Неділя, 10:02, 29/05

Рейтинг
5 0
Переглядів
1516

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Відразу скажу: Оппаблок, екс-регіонали і головний півень Ради – Олежка Ляшко. Хазяїн проекту «Радикальна партія» - екс-керівник АП Януковича Льовочкін. Батько Льовочкіна за часів Кучми очолював пенітенціарну систему, тобто керував тюрмами. Питання ще є?

В продовження теми Лубянка использует "воров в законе" как диверсантов

3457563_original.jpg

Як позбавити Україну від "злодіїв у законі"?


Верховна Рада провалила голосування за законопроект щодо “злодіїв у законі”. Хотіли за прикладом грузинського закону ввести кримінальну відповідальність за саму приналежність до касти коронованих королів кримінального світу — але не вистачило голосів. Їх не додали фракції Опозиційного блоку, “Волі народу”, “Відродження” і “Радикальної партії” Ляшка. Тобто зі “злодіями в законі” українська поліція зараз продовжує боротися без спеціального закону, який би значно спростив винищення організованого криміналу, збудованого на усталених злодійських традиціях. Про це в програмі Espreso.TV "Репортажі і розслідування з Артемом Шевченком" від 23-го травня 2016 р.

Коментарі

Леусєнок, воощє охренєл? Головний вор в законі, він же законнік зі своїм олігархатом ініціює закон, який в свій час зробив у себе в Грузії Саакашвілі???
Ну ти хоч перечитуй, що ваяєш!
Та у Міши твій Пєця зі всією його колою давно б сидів і не рипався.
Думайц, Леусєнок, думай.
Ну не виходить у тебе преподнести нам гівно у якочті чоколяду.
Ніяк не виходить. :(
І не вийде.
Придумуй якусь іншу маячню, а Міхо не чепай, тлумак.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі