Блоги → Перегляд

Ляшко погрожує

Понеділок, 15:23, 16/05

Рейтинг
2 0
Переглядів
978

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Опозиційний радикал вчергове погрожує українським  парламентарям блокуванням трибуни ВР. «Нажаль нас всього 20 у парламенті, було б більше: 40-50, ми б і президію заблокували, і не дали б парламенту працювати взагалі» - каже Ляшко. Таку різку заяву Олег робить на підставі бездіяльності посадовців, щодо офшорного безладу.

Ляшко стверджує, що депутати його політсили вже місяць не можуть отримати відповідь на запити розслідувати факти наявності офшорних компаній міністра фінансів Олександра Данилюка, глави НБУ Валерії Гонтаревої, президента Петра Порошенка, першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського і народного депутата Ігоря Кононенко. Хоча закон дозволяє обробляти подібні звернення не більше 10 днів.

Окрім вимог негайно створити тимчасову слідчу комісію для розслідування «Панамських справ», Ляшко вимагає радикального підвищення зарплат і пенсій. В іншому випадку Радикальна партія буде і далі блокувати трибуну.

Про це політик написав на своїй сторінці Facebook. https://www.facebook.com/LiashkoOV/posts/1042203285816060

Наші вимоги до влади:

- Перерахунок ціни на газ для громадян і повернення пільгової норми споживання газу,

- Негайна заміна складу Центрвиборчкому,

- Радикальне підвищення зарплат і пенсій для українців

До повного виконання наших вимог ми будемо блокувати парламентську трибуну.

 

Вимоги звісно слушні. Питання лише у тому: де до сьогодні були ті опозиціонери зі своїми вимогами?  Та чи будуть прийняті ті вимоги, адже вони суперечать іншим  вимогам - від МВФ. 

Коментарі

Путін воює і йому треба гроші.
Тому ніяких понижень цін чи підвищень зарплат не буде..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі