Блоги → Перегляд

"Нова Русь" проти "Новоросії"

Неділя, 18:38, 08.05.16

Рейтинг
2 1
Переглядів
2440

0
0
У цій статті згадуються
Виктор Медведчук
Громадський діяч

 

 

В наші дні в Україні розпочинає свій старт громадський рух – Українське Національне патріотичне об*єднання «Нова Русь». В світі подій на Донбасі, а саме йдеться про створення Росією на території України кривавого... зрадницького анклаву під назвою - «Новоросія», багато хто намагається знайти у назві проекту «Нова Русь» російський слід. Але, намагатись, не означає – знайти. Російського сліду там нема. Навпаки, обираючи назву проекту, свідомо було взято до уваги історію нашої країни... нашого народу, і покладено це в основу протиставлення проекту «Нова Русь» проросійській... ординоавторській, міфічній... самозваній «Новоросії».

В ідеологічну основу «Нової Русі» було закладено визначення: «Україна – це Русь! Вона ніколи не була визначена як Новоросія, або Малоросія... до чого прагнула московитська імператриця з пруськими коріннями - Катерина Велика. Русь була, є і буде залишатись праматір*ю великого українського народу, на чиїх землях вона утворила першу державу того часу. Саме з історії Русі починається вимір віку державності України. Вік Київської Русі – це вік нашої України!

Про московію ж тут не йшлося. Тож, Русь – це Україна, а Україна – це Русь».

 

Але чому я про це пишу?

Звичайно, хтось може припустити, що я маю на меті посіяти міжнаціональну ворожнечу. Та це не так. До Росії я ставлюсь як до країни, яка є нашою сусідкою. Та події останнього часу змушують визнавати її агресором проти нашої країни. Це дуже прикро і неприємно, жити поряд з такою агресивною державою. Але – на все Воля Божа.

Та чи весь народ Росії можна вважати нашим ворогом? Звичайно, ні. Багато росіян засуджують політику Кремля, відносно України. Багато хто став жертвою кремлівської пропаганди. Багато хто боїться висловити власну думку на широкий загал. Та прийде час, умови зміняться, і мізки стануть на свої місця. Як я вже сказав - на все Воля Божа. Війна скінчиться, рани загояться, а нам треба буде жити далі та будувати відносини навіть з тими, хто сьогодні є нашими ворогами. Тож не можна сьогодні відверто піддаватись емоціям, розділяючи народи на «хороші» та «погані». Кожен народ має свій «непотріб». Багато такого і серед українців. Але ж це не є визначальним у характеризуванні всього народу.

 

Та, що ж таке – Росія? А Росія, це імперія, яка складається з історичної Московії та земель, які вона захопила протягом тривалого терміну часу. Кожна з цих земель має свій народ, свої традиції та культуру. Це звичайні люди, як і ми. Тож, я не вважаю, що вони чимось гірші від нас. Не вважаю також, і що всі народи, які входять до складу сусідньої імперії, є нашими ворогами.

В той же час, хочу акцентувати увагу на тому, що Росія не є Руссю. Вона нею ніколи не була і ніколи не стане. Бо справжня Русь, це ми - Україна. Та і в цьому своєму твердженні я не маю наміру перейменовувати нашу сусідку. Подобається їй називатись так, як вона себе назвала – хай зветься. Але хай завжди пам*ятає, що Русь – це Україна. І не треба шукати щось таке, що дозволить претендувати на спадщину Русі. Не треба і привласнювати собі те, що їй по праву не належить. Ми – різні держави. У нас різні культурні цінності, пріоритети та традиції. Ми маємо різні погляди на власні перспективи. Ми – різні народи. І це має бути усвідомлено не тільки росіянами, а і українцями, які піддались кремлівській пропаганді.

Утворення злочинного анклаву на території Донбасу, не може означати відтворення Кремлем «історичної справедливості». «Новоросія» і «Малоросія» можуть існувати лише в хворій уяві тих, що намагаються добре «погріти» на цьому свої руки.

Ті, хто виступив ініціаторами цих міфічних злоякісних пухлин на території Русі, та ті що підхопили цю злочинну ідею, мають звернутись до історії за розтлумаченням. Бо слово «малоросія», та слово «новоросія» з*явились на світ у сімнадцятому сторіччі. Русь же, як держава, вже існувала на цій землі ще з восьмого сторіччя. Москва була заснована лише у дванадцятому сторіччі. То про яку ж «новоросію» на території історичної Київської Русі може йти мова? Скільки ж можна маніпулювати свідомістю довірливих громадян?  

 

Але, якщо бути відвертим, то історична Київська Русь являла собою роздріблені князівства, які постійно ворогували між собою та вели війни. Саме ця обставина  послугувала тому, що її легко було захопити Хану Батию. Саме таку модель України нам сьогодні пропонує Кремль, у вигляді «федералізації». І саме з метою послабити нашу країну, ця модель і була запропонована нам Кремлем, за посередництва кума російського президента - Віктора Медведчука. До речі, не варто забувати, що з якихось не зрозумілих причин, пан Медведчук представляє інтереси України у Мінському форматі. Тож, виникає багато питань до сьогоднішньої влади, відносно мети «Мінських домовленостей». Та прийде час, і все таємне стане явним. І кожен отримає по ділам своїм. Я ж пропоную повернутись до теми Русі.

Так от, Русь не була монолітною та згуртованою. Завдяки цьому, вона була неспроможна протистояти агресору. Тож, спиратись на неї в усьому, було б не розумно.

 

Часи минули, та виклики залишились. Ми маємо побудувати на цій землі нову країну... нову Русь – єдину та згуртовану.  Це має бути держава, в якій буде подолано всі негаразди. Не буде корупції, бо нова система влади буде побудована за новими принципами. Держава і громадяни стануть єдиним цілим, що буде стимулювати опіку над державою з боку громадян та навпаки. Суди стануть прозорими та справедливими, бо інше не буде передбачено у законодавчому полі, що зробить його неможливим. Закон стане для всіх однаковим, і всі стануть рівними перед ним. Національне надбання стане дійсно – національним, а життєвий рівень дозволить забути навіки про злидні та приниження.

Це буде нова Україна – нова Русь. Єдина та неподільна. Щаслива та щира. Така, яка буде цікава для світового співтовариства, бо буде відвертою, та буде надійним партнером у міжнародних відносинах.

 

Саме таку країну й пропонує українцям побудувати на своїй землі політичний проект, громадянський рух «Українське Національне патріотичне об*єднання НОВА РУСЬ».

Тож, шановні українці, забудьте про різні там «новоросії» та «малоросії». Це не про нас! Ми – Україна, ми – Русь! Велична й неповторна. Така, яка має свою власну історію, свої традиції, свою культуру, свій етнос і свою ідентичність у світовому вимірі. І наша ціль, це не побудова роздріблених князівств на нашій території, в угоду сусідньому царю та тим хто вбачає в нас наживу, або інструмент власного впливу на інші держави, а розбудова однієї єдиної, могутньої та заможної, ідейно згуртованої, країни, яка стане затишним домом для нас з Вами, та яку не соромно буде передати у спадок нашим нащадкам.

Коментарі

mart mart 22:48
+1
Русь --але без Москви.
Хто напав на нас зненацька і підступно а ще і бреше--нам ворог.
0

Звичайно! Москва не може бути у складі Русі.
Але стосунки з нею, як би ми не впирались, доведеться будувати.
-1

придурки
Очередная брехня
Русь и Украина - две разные духовные сущности ..два антагонизма.
Попробуй опровергнуть это
"Русь – це Україна, а Україна – це Русь» - это тотальная брехня!
Зачем Русь назвали Украиной

Именно для того, чтобы навязать коренному народу пошлость обывательского мировоззрения и лишить нашего культурного богатства, накапливаемое в течение веков, Русь была названа Украиной. Заметим, на момент переименования в Украину имя Русь было свободным и никем не занятым.

ФИЛОСОФИЯ ИМЕНИ — РУСЬ !!!

» … Уже давно было замечено и неоднократно было выставляемо, что мышления не существует без слов. Слово, и в частности имя, есть необходимый результат мысли, и только в нем мысль достигает своего высшего напряжения и значения.

Можно сказать, что без слова и имени нет вообще разумного бытия, разумного проявления бытия, разумной встречи с бытием. Пусть вы не верите в магию слова, которой полны все религии всех времен и народов. Но невозможно все-таки, немыслимо отрицать могущество и власть слова, в особенности в наше, пусть позитивистическое, время. Слово — могучий деятель мысли и жизни. Слово поднимает умы и сердца, исцеляя их от спячки и тьмы. Слово двигает народными массами и есть единственная сила там, где, казалось бы, уже нет никаких надежд на новую жизнь. Когда под влиянием вдохновенного слова пробуждается в рабах творческая воля, у невежд — светлое сознание, у варвара — теплота и глубина чувства; когда родные и вечные слова и имена, забытые или даже поруганные, вдруг начинают сиять и светом, и силой, и убеждением, и вчерашний лентяй делается героем, и вчерашнее тусклое и духовно-нищенское состояние — ярко творческим и титаническим порывом и взлетом; — называйте тогда это как хотите, но, по-моему, это гораздо больше, чем магия, гораздо сильнее, глубже и интереснее, чем какая-то там суеверная и слабенькая «магия», как она представляется выжившим из ума интеллигентам-позитивистам. Без слова нет ни общения в мысли, в разуме, ни тем более активного и напряженного общения. Нет без слова и имени также и мышления вообще. …

В слове, и в особенности в имени, — все наше культурное богатство, накапливаемое в течение веков; и не может быть никакой психологии мысли, равно как и логики, феноменологии и онтологии, вне анализа слова и имени.

В слове и имени — встреча всех возможных и мыслимых пластов бытия; и еще не было дано достойного анализа имени, хотя уже во многом установлены и соответствующие методы и найдены некоторые формулировки. В имени — средоточие всяких физиологических, психических, феноменологических, логических, диалектических, онтологических сфер. Здесь сгущена и нагнетена квинтэссенция как человеческо-разумного, так и всякого иного человеческого и нечеловеческого, разумного и неразумного бытия и жизни. Если психология мышления хочет стать действительно критической наукой о фактах, а не догматическим мечтательством об абстракциях; если она действительно хочет отказаться от пошлости обывательского мировоззрения ходячего «научного» и ненаучного сознания, — ей необходимо предварительно использовать возможно более обстоятельный анализ имени и слова…»

http://www.gumer.info/bogoslov_Buks/Philos/fil_im/intro.php
Русь Владимира Крестителя - православная христианская самодержавная монархия единоверцев с единой религией,
Украина - либерально-анарзическая интернациональная светская отстойная конюшня без намёка на историческую преемственность от Русь Владимира Крестителя
Попробуй опровергнуть !!!
Русь Владимира Крестителя - православная христианская самодержавная монархия единоверцев с единой религией,
Украина - либерально-анархическая интернациональная светская отстойная конюшня без намёка на историческую преемственность от Русь Владимира Крестителя
Попробуй опровергнуть !!!
mart mart 03:47
-1
+1
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі