Блоги → Перегляд

Русские подняли истерику на памятник беларусам-героям в Киеве (фото)

Понеділок, 18:14, 28.03.16

Рейтинг
7 0
Переглядів
2926

0
0
2880346_original.jpg
У Кіеве, на вуліцы Беларускай, 22, ўрачыста адкрылі помнік беларусам-героям, якія аддалі свае жыцці падчас Рэвалюцыі Годнасці на Еўрамайдане, а таксама падчас абароны ўкраінскай зямлі ад рускіх агрэсараў у зоне АТА.
***
У Києві, на вулиці Білоруській, 22, урочисто відкрили пам'ятник білорусам-героям, які віддали свої життя під час Революції Гідності на Евромайдане, а також під час захисту української землі від російських агресорів у зоні АТО.
***
В Киеве, на улице Белорусской, 22, торжественно открыли памятник беларусам-героям, которые отдали свои жизни во время Революции Достоинства на Евромайдане, а также во время защиты украинской земли от русских агрессоров в зоне АТО.
***
коммент от камрада userinfo.gif?v=17080?v=137.1prosto_rgb:
Олег!
Посмотрите на очередной треск духовноскреплённой ваты
http://peremogi.livejournal.com/17482645.html
https://www.facebook.com/ravreba/posts/1138291209554291
На улице Белорусской в Киеве открыта мемориальная доска погибшим в Украине белорусам, участникам Майдана и Революции Гидности.
От меня лично:
Вялiкi Дзякуй за ўшанавенне Герояў!!!

Коментарі

Мы благодарны белорусским братьям, отдавшим свои жизни за свободу Украины. Низкий им поклон! Будет нужда, мы будем с вами рядом.
Росія приховує від українців, що від москво-ординського Іга нас звільнили литвини (білоруси) разом з галицько-волинськими лицарями.

Лицарі просто витіснили москалопітеків (баскаків-копєйніків) геть з території України, де ті збирали чорний бор
https://pbs.twimg.com/media/CeaM46MWwAEJsGB.jpg
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі