Блоги → Перегляд

Юля рубит правду

Субота, 13:29, 26.03.16

Рейтинг
0 2
Переглядів
3756

0
0
У цій статті згадуються

Схоже, що Юлія Володимирівна вже зализала всі рани від свого тимчасового забуття після того як відкинулася (точніше, її відкинули) з Качанівської колонії і привезли на Майдан, де її послали всім натовпом в еротичний похід. Потинявшись півтора роки, вона нарешті зібралася, взяла себе в руки, розпустила косу і кинулася відвойовувати втрачені позиції на політичному Олімпі.

871720_800.jpg

А плани в неї наполеонівські. Як ми знаємо ще з 2004-го року, коли прем'єр-Юля "з'їла" президента-Вітю, не бажає вона бути стовповою дворянкою, а тільки лише вільною царицею (а там і до володарки морської - рукою подати). І тому Юля останнім часом обрушується з праведним гнівом на нинішню владу, що довела країну до ручки. Як показує 25-річна практика, в умовах української політики дана стратегія є безпрограшною. Звинувачуй владу у всіх бідах (іноді - цілком заслужено), скажи (або хоча б натякни), що після того як займеш їх місце - зробиш все як треба - і все, народ в екстазі буде скандувати твоє ім'я, ходити з портретами і всіляко рвати свої дупи за улюбленого політика. При цьому народові краще не пояснювати програму дій, вказувати джерела економічного зростання і інших провісників поліпшень (а раптом не знайдеться). Головне щоб всі знали: голосуй за мене і отримаєш покращення, жити по-новому ...загалом, все класно буде.

Ось і в ефірі Шустер-live Юля Володимирівна змішала президента та уряд з багном, розповівши про тотальне зубожіння українців, що сталося зокрема через падіння курсу гривні, яке деякі бізнесмени-експортери використовували для отримання надприбутків. За її словами, згідно з останніми дослідженнями, що проводилися американськими експертами, 77% громадян України відчули погіршення свого фінансового становища за час, що минув після позачергових парламентських виборів.

Чи зможе подібна констатація очевидних фактів повернути Юлі позиції, що похитнулися, і повернути любов електорату? Судячи з недавніх соціологічних досліджень її рейтинг вже вище ніж рейтинги Порошенка і Яценюка. Любить наш виборець всякий популізм і красиві обіцянки - в цьому плані за роки незалежності не змінилося абсолютне нічого і політики, які довели свою неефективність раз по раз роздають гучні обіцянки і отримують можливість втілювати мрії про солодке життя. Але тільки свої власні.

Коментарі

Ах-ах, Йуля вошла в очень специфический возраст, когда каждая женщина понимает: а поезд-то уже уходит. Лично у неё єто сублимируется в отчаянной жажде снова попробовать порулить.

Но порулить уже не выйдет: её поезд уже таки ту-ту. Минуло время, и, с одной стороны, её уже никто не видит в роли рулевого - так, личность женского пола, любящая много кричать, но разве таких у нас мало? Богословская, например.

С другой стороны, она запомнилась склочностью своего характера, а склочных баб мужики просто не выносят: семейные, знаете, ассоциации с родными тёщами и т.д.

Так что зря длинноволосая блондинка растрачивает свой пыл: её время действительно кончилось.
0

Неправда ваша, Микола. Ви хоч познайомтесь з її біографією. Відміниця в школі, цілеспрямована, самодостатня, зі здоровим стремлінням у всьому бути лідером. Як результат - кандидат в майстри спорту, травма, ВУЗ з червоним дипломом, вдало виходить заміж, тиха, але ефективна наукова робота до появи горбачовської відлиги, кооперація, свій бізнес. Ви праві, вона завжди бажала бути лідером №1 і не менше, і буде їм, якщо ми дозволимо. І вік тут не до чого. :)
Порохоботи стараються...
Панове радлюди, а для чого вам правда про наше життя?
Яка вам від цього конкретна користь?
Наведіть хоч кілька прикладів, будь ласка.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі