Блоги → Перегляд

Коли опозиція в крові

Вівторок, 12:36, 26/04

Рейтинг
1 0
Переглядів
1142

0
0
У цій статті згадуються

1.jpg.pagespeed.ce.dHmiX48SFr.jpgЗ часів нещодавніх прем’єрських перегонів та боротьби за головне міністерське крісло політичні однодумці розлізлися по своїх барикадах. БПП та НФ залізли у коаліційну барикаду, а Радикали, Батьківщина та Самопоміч у опозиційну. І, якщо у коаліційному наметі почуваються  ніяково, і нічого гідного від їхньої, так би мовити діяльності  не виходить, то опозиційний намет нарешті опинився майже вдома. Обравши свою звичну опозиційну роль Ляшко та Тимошенко щодня з’являються у інформаційному просторі з новими-старими викриттями та сенсаціями. Ось і сьогодні радикал вчергове сколихнув мережу «аферою від Порошенка»  у власному варіанті.  Про що саме мова? - про Держоборонзамовлення та «кидалово» українського автомобільного заводу «КРАЗ» на користь  виробників  з білорусі  - «МАЗ».

Держоборонзамовлення уклало договір закупівлі 120 автомобілів марки МАЗ із терміном поставки в лютому 2016 року. Дивне, на перший погляд, рішення відмовитися від українських КрАЗів на користь білоруських МАЗів, пояснюється насправді дуже просто: останні збираються на заводі "Богдан" у Черкасах, який належить Президенту Порошенку. Колишній директор "Богдану" Свинарчук-Гладковський призначений Порошенком першим заступником секретаря РНБО і відповідає за військово-промисловий комплекс. Тобто, як бачимо, сам у себе купує техніку за бюджетний рахунок. До речі, придбані для армії Богдан-МАЗи при аналогічних із КрАЗом технічних параметрах дорожчі у середньому на 10-25% і мають гарантійний термін 1 рік проти 5 років у КрАЗа. http://censor.net.ua/blogs/2521/guchna_afera_prezidenta_poroshenka

 

Отже, опозиційні сили, як на мене, працюють краще, та результативніше. Але за великим рахунком пан Ляшко сенсацію не зробив. Мало хто зараз вбачає у владі взагалі, та в українській владі конкретно – прозорих патріотів, що переймаються людською та державною долею. 

Коментарі

Путін має в Україні найбільшу в Історії армію сексотів-саботажників-диверсантів. Якщо він з такою підмогою програє, то буде найбільшим дов...бом за всю Історію!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі