Блоги → Перегляд

В Одесі розгорнули величезний банер "Порошенко покриває вбивць”

Понеділок, 16:05, 02.05.16

Рейтинг
8 1
Переглядів
2490

0
0
У цій статті згадуються

1462182845_3-kopyya.jpg

В Одесі активісти виклали великий банер із зображенням Петра Порошенка, де написали "Порошенко покриває вбивць”. Про це повідомляють соціальні мережі.

"Ми цією акцією нагадали Порошенку, що 2 травня ми не забудемо ніколи. Президент покриває вбивць. Ми не бачимо ніяких результатів розслідування, слідчі комісії при Верховній Раді не працюють – вони закриті. Ми вимагаємо негайно розпочати реальну роботу по виявленню реальних людей, які убили і спалили Одесу 2 травня ",- повідомляють автори банера.

Коментарі

Из воспоминаний офицера комендантского взвода от 1944 года: "Самым неприятным в службе комендантского взвода было приведение в исполнение приговоров бандеровцам, эти паскуды от страха старались перекусить себе вены и от этого были все в крови и дерьме, откуда у них было столько дерьма - неведомо. Их приходилось тянуть к месту казни и эти метры сопровождались вонью и воем, на ногах они не держались. Зрелище было отвратительным и не раз вставал вопрос о том, чтобы этих гнид стрелять в каком-то сарае и не демонстрировать этих уродов в полном "цвете", но приказ не меняли - Вешать!..."
Христос Воскрес!
Олексію, гублюсь в здогадках: активісти ЧОГО??? :(
-2

Богдане, ви краще в словнику подивиться значення слова "активисти". Бо активисти - це люди з активною життєвою позицією, а не "прихильники" чогось, такі як Леусенко який за бабки любить Порошенка і працює порохоботом.
Він не активист, а активний пі...с.
+2

ВІКІ: "Активістами зазвичай є люди, які пропагують чи реалізують певну ідею безкорисливо для себе. Деякі активісти намагаються змінити поведінку людей, інші спрямовують зусилля на зміни законодавства." - що те так? З чого ви взяли, що я маю на увазі цю шлюшку-журналюжку??? Все проще і печальніше :( Сьогоднішній барига засрався до того, що став ОДНАКОВО ОГИДНИМ як українцям так і антидержавній, проросійській наволочі. Парадокс, але факт. І я дійсно гублюсь в здогадка - хто з них виставив це банер. :) Був би то мій Львів, звичайно це були б недобиті кацапи. А в "руцькаязичній" Одесі... :(
Нагадую всім, які... ну неважко здогадатися, що в Одесі загинули майже виключно так звані "проросійські". Але слово "проросійські" занадто лицемірне, нормальними словами це буде російські диверсанти та їхні місцеві поплічники. З яких частинка - зрадники, а більшість - так само з Раші, що до того "понаїхали", але, живучи в Україні, свято берегли в своїх душах велику зневагу до тої України.
Ось такі в Одесі загинули. Якихось чотири десятки таких.
У лугандонах таких у свій час не знищили - чим обернулося? А тим, що в лугандонах до тепер загинули вже тисячі й розруха жахлива. Ось що значить - не знищити вчасно ворога.
Тому, якщо Порошенко "покриває" тих, які в Одесі ворогів понищили, то Порошенко просто робить саме те, що треба робити.
А ви, Левченко, що робите - рашистській пропаганді допомагаєте?
0

Це ви допомагаєте російській пропаганді тим що оборюєтесь критикою Порошенка. Хіба когось посадили за вбивство ста патріотів на Майдані? Хіба Ахметова сидить за сдачу Донбасу? Хіба Бойко сидить за вишки? Хіба Новинського позбавили громадянства? Хіба не Порошенко домовився з Фірташем у Відні про розподіл сфер впливу?
0

Левченко відразу виляє й викручується.
Ви розмістили тут про банер в Одесі? Розмістили.
Банер у Одесі на 2 травня та ще й російським язиком - він що, був із-за вбитих із небесної сотні? Ясно, що аж ніяк. Із-за одеських 2 травня.
Я вам нагадав у своєму коменті, кого там побили? Нагадав.
Так не будьте як в’юн у банці з сіллю, несолідно. Або відповідайте, чому ви заодно з тими, кому шкода знищених рашен диверсантів, або мовчіть скромненько.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі