Блоги → Перегляд
Мітки українці

Українці і зовнішнє управління

Понеділок, 15:15, 02.05.16

Рейтинг
0 0
Переглядів
2229

0
0

Американців, французів, англійців, німців, поляків на гарматний постріл не можна підпускати до мирного урегулювання Московії з Україною.
Тим більше до управління країною, змін в законодавстві, економіці, державному управлінні.


Це внутрішні питання русів.

Іноземці тільки поглиблюватимуть розбрат та сприятимуть самознищенню українців та росіян, як це вже було в 1600-1990 роках.
Чого варте лише позбавлення України ядерного арсеналу за підтримки США, Великої Британії та Франції.
Зауважте, що знищення економік, пограбування населення України і Росії в 1990-2016 рр відбувалось під пильним наглядом іноземних, переважно "західних" кураторів.

Згадайте 1917-1918. Як ставились німці, англійці, французи до України:

"23 грудня в Парижі вищі представники влади, армії й розвідки уклали англо-французьку угоду про розподіл сфер впливу в Росії 1917. Укладання Брестського мирного договору УНР з державами Четверного союзу 9 лютого 1918 було засуджено Антантою і в майбутньому використовувалося сусідами України для політичних спекуляцій. Австро-німецьких військ контроль над територією України 1918 перервав роботу місій і представників Антанти в Україні.

Протягом 1918 Антанта ставилась вороже до УНР і Української Держави гетьмана Павла Скоропадського, повністю підтримуючи Добровольчу армію генерала А. Денікіна та ідею російських шовіністичних кіл про відновлення «единой и неделимой России». В жовтні 1918 у Женеві в переговори з представниками країн Антанти намагався вступити міністр закордонних справ Української Держави Д. Дорошенко але через початок антигетьманського повстання ці спроби були припинені. Директорія УНР не була визнана Антантою, а позиція українського уряду розглядалась її дипломатами як «більшовицька»."

Антанта і Україна

Згадайте як в 1939-1945 країни NATO (Італія, Німеччина, Польща, Румунія, Угорщина) воювали проти України.

Чому українці не пам’ятають своїх ворогів і союзників за останні 100 років, я вже не кажу про 1000 років?!!

Коментарі

Из воспоминаний офицера комендантского взвода от 1944 года: "Самым неприятным в службе комендантского взвода было приведение в исполнение приговоров бандеровцам, эти паскуды от страха старались перекусить себе вены и от этого были все в крови и дерьме, откуда у них было столько дерьма - неведомо. Их приходилось тянуть к месту казни и эти метры сопровождались вонью и воем, на ногах они не держались. Зрелище было отвратительным и не раз вставал вопрос о том, чтобы этих гнид стрелять в каком-то сарае и не демонстрировать этих уродов в полном "цвете", но приказ не меняли - Вешать!..."
0

мабуть НКВДшна підробка, а скоріше ФСБшний новотвір 2014 :)
щось вас глючить :)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі