Блоги → Перегляд

Не давайте нам більше кредити!!!

Неділя, 18:42, 08.05.16

Рейтинг
7 0
Переглядів
1845

0
0

Вашингтон Пост написала статтю, де говориться, що всі кредити від банків, різні донорства тільки дозволяють і надалі грабувати країну елітам. Завдяки цим грошам політики не хочуть проводити ніяких реформ, тому що це не дасть набивати власний гаманець. І той, хто візметься це робити відразу буде з поразкою. За 25 років стільки було влито грошей в країну, але ніякого результату так ми і не отримали. І зараз продовжується те ж саме. Знову хочуть брати кредити. Зате не перестають говорити про реформи. Може вже досить нам ...здіти? Навіщо нам ці гроші, які весь час роблять нас боржниками?! Потрібно власними силами намагатися підіймати країну!

http://finance.obozrevatel.com/business-and-finance/41759-zelenyij-svet-korruptsii-ekspertyi-rasskazali-kak-finansovaya-pomosch-zapada-dobivaet-ukrainu.htm

Коментарі

Є в мене побоювання, що все навіть іще гірше. А саме: західні лихварі заодно з нашими злодіями, а не проти них.
Кредити приносять дуже мало користі простим українцям, натомість багатії від них багатіють. А борг то росте, і платити його хочуть примусити простих українців, а не багатіїв.
А де наші багатії тримають свої гроші, «зароблені» за рахунок кредитів? Правильно — у західних банках! Тож західний світ і гроші не втрачає, і Україну на борговій голці тримає.
Якби західний світ був справедливим, вони могли б відстежити гроші українських багатіїв та відібрати їх у них у рахунок сплати державного боргу — замість очікувань, що борг сплатять прості українці.
Так само і Росія — надала Януковичу кредит, який дозволив тому підняти зарплату беркутівцям для охорони свого режиму, а тепер вимагає від українців той кредит ще й оплатити.
Немає в мене віри жодним іноземцям — ані західним, ані тим більше російським.

Наші псевдоеліти тоді припинять грабувати Україну, коли у них не буде можливості ховати награбоване за кордоном.
mart mart 12:47
+1
+2
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі