Четвер, 20:26, 02/06

Рейтинг
7 0
Переглядів
1438

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

3492189_original.jpg

Быстро консервы лопнули, или как партийные вожди БЮТ-1 и БЮТ-2 (Ляшко) используют патриотов вслепую:

Богдан Карпенко

ПРИВІТ
----------------------------------------

----------
Савченко заблокировала подписание ключевого закона в судебной реформе. Депутаты Надежда Савченко и Юрий-Богдан Шухевич зарегистрировали в Верховной Раде проект постановления, которым предлагают отменить принятый парламентом в четверг закон о судоустройстве и статусе судей.Проект постановления №4734-п доступен на сайте Верховной Рады. ЕГО РЕГИСТРАЦИЯ ДЕЛАЕТ НЕВОЗМОЖНЫМ ПОДПИСАНИЕ СПИКЕРОМ ЗАКОНА. ПО РЕГЛАМЕНТУ, СПЕРВА ПАРЛАМЕНТ ДОЛЖЕН РАССМОТРЕТЬ ЭТОТ ПРОЭКТ ПОСТАНОВЛЕНИЯ.
1. http://lb.ua/…/336751_savchenko_zablokirovala_podpisanie.ht…
2. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=59290
--------------------------------------------------
П’ять копійок:
Депутаты не заблокировали закон, а выставили себя на посмешище. Во-первых, никто не проголосует за отмену - это просто глупость, во-вторых, это элементарное затягивание времени, что выставляет Савченко в некрасивом свете. Мы-то знаем, чьи уши торчат за подобными инициативами.
Раньше бедного старого Шухевича Ляшко использовал, как куклу, теперь и Надю Йуля превращает в клоунессу.
Цинизма Ляшко и Тимошенко не занимать. Что ж, мы и так знали на что способны эти дешевки популисты (партийные вожди, ибо сами "инициаторы" против судебной реформы вразумительных доводов сформулировать не смогли). Не обращайте внимания.

Коментарі

mart mart 22:16
+1
а що в законі Порошенка недобре? я пробігся і не бачу
-1

Фракція «Самопоміч» прийняла рішення утриматися під час голосування за Конституцію в частині судоустрою.

Рішення фракції пояснює Олег Березюк:

“Ми бачимо деякі добрі рішення в законопроекті, зокрема, ідею дати можливість звільнити частину чинних суддів та набрати нових, яка передбачена в цих поправках. Але ми не можемо погодитися з іншими, які нівелюють попередні:
- непрозора та монополізована процедура призначення нових суддів,
- монополія адвокатів на право представляти людей в судах,
- трирічне відтермінування ратифікації Римського Статуту,
- абсолютно незрозуміле формулювання «прокуратура організовує роботу слідства». В Конституцію не можна записувати слова, сенс яких не є чітким, тому що це призведе до неминучих зловживань.

Дискусія у фракції зійшлася на тому, шо зараз не йдеться про якісні юридичні норми і правила. Йдеться про те, що до рук людей які служать олігархам, і які фактично зруйнували цю державу потрапить інструмент, який з одного боку дасть можливість звільнити суддів, а з іншого – може бути використаний для встановлення контролю над судовою системою. Зміни до Конституції не мають бути поспішними. Ми пропонуємо продовжити дискусію з приводу судової реформи.”
Правильно! Ну що толкового можуть зробитити два Героя України?
Та нічого. От Люся-прошмандовка - це саме те!
Якщо пупок не зітреться, а до того йде.
Скоро не тільки під шоколядних боровів, а і весь ЖОПОБЛОК прийдеться Люсі обслуговувати.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі