Блоги → Перегляд

Час замінити Геннадія Кернеса

Середа, 23:01, 23.03.16

Рейтинг
1 0
Переглядів
2698

0
0

Дивина та й годі: десятки тисяч харків’ян зі спокоєм спостерігають за тим, як очільника міста судять в Полтаві.

Обласним центром керує невідомо хто і коли.

Навряд Геннадій Кернес у такій ситуації в змозі думати про щось інше, ніж зменшення свого строку перебування за гратами.

Зрозуміло, що в таких умовах місто має отримати справжнього патріота, місцевого жителя, який уже знайомий землякам за своєю роботою.

Разом із тим потрібно припинити практику дистанціювання від Києва.

Місту потрібно лобіювати багато своїх інтересів. Без підтримки в Адміністрації Президента України або Кабінеті Міністрів України годі й говорити про вчасне виділення грошей, протекціювання місцевих ініціатив, завершення добудови певних інфраструктурних об’єктів. Зрештою, якусь копійчину можна було би «вибити» й на подальше будівництво нашого метрополітену.

Якщо ми говоримо про кандидатури, здатні впоратися з цим завданням, то, звісно, що ми повністю відмітаємо псевдо містян, як-то Шумілкін, Давтян, Терехов та інших «патріотів» Харкова. Звичайно, що мова не може йти про перефарбованих комуністів на кшталт Алли Александровської чи то зеленої молоді, як наприклад, садженців від Самопомочі.

Як на мене, то найвдалішим варіантом є кандидатура Ігоря Райніна – нинішнього голови Харківської області. Людина вже добре зарекомендована на своїй посаді, щиро опікується проблемами регіону, докладає максимум зусиль для розвитку Харківщини. Подивіться скільки нагород вже має Ігор Райнін тільки за останні кілька місяців.

І не лише від столичних структур, але й сусідів з інших областей. Навіть колишній волонтер, незаплямована політичними та фінансовими інтригами людина – Георгій Тука – сьогоднішній керманич Луганщини – і той визнав якнайкращою діяльність нашого губернатора.

Безумовно, кожного з нас, насамперед, цікавлять здобутки в економічній площині. Бо ледь не кожен харків’янин щодня стикається з саме фінансовими складнощами. Затримки з виплатою грошей бюджетникам, коштів пенсіонерам, стипендій студентам… Мабуть, це провідна тема для більшості сімей нашого регіону. Від того, наскільки новітній керівник міста здатний вирішити подібні питання, і є його цінність для обласного центру. Звичайно, прогнозувати результати майбутньої діяльності справа не вдячна. Але ж ми судимо по людині за її вже здійсненими вчинками, за підсумками роботи на попередній посаді. Що ми маємо у випадку нинішнього губернатора?

У січні-лютому 2016 року до зведеного бюджету області надійшло на третину більше коштів, ніж за той самий період минулого року: понад 3,2 млрд. грн. А це перевищує показник відповідного періоду 2015-го більш ніж на 800 мільйонів! Місцеві бюджети області отримали понад 1,3 млрд. грн. доходів загального фонду, тобто перевиконали план надходжень на 21% (або на 233 млн. грн.). У порівнянні з відповідним періодом 2015 року надходження збільшились на 434,2 млн. грн., або на 48%.

І це ж не все. Як вам відомо, минулого року в Харківській області вперше з 2001 року були виконані всі 34 бюджети. Непоганий показник, правда ж?

І насамкінець маємо звернути увагу на ще один важливий аспект для Харківщини. Це не допущення ситуації подібної до протистояння на Донбасі, створення неіснуючих республік тощо. Чи здатний Геннадій Кернес, який ходив з георгіївською стрічкою та у футболці Беркута до українського, харківського патріотизму? Певні, що так? Місто потребує не полум’яних речей на шпальтах власних медіа чи з екранів телевізійних програм. Нам необхідний справжній менеджер, фахівець та водночас людина, котра зможе підняти та захистити наш регіон від свавілля корупціонерів, мафіозних та родинних кланів, а також зазіхачів на територію нашої держави. І Райнін якнайбільше підходить на цю роль.

------------------------------------

http://www.slovoidilo.ua/person/4785-.html

Райнін Ігор Львович

Голова Харківської обласної державної адміністрації

4785-_origin.png

 

КІЛЬКІСТЬ ОБІЦЯНОК

 

 

Коментарі

mart mart 23:19
0
+1
не знаю хто це ---але Кернеса знаю. я весь час кажу що деяких генералів треба розстрілювати.
бо інакше вони знову зроблять "котли" а потім розстріляють вас.
mart mart 23:23
0
Освіта[ред. • ред. код]
У 1997 році закінчив Харківський авіаційний інститут ім. Жуковського, спеціальність — «Двигун і енергетичні установки космічних літальних апаратів», кваліфікація — інженер-механік.

У 2000 році закінчив Харківський філіал Національної академії державного управління при Президентові України, магістр за спеціальністю «державне управління». Кандидат наук з державного управління.[1]

Професійна діяльність[ред. • ред. код]
З вересня 1990 по липень 1993 року — технік-наладчик газового обладнання кооперативу «Наладчик», інженер-наладчик Державного підприємства інженерно-консультаційного центру «Техсервіс».

З липня 1993 по січень 1996 року — начальник дільниці виробничо-комерційної фірми «Агріс», потім до квітня 1998 року — заступник генерального директора, генеральний директор ТОВ «Навчально-науково-виробничий центр „Охорона праці“».

У квітні-серпні 1998 року — спеціаліст Коломацької районної державної адміністрації.

З липня 2000 року по березень 2001 року — виконавчий директор ТОВ «Навчально-науково-виробничий центр „Охорона праці“».

У березні 2001 — квітні 2002 року — начальник управління координації проектів міжнародної технічної допомоги Головного управління економіки Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА).

У квітні 2001 — березні 2010 року — заступник, перший заступник начальника Головного управління економіки Харківської ОДА.

У 2010 — генеральний директор Національного наукового центру «Інститут метрології».

У липні 2010 — березні 2014 року — заступник директора ТОВ «Сінтофлекс».

З квітня по листопад 2014 року — перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації.

З 17 листопада 2014 по 3 лютого 2015 року — заступник Глави Адміністрації Президента України.

З 3 лютого 2015 року — голова Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА).

Політична діяльність[ред. • ред. код]
Депутат Харківської обласної ради VI скликання[2], керівник найбільшої депутатської групи облради — «Єдність Харківщини»[3].

З 2010 року перебував в опозиції до режиму Януковича.

28 лютого очолив Харківську територіальну організацію партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка".

Міжнародне співробітництво[ред. • ред. код]
Харківщина демонструє успіхи в європейських реформах та становленні демократії. Джеффрі Пайетт
«Реформи в Україні прямують у правильному напрямку, але буде краще, якщо темпи прискоряться. Швидке лікування краще для пацієнта за повільне. В української влади є програма комплексного лікування економіки», — додав Лєшек Бальцерович
ХОДА і Американська торгова палата в Україні підписали додаткову угоду до Меморандуму про співпрацю
Portis Consulting — «Електронний уряд» 2015—2016 рр.
Офіс Харківської області у Вашингтоні[4]
mart mart   23:24
0

Губернатор Харківської області Райнін: «Мир в регіоні дорого коштує»
Губернатор Харківщини: під час виборів буде дуже багато провокацій
Ігор Райнін: Хто буде підкуповувати виборців у Харкові — сяде до в'язниці
Кернеса вже давно час не лише замінити, а просто вбити. Як він вбивав інших.
nika nika 10:27
0
Слава богу выбирают себе мэра харьковчане, а не разная прыгающая шушара.
А харьковчане знают, кто им нужен.
mart mart   17:47
0

а скоты ватомоскальские тут при чём?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі