Блоги → Перегляд

Старець української політики пророкує вибори президента та ВР найближчим часом

Середа, 15:19, 04/05

Рейтинг
0 0
Переглядів
1168

0
0

Anatoliy-Tolstouhov.jpgАнатолій Володимирович Толстоухов держслужбовець-довгожитель у минулому. Він обіймав посаду міністру кабінету міністрів з липня 1997 року аж до грудня 2010 року. У своєму інтерв’ю виданню «Гордон» спрогнозував політичні події, які відбудуться в Україні вже цього року.

«Це не сценарій Заходу і не« рука Кремля », хоча останню можуть виявити по« відбитками чиїхось пальців ». Це морда лиця української політики, по якій б'ють самі політики і обставини, а скоро вдарять виборці. Ми на порозі виборів. Я вважаю, будуть вибори і президента, і Верховної Ради. Це або стихійно відбудеться, або в результаті домовленостей Заходу і Росії. І часу не дуже багато - або осінь цього, або весна наступного року », - зазначив Толстоухов.  

 Він обґрунтував свій варіант розвитку політичних подій наступним чином: «Зараз в країні немає партії, прочитавши програму якої, ти бачиш, що вона націлена в майбутнє, цікавиться, яким завтра стане світ, яким має бути місце України. Всі партії від минулого або від хвороб сьогодення. Ми все ще не готові до появи лідера або ініціативи, за якою підуть. Знадобиться два-три коротких політичних переходи, щоб почала формуватися політична еліта, здатна, навіть говорячи англійською та російською мовами, думати про національні інтереси України, не руйнуючи її суверенітет і цілісність». http://hvylya.net/news/exclusive/v-ukraine-v-techenie-goda-sostoyatsya-vyiboryi-i-prezidenta-i-parlamenta-tolstouhov.html 

Далі, на мою думку, не менш цікавий момент: після цьогорічних виборів пройде рік-півтора, і знову буде зміна влади. «Тоді через вибори ми прийдемо до реальних змін», - зазначив політичний динозавр - Анатолій Володимирович.

У тому,  що в Україні, нажаль, немає політичної сили, програма якої націлена в майбутнє і цікавиться місцем України в світі - сперечатися не варто. Ми всі це бачимо та добре розуміємо, що у тому політичному кодлі, яке склалося зараз, розраховувати немає на кого. Мене турбує дещо інше питання. Де брати гроші? Можливо пан Толстоухов правий. Можливо такі подвійні вибори у дворічний період і дадуть, колись у перспективі, плоди. Але  де на такі дії брати гроші?? Коли лише за офіційними підрахунками ЦВК та лише на президентські вибори 2014 року  витрачено  близько двох мільярдів гривень та 11,4 мільйонів доларів, які США видали на підтримку чесних виборів.  І звісно гарантувати зміни на краще навіть після такого подвійного оновлення влади ніхто не зможе.

 

 

Коментарі

Стёпа, своим незнанием украинского ты, невольно, попал в цель.Ведь "старець" у нас имеет только одно значение - "нищий".
Он так и есть, ведь Толстоухов - типичная канцелярская крыса, удачно пристроившаяся ВОЗЛЕ руководящих кабинетов. Скорее всего, вечная синекура была подарена кем-то из его соратником по ВПШ.
Его основной задачей всегда было исполнять роль "наполнителя" - такого себе безгласного деятеля-статиста. И начхать, что он сейчас говорит: на вскидку это - генеральная мысль рЫгЫаналов...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі