Блоги → Перегляд

Народні депутати захищають організовану злочинність та злочинців?

Четвер, 10:23, 19.05.16

Рейтинг
4 0
Переглядів
4564

0
0

2YXXdw-69Iid77-GlAXZaQV47_zjUu9HRkFDEgQ_PlWR6GB_41lRSuyIfvzqspJCLTJqpTbvpFT9OXyee4twRnx0IZz-naOlt8Z9cxtrFZu3B20LpeyX20FgRN87Y5F3XXR5g_aC

Народні депутати захищають організовану злочинність та злочинців?


Сьогодні, 17 травня 2016 року, Верховна рада України провалила в першому читанні проект Закону 1188  про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності для "злодіїв в законі" та за злочини, вчиненні злочинними угрупованнями). Цей законопроект передбачав можливість (за прикладом Грузії) притягати до відповідальності кримінальних “авторитетів” та лідерів організованих злочинних угрупувань.

Маємо яскраве свідчення того, що організована злочинність та “злодії у  законі” мають потужне лобі серед українських законодавців. У цьому контексті зовсім не дивує позиція опозиційного блоку, який заявив про те, що підтримувати законопроект не буде - ворон ворону ока не видзьобає! Значно цікавішою є позиція депутатської фракції політичної партії “Самопоміч”, яка теж відмовилася підтримати законопроект навіть “за основу”. Фракція “соцесяйного” львівського мера солідарно з ексрегіоналами виразно сказала бандитам: “Братки! Ми з вами!”
Особливо симптоматично це виглядає на фоні впертого намагання нинішніх та колишніх членів цієї фракції на чолі з “єврооптимісткою” Ганною Гопко та заступницею голови ради Оксаною Сироїд “проштовхнути” у другому читанні законопроект 2033а про перегляд у спеціальному порядку справ засуджених за тяжкі й особливо тяжкі злочини, у тому числі - засуджених до довічного ув’язнення. У випадку прийняття цього закону ця категорія засуджених отримає ексклюзивне право на перегляд їхніх справ у апеляційних судах за місцем перебування засуджених.
Цілком ясно, що в першу чергу цією можливістю скористаються багаті та впливові злочинці (на замовлення яких, очевидно, і створювали та лобіювали цей законопроект). Для них не буде особливою проблемою при не реформованій судовій системі знайти корумпованих суддів та вчинити тиск на родичів потерпілих і свідків. Далі - виправдальний вирок та звільнення з ув’язнення!
На волю вийде наступна, після тієї, котра звільнена за сумнозвісним “законом Савченко”, партія злочинців, що викличе новий сплеск злочинності, поставить під додаткову загрозу життя, здоров’я та майно наших громадян, а під загрозу помсти - колишніх свідків у справах та родичів жертв злочинів. Крім цього - це ще один крок у реалізації доктрини дестабілізації ситуації в Україні, яку в рамках “гібридної” війни проти України реалізовує путінська Москва.

Що ж, виглядає на те, що в стосунках бандитів “в законі” та цілого ряду народних депутатів спрацьовує загальновідомий принцип “свій, до свого, по своє”!

Залишається сподіватися на те, що народні обранці, які ще не до кінця втратили совість та здоровий глузд, цього разу не підуть на повідку лукавих “борців за права людини (читай - злочинця)” та відхилять згаданий законопроект.
Громадськість теж не мала би обійти увагою це питання і використати доступні їй засоби впливу на депутатів, адже йдеться про верховенство права в нашій державі, життя, здоров’я та безпеку законослухняних громадян!

 

Коментарі

mart mart 10:57
+6
+1
свині хто це робить і скоти хто читає і не реагує. бо значить що вони мовчки підтримують. так і ватомоскалів не треба.
І чого це мене не дивує? "Самопоміч", від якої я, було, очікував суто галичанської завзятості, виявилася мильною бульбашкою, яка на майбутніх виборах зійде нанівець. Всі новенькі - запаніли, роз'їлися, і мишей вже не ловлять.
"...і на круги своя повертається вітер." (Екклезіаст, 1, 6)
+3

В ржному ствли ааршива вивця знайдеться...
Авторитети сдерживают уличную преступность в условиях тотального беспредела. То есть такое себе понимание справедливости... Но суть не в єтом. Садить за уклонение от налогов или судить за ярлик на основе страха єто разние вещи... Сделайте налоговую систему при которой преступление становится єкономически не обоснованним и крайне невигодним и умние люди уйдут оттуда... А пока замена влияния авторитетов на садизм отморозков не лучшеерешение в процессе дерибана.
0

К стати становление диктаторов типа Путина начинается с того что некая организация занимает место уголовного авторитета то есть бистро и єффективно отжимает бабло у олигархов которие собрали по крупицам ценности с населения. То есть тут два компонента - кто меньшее зло и у кого можно отнять. Єто закономерности одной цепи и решаются одной темой ...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі