лук’яненка, Чорновола, Стуса, Івасюка, Шухевича які не стали рабами в СРСР. Є мільйони українців, які народились в СРСР але обрали незалежність 25 років тому. Їх важко звинуватити в рабстві. Українці в Росії пристосовуються до обставин, так їм там зараз важче ніж за СРСР, але вони теж мають право говорити рідною мовою, ходити в українські школи, спілкуватись рідною мовою. Росіяни в Україні мають російські школи, говорять публічно російською. Чому так не роблять українці в Росії - питання. Але все можна змінити.

Що потрібно зробити в першу чергу:
1. Заявити про права українців на міжнародному рівні. Це має зробити МЗС України.
Українці за кордонами України мають право навчатись українською мовою, створювати українські школи, культурні центри, тощо.

Але не тільки в Росії, а насамперед в ЄС, де жувуть мільйони українців. В ЄС є навіть закон про мови меншин. Треба вивчити як його можна використати в ЄС.
2. Сприяти поверненню в Україну українців, які народились в УРСР і проживають в РФ. Створити програму по переселенню. Надавати українське громадянство за спрощеною процедурою. Давати 10-50 тис. гривень сім’ям, які переїдуть з РФ в Україну.
3. Розглянути питання подвійного громадянства, дозволити його. Створити електронну систему для надання українцям за межами України брати участь у загальнонаціональних виборах, референдумах.
4. Створити 3-5 цілодобових українських радіостанцій на середніх та коротких хвилях з різною тематикою передач. За базу взяти Промінь, УР-1, УР-3, та інші провідні україномовні радіостанції України, які вже мовлять в FM діапазоні.
5. Українці в Україні мають посилити культурині контакти з родичами, які постійно проживають на території РФ.

Українці в Росії

Коментарі

mart mart 11:52
-1
+1
усе правильно. я б запросив до керівництва українців з Канади. там сильна діаспора.
але я знаю морди наших чиновників. це ж свині рохкаючі.
вони вам життя не дають,а що говорити про закордон.
це ж така свиня вбере морду начальника і воно тебе повчає що треба робити.
вони між собою граються в політику з 1990 року.
а думаю що потиху їх підгодовують .коли треба вигідне рішення.
Нашим особинам, які дорвалися до "влади", начхати на ВСІХ українців, і тих, що живуть в Україні, а на діаспору, якщо вона не грошовита, - і поготів.

Не можна заважати їм рубати бабло - вони від того дуріють і скаженіють, та кладуть на все, що не стосується грошей.
Панове радлюди, не тіште себе казками.
Вам гарантовано і достатньо допоможе лише свідома заміна обожнюваної меншовартості на етнічну гідність.
І цього цілком достатньо для процвітання.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі