Четвер, 15:08, 28.04.16

Рейтинг
0 0
Переглядів
3656

0
0

Слово не пташка, сказане зараховується, особливо коли то реєструється документально...

Субсидій потребуватимуть 8 мільйонів сімей - Мінсоцполітики.

В опалювальний період 2015-2016 років субсидії отримували близько 5,5 млн родин.

От тільки мені не надали субсидію, як і багатьом, кого я бачив і чув у прямому викладі, що людям через півроку реестрації не надавали субсидію. При повноті фіскального контролю з сучасними технологіями. людей мордують в чергах та при чому ще ставлять в позу залежного прохача, коли видно, що людина одинак на пенсії і деб він не жив за 965 гривен які менше мінімального "споживчого кошика" та ще із комунальними платежами.

От коли людина отримувала би на свій рахунок субсидію, вона була би зацікавлена покрапщувати єкономію витрат води, тепла, електрики, використовуючи  засоби на теплоізоляцію, придбання економного освітлення, навіть тих самих лічильників, що було би покращенням єкології та витратності ресурсів. Багато отримують субсидію і користуються накальними лампами та ігнорують потребу в теплоізоляції та установки лічильників. Наприклад твльки по Києву це дало б мільйони економії та покращення єкології і зменшення навантажень на електричні мережі перевантажені через навантаження забудовами старої інфраструктури.

Проста математика.

Було 5,5 млн родин, та ще додатково 8 млн родин.

Всього 13.5 родин.

Половина одинаки, а інші по 3-4 особи в середньому (бездітні та багатодітні).

Орієнтовно півкраїни злидарів які не спроможні виплатити кріпацький оброк, чи подушне через "господарювання гешефтної влади"...

Так і до соціальної революції з погромами та кривавими подіями не довго... Люди хто слабші вже є випадки, що добровільно пішли з життя. А скільки вже неспроможні платити і нормально харчуватися...

Наприклад я завдяки друзям та досвіду виживання можу виживати... ДА! ДА! Виживати...

З досвіду батьків, що пережили голодомор, голодні воєнні та повоєнні роки. Пам'ятаю голод повоєнних, та штучний дефіцит для відсторонення Хрущова, що під час свого правління вплинув позитивно на суспільство, що позначено в історії як "хрущовська відлига", відмінив "кріпосництво" на селі і дав зростання економіки соціальної сфери: доступ до роботи, зайнятість та массово забудоване житло. Зараз "хрущобки" залишаються діючим житловим фондом і ще переживуть панельні будинки пізнішої забудови.

Біда українців, що до влади просувають і просуваються блатні та мажори бзнес-сімей. Як то Кучма коментував класичною примовкою: син полковника не стане генералом, бо у гшенерала є свій син.  То де мажори наших перших осіб... Саме через це і позначають корупцію влади - МАФІЯ, що в перекладі, - МОЯ СІМ'Я.

В Україні додатково ще діють і в фаворі куми, полюбовниці, байстрюки-мажори, партнери, спонсори, "смотрящі", агенти впливу, тушки, тітушки...

Україна багата природними ресурсами та працьовитими і талановитими людьми. Але конкуренцію паразитичні соціальні групи діють нагло і безпринципно. Це проблема взагалі усього цивілізаційного поступу. Моралізація використовується паразитами більш ефективно проти кращих представників людства. Так продавлюється управління народами інородцями і зовнішнім управлінням.

 Мінскі угоди зараз обмежують право україни на повноцінний захист, а тому це продовження подібно примусу Росією до дружби, що забезпечила в свій час окупацію та колонізацію України. Тому так активно шкодили імператори та імператриці, генсеки-більшовики, і шкодять по цей час сучасні більшовики компрадорського правління. Через інфантилізм западних лідерів та 7 і 20 по цей час вимоги до України не забезпечені гарантіями за ядерне роззброєння та приєднання до договору про неросповсюдження ядерної зброї... І це в той час як Україна добровільно виконала роззброєння. Зараз ядерні держави не дуже сприяють звільненню Донбаса та Криму, а агрессор продовжує антиукраїнську та антикримську агрессію відтворивши геноцидну політику кримчакам, кримським татарам, що є в світі нацменшиною і аборигенами Криму в історичному минулому.

Україна переживає черговий єтап компрадорського, антинародного та антиукраїнського правління. Толерантність до чужинців в дохристиянські часи була врегульована доступом до влади. Зараз єтнокультурна толерантність не тільки не запобігає компрадорському правлінню, а навіть таке, що не українська складова стала доиінанатною в кадровій політиці.

Це свідчення, що яПорошенко став з европейского імперіаліста світовим імперіалістом. Да! Шевченко вчив, що свого не цурайтесь і чужому навчайтесь! НАВЧАЙТЕСЬ, а НЕ ПОСТУПАЙТЕСЬ!

 Мабуть президентів та прим'єрів і інших головних посадовців треба обирати з українців, що проживали і проживають в Україні п'ять-сім поколінь, що є кров і плоть історичного складу українського народу.

 От зараз по телебаченню картинка руйнації пам'ятника чекістам на станції метро Либідськой. Невже розуму не хватило зняти чекісту картуза зробивши козацького чубаобом бійцям і назвати оборонці України, бо портретної схожості художник з нквдістами мабуть не відтворював. Паралельно показують стандарт зміни губернатора херсонської області. Чого нового дізналися з протокольних промов?...

Кожну хвилину, годину, добу можна приймати більш доцільні і відповідальні рішення посилюючи державність українського народу, покращуючи життя народу...

Втомилися очікувати, виконуючи доступні діїь на покращення життя і працюючи на державу...

http://www.ukrinform.ua/rubric-society/2008647-subsidij-potrebuvatimut-8-miljoniv-ukrainciv-minsocpolitiki.html

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі